Człowiek pracuje niestrudzenie przez wiele dni, aby dać psu ratowniczemu podwórko, na które zasługuje

Człowiek pracuje niestrudzenie przez wiele dni, aby dać psu ratowniczemu podwórko, na które zasługuje

Wybierając zwierzaka na ratunek, niektórzy z nas unikaliby tych z problemami behawioralnymi. Może mamy dzieci, które chcemy się upewnić, że będą bezpieczne wokół zwierzęcia, a może po prostu nie podoba nam się pomysł całego stresu i dodatkowego szkolenia, które przychodzi ze zwierzęciem tej natury.

Ale jedna bezinteresowna kobieta z Kolorado była w stanie podjąć wyzwanie i adoptowała “destrukcyjnego, agresywnego i nieufnego” psa w nadziei, że z odrobiną cierpliwości i miłości ten trudny chłopiec będzie w stanie zmienić swoje sposoby.

Przedstawiła swojego psa swojemu chłopakowi, który twierdził, że nie jest zbyt lubiany przez psa, ale potem przeprowadził akt dobroci kapelusz naprawdę dowodzi, że działania mówią głośniej niż słowa.

Facebook

Źródło
Facebook

Podwórko KaTarry Taylor w Colorado Springs potrzebowało psiej metamorfozy. Niedawno wprowadziła się do kamienicy z jej 120 funtowym psem ratownikiem i wiedziała, że chciałby mieć odpowiednie podwórko do zabawy

Bentley Bloodhound nie był psem, którym najłatwiej byłoby się opiekować. Miał wiele problemów behawioralnych, bez wątpienia pochodzących z trudnej przeszłości, a KaTarra wciąż była w trakcie szkolenia go, uspokajania jego niepokoju i przełamywania agresji. Wiedziała, że posiadanie trawiastego terenu do zabawy dla Bentleya naprawdę pomoże.

Podwórko zaczęło się jako zwykła płyta betonu, ale bezinteresowny chłopak KaTarry wkroczył i zrobił coś specjalnego dla jej ukochanego psiaka.

Facebook

Źródło
Facebook

Chociaż nie był zbyt lubiany przez psa ratunkowego, chłopak KaTarra wziął to na siebie, aby ustawić do pracy dając podwórko trochę zmiany. Pracował niestrudzenie, aby zastąpić betonowe płyty trawą przyjazną dla psów, a KaTarra z wdzięcznością podzieliła się całym procesem na grupie Facebook Dogspotting Society. Powiedziała:

‘Przyjąłem go w wieku 4 lat, byłem jego piątym domem i wszyscy zrezygnowali z niego. Był destrukcyjny, agresywny i nieufny. Mieszkałam w mieszkaniu z jedną sypialnią, ale nie mogłam pozwolić, żeby wrócił na ratunek po tym, jak nie radził sobie w domu rodziców. Pracowałem niestrudzenie, aby nauczyć go chodzić na smyczy, leczyć jego lęki, zdiagnozować i leczyć jego silne alergie i przełamać jego agresję”

Facebook

Źródło
Facebook

KaTarra kontynuował:

‘Musiałem się przeprowadzić i nie mogłem znaleźć ani jednego wynajmu w głupim mieście, który wziąłby mojego 120lb bloodhounda … więc kupiłem kamienicę. Przez cały czas, gdy był ze mną, nigdy nie miał własnego podwórka… tylko park i trawa na naszych spacerach..

Facebook

Źródło
Facebook

‘Cóż w ten weekend mój zajebisty chłopak pracował z dupy, aby zbudować Bentleya na swoim podwórku.
Dla psa, którego nienawidzi… Jesteśmy tacy szczęśliwi.’

KaTarra następnie podzieliła się zdjęciami swojego chłopaka, który ciężko pracuje, aby przebudować podwórko dla Bentleya. Najpierw podciąga wszystkie płytki, a następnie kładzie trawę, aby piesek miał przytulne miejsce do leżenia. Ostatnie zdjęcie pokazuje Bentleya układającego się na swoim nowym podwórku i widać, że jest jego wielkim fanem.

Facebook

Źródło
Facebook

To było tak słodkie z KaTarra’s boyfriend, aby dać Bentleyowi jego bardzo własną przestrzeń na podwórku, a my życzymy KaTarra szczęścia w pracy przez jej pooch problemy behawioralne. Możemy sobie wyobrazić, że jego nowe podwórko zapewni krok we właściwym kierunku!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.