Człowiek NIGDY nie lubił kotów, ale ZONAŚMIAŁY kot z wielkimi policzkami i opadającymi oczami ukradł mu serce! ❤️🐱 #kociezniewolenie #kotyklikbajt

Mężczyzna nigdy nie uważał się za kociarza, ale jego serce skradł “zrzędliwy” kot o wielkich policzkach i zaropiałych oczach.

cat man best friends


Bob i El JefeJo-Anne

Bob nigdy nie wyobrażał sobie siebie jako “kociarza” lub posiadającego kociego towarzysza z powodu alergii. Tak było przynajmniej do dwóch miesięcy temu.

Kiedy Bob i jego żona, Jo-Anne, wrócili do domu z podróży, dowiedzieli się o kocie, który został uratowany przed mrozem, pokryty śniegiem.

“Nasi przyjaciele opowiedzieli nam o tym niesamowicie zrzędliwym kocie z dużymi policzkami, opadającymi oczami i bez szyi. Bob powiedział: “Cóż, brzmi idealnie, tak jak ja””, Jo-Anne podzieliła się z Love Meow.

.
cat big cheeks rescued


Jo-Anne

Shuswap Paws Rescue Society przygarnęło go po tym, jak został uratowany, zapewniło opiekę weterynaryjną i rozpoczęło poszukiwania domu zastępczego dla chłopca o wielkim policzku.

Bob i Jo-Anne zgodzili się spotkać z kotem w swoim domu. “Wszedł od razu jak szef i otarł się o nas. Spodziewaliśmy się, że będzie płochliwy lub nieśmiały, ale absolutnie taki nie był.”

.
cat rolling belly rubs


Jefe padł na brzuch, gdy się spotkaliJo-Anne

Rozpychał się swoją władczą prezencją i natychmiast zyskał imię El Jefe, Szef po hiszpańsku. Usiadł przed Bobem z zaproszeniem do potarcia jego brzucha.

Bob był zaskoczony tym, jak przyjazny był kot i jak szybko się do nich przyzwyczaił. “Już teraz mogę powiedzieć, że to zadziała. Prawie mogę płakać. Nawet nie lubię kotów” – powiedział powstrzymując łzy.

cat sleeping human


Jefe zdecydował, że w nocy będzie spał między swoimi ludźmiJo-Anne

Jefe miał kilka ran po odmrożeniach i potrzebował dentysty, ale był zadowolony z dachu nad głową i kochającej rodziny, która go doceniła. “Od razu powiedzieliśmy, że będziemy go adoptować” – podzieliła się Jo-Anne.

Tej nocy Jefe zaklinował się między parą w łóżku i zasnął spokojnie. “Mój mąż trochę kichał, ale teraz bierze tabletki na alergię przed snem. Następnej nocy Jefe spał już między naszymi głowami.”

.
cat man friends


Podąża za Bobem wszędzie w domuJo-Anne

Jakby z misją zdobycia Boba, piątej nocy Bob obudził się, gdy Jefe czesał jego włosy, pielęgnując je jak własne. “To była zdecydowanie oznaka przywiązania i miłości do Boba.”

Jefe stał się cieniem Boba i nalegał, by dotrzymywać mu towarzystwa, gdziekolwiek się udał.

cat man best friends


Mają podobne cechy i nawykiJo-Anne

Podczas gdy Bob odnawiał stół w garażu, Jefe leżał pod nim. Nawet nie drgnął, gdy włączono stojący przed nim kompresor i nadal obserwował Boba, gdy szlifował stół.

“Kiedy Bob bardzo kichał, powiedziałam: “Cóż, może nie możemy go zatrzymać?” Dał mi bardzo twarde “Nie”. Jefe jest nasz na zawsze i ma tu swój dom.”

.
cat man sleeping


Lubią nawet drzemaćJo-Anne

Jefe codziennie przeżywa przygody z Bobem i rzadko opuszcza jego bok.

“Siedzi obok Boba, gdy ten rąbie drewno do naszego ogniska. Jeździł z nami starym pickupem mojego męża. Ulubiony stary pies Boba, Reggie, jeździł w tej ciężarówce, cały czas remontując dom, więc Bob uwielbia, gdy El Jefe jeździ z nim.”

cat kitchen man best friends


Jefe jest przywiązany do Boba na biodrzeJo-Anne

Jefe jest przywiązany do Boba na biodrze, a obaj mają podobne cechy i nawyki. Gdziekolwiek pójdzie Bob, Jefe podąża za nim.

cat man best friends


Jo-Anne

Bob budzi się czasem w nocy kichając, bo Jefe jest tuż przy jego twarzy, ale nie zamieniłby Jefe za nic w świecie.

cat man best friends


Jo-Anne

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Shuswap Paws Rescue Society na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot przychodzi na balkon i postanawia rozpocząć nowe życie, okazuje się być najsłodszym “nadzorcą”