Człowiek przystosowuje wózek, aby zabrać na spacer swojego szczeniaka, który nie może chodzić –

Człowiek przystosowuje wózek, aby zabrać na spacer swojego szczeniaka, który nie może chodzić –

Kiedy ktoś decyduje się na posiadanie psa jako pupila, nie potrafiłam sobie nawet wyobrazić tego wszystkiego, co zrobi dla tego stworzenia z czystej miłości. Nawet, gdy oznacza to noszenie go przy sobie do końca życia, bez odczuwania najmniejszego żalupo prostu dlatego, że na to zasłużył.

Był świadkiem, że Bryant Thompsonczłonek społeczności Shubie Park w mieście Dartmouth w stanie Massachusetts. On zaobserwował mężczyznę idącego ulicami z psem na plecach. Zastanawiał się dlaczego to robi i jak długo będzie to znosił.

To nie był byle jaki spacer, to był naprawdę wyjątkowy, p zadbał o to, aby pies nie czuł zimna, więc owinął go kocami i położył na wózku. Bryant nie mógł zignorować tej sytuacji, więc zrobił kilka zdjęć z daleka.

W rozmowie, którą Bryant przeprowadził z mężczyzną, dowiedział się, co miał ten pies – zaawansowany stan zdrowia, który uniemożliwiał mu poruszanie się własnym ciałem, więc potrzebował ludzkiej pomocy, aby wychodzić na swoje przyjemne spacery.

Wiedząc, czego doświadczy jego pies, człowiek ten wymyślił sposób, aby pies nie został w domu i nie wychodził nigdzie bez przyjemności. A więc on ustawił więc swój wózek, do którego wsadził psa, ciepło go opatulił i poszedł na spacer.

Bryant był zdumiony gestem mężczyzny wobec jego ukochanego pupila, więc zamieścił zdjęcia na Facebooku. Wspomina też o tym, co rozpoznał w mężczyźnie: “Powiedziałem mu, że jest wspaniałą osobą za to, że to zrobił, bo wiem, że jest wiele osób, które by tego nie zrobiły”.