Człowiek kocha swojego psa tak bardzo, że buduje jej własny przytulny domek na podwórku

Człowiek kocha swojego psa tak bardzo, że buduje jej własny przytulny domek na podwórku

Kochający właściciel psa zbudował swojemu pieskowi ładny, wygodny domek na podwórku wyłącznie dla niej, ponieważ tak bardzo ją kochał!

Ze swoim ojcem Davidem Connolly u boku, Maya jest jednym szczęśliwym szczeniakiem. Pod opieką Davida nie tylko znalazła rodzinę i dom na resztę życia, ale ma też miejsce, które może nazwać swoim własnym, kiedy nie jest w domu swojego właściciela.

Maya ma swój własny dom.

W Wielkiej Brytanii David jest właścicielem Fencing Decking Specialists NI. Zabiera Mayę ze sobą na place budowy, kiedy tylko może.

Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy był zmuszony zostawić Mayę samą w domu, kiedy nie mógł.

David nie może zabierać Mayi ze sobą cały czas.

W dni, kiedy zostaje sama w domu, David odkrył, że pies woli spędzać czas na podwórku. To zainspirowało go do stworzenia wygodnej kabiny dla Mayi, aby mogła pozostać tak zrelaksowana, jak to tylko możliwe, kiedy nie ma go w pobliżu.

Rezultatem tej koncepcji jest wspaniała kabina, która jest wyposażona we wszystkie udogodnienia, które spodobają się każdemu psu.

Domek dla psa jest zdumiewający.

“Ma izolowaną podłogę, ganek, lampkę nocną, a także mały grzejnik na zimę”, David z sentymentem podzielił się. “Zbudowałem jej domek na podwyższeniu, więc kiedy leży w swojej sypialni lub na balkonie, może patrzeć przez ogrodzenie na przechodniów.

Dach nad głową jest szczególnie pomocny w deszczowe dni, kiedy David jest w pracy, ponieważ Maya lubi przebywać na zewnątrz.

Ale tylko wtedy, kiedy Davida nie ma w pobliżu.

Maya woli zostać z Davidem w głównym domu, kiedy ten wraca z pracy. Jednak David jest spokojny, że jego najbliższy przyjaciel nigdy nie jest pozostawiony w ciemności dzięki nocnej lampce, którą zbudował w domku Mayi w tych przypadkach, gdy nie będzie wracał do czasu zachodu słońca.

David chciał pokazać swojemu psu, jak wiele dla niego znaczy, podejmując wszystkie te wysiłki, aby zbudować jej luksusowy domek.

I udało mu się to!

“Maya jest moją najlepszą przyjaciółką”, zauważył David. “Jest wiernym towarzyszem i staram się jak najlepiej, aby jej życie było dla niej jak najbardziej przyjemne i wygodne. Zbudowanie jej wygodnego, małego domu to minimum, jakie mogłem zrobić.”

Mimo, że kabina została zaprojektowana tak, aby Maya mogła się nią cieszyć, gdy Davida już nie będzie, Maya zawsze będzie się cieszyć na czas spędzony ze swoim tatą.

“Wierzę, że psy mają krótki czas na tej ziemi i wszyscy musimy dążyć do tego, aby jak najwięcej się nimi opiekować i dawać im tyle miłości, ile tylko możemy” – powiedział David.

Bez wątpienia Maya jest jednym z najbardziej kochanych psiaków na świecie.

Zobacz film poniżej, aby zobaczyć jak Maya spędza deszczowy dzień w swoim luksusowym domku.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.