Człowiek jest zachwycony połączeniem z utraconym szczeniakiem, który spędził 5 miesięcy na ulicy –

Człowiek jest zachwycony połączeniem z utraconym szczeniakiem, który spędził 5 miesięcy na ulicy –

Z jakiegoś powodu Drako zgubił się z nuklearnej rodziny, która dała mu tyle miłości. Piękny pies stał się odległy, pozostawiając pustkę w swoich opiekunach, którzy odmówili oddania go. Przez pięć miesięcy był schroniony na zimnej ulicy, zagrożony utratą życia w każdej chwili.

Ci, którzy przeszli przez to doświadczenie, wiedzą, jak bardzo jest to zniechęcające. Emocje sięgają zenitu, a niepewność co do integralności fizycznej psiaka rośnie z dnia na dzień. To właśnie czuli członkowie rodziny Drako każdego dnia.

Jenny Tafur JTR

Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w Peru, a konkretnie w Pampelunie, w San Juan de Miraflores. Do czasu wspomnianego spotkania Drako w niewytłumaczalny sposób dotarł do Chorillos. Piesek oddalił się o kilka kilometrów od swojego domu.

Jenny Tafur JTR

Gdy udało się doprowadzić do ponownego spotkania, filmik został umieszczony w mediach społecznościowych. Wideo uzyskało ponad 2 miliony wyświetleń i wiele ciekawych komentarzy. Na zdjęciach widać Drako leżącego beznadziejnie, aż do momentu pojawienia się jego ludzi.

Jenny Tafur JTR

Następnie pokazany jest mężczyzna podekscytowany, gdy znalazł swoje ukochane zwierzątko. Wkrótce podchodzą do niego inni członkowie, którzy obsypują go czułościami i przytulają. Drako jest również pokazany z uznaniem dla swoich ukochanych ludzi.

Jenny Tafur JTR

Małe zwierzątko wraca do życia, a jego właściciele zdają się to doceniać“, “Jaka szkoda, że szczeniaki mogą być z nami przez 15 lat, kiedy powinny być z nami przez całe życieoraz “Chciałabym, żeby takich przypadków było więcej, żeby każdy wychodził i szukał swojego pupila, a jak nie znajdzie za pierwszym razem, to żeby się nie poddawał…” oraz “Chciałabym, żeby było więcej takich przypadków,.” Były jednymi z najbardziej widocznych komentarzy w filmie.

“Kto ma przyjaciela, ten ma skarb”mówi powiedzenie, ale dla tej rodziny ponowne spotkanie jest jak ponowne posiadanie majątku. Drako przywrócił szczęście tym ludziom, którzy przez pięć miesięcy czuli chłód wewnątrz serca.