Człowiek idzie do schroniska, aby adoptować pitbulla, ale ona nie chce puścić swojego najlepszego przyjaciela

Człowiek idzie do schroniska, aby adoptować pitbulla, ale ona nie chce puścić swojego najlepszego przyjaciela

Psy są zwierzętami stadnymi i z tego powodu tworzą bardzo silne więzi z ludźmi i zwierzętami, które kochają. Kiedy te lojalne zwierzęta zakochują się, ta miłość trwa wiecznie.

Te dwa psy są tego idealnym przykładem.

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Merrill i Taco są najlepszymi przyjaciółmi. Merrill to trzyletni pitbull, a Taco to ośmioletni chihuahua. Poznali się w schronisku Rocket Dog Rescue, gdzie przez lata mieszkali razem.

Według ich strona internetowa:

“Rocket Dog Rescue jest organizacją opartą na wolontariacie…zajmującą się ratowaniem bezdomnych i porzuconych psów z przepełnionych schronisk dla zwierząt… [Their] ostatecznym celem jest stworzenie świata, w którym wszystkie zwierzęta towarzyszące mają kochające i stałe domy i gdzie żadne dobre natured psy, bez względu na ich wiek, nie są zabijane w schroniskach, ponieważ są uważane za nadwyżkę lub nie do przyjęcia.”

Nie trzeba było długo czekać, aby Merrill i Taco nawiązali ze sobą silną więź.

Podczas ich pobytu w schronisku ratunkowym, Merrill potrzebował operacji. Operacja była bardzo poważna, a Taco okazał się prawdziwym przyjacielem.

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Ten wierny pies nie opuścił boku Merrill przez cały czas trwania operacji. Obie były całkowicie nierozłączne. Jeśli z jakiegokolwiek powodu byliby oddzieleni od siebie, obaj głośno płakali, dopóki nie mogliby się ponownie połączyć.

Teraz przyszła kolej na Merrill, aby udowodnić swoją lojalność wobec Taco.

Kiedy przyszedł potencjalny właściciel szukający adopcji zwierzęcia, zakochał się w Merrill. Ale szczeniak odmówił opuszczenia strony Taco.

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Kiedy przybrany ojciec przyszedł odebrać psa, Merrill nie przestawała płakać. Taco też nie chciał. Było jasne, że te dwa szczeniaki nie mogą być rozdzielone.

Na szczęście właściciel miał wielkie serce. Postanowił zabrać oba pieski ze sobą do domu. Oba psy były dozgonnie wdzięczne, że nie musiały spędzać dni osobno.

Teraz Merrill i Taco szczęśliwie mieszkają w swoim wiecznym domu. Znaleźli kochającą rodzinę i – co najważniejsze – byli w stanie pozostać razem. Te psy będą najlepszymi przyjaciółmi do końca życia.

YouTube Screenshot

Źródło
YouTube Screenshot

Ta chwytająca za serce historia jest dowodem na to, że niektórych więzi nigdy nie da się zerwać.

Kiedy kogoś kochamy, musimy mieć go w naszym życiu. To szczęście, że ten właściciel był tak współczujący i pełen miłości.

Facebook/Merrill & Taco

Źródło
Facebook/Merrill & Taco

Taco i Merrill mieli kilka wspaniałych lat razem ze swoją nową rodziną. Niestety jednak, Taco odszedł trzy lata po adopcji ze starości. Właściciel Merrill wyjaśnił, że Merrill zmagała się trochę po stracie swojego najlepszego przyjaciela, ale na szczęście miała swoją rodzinę, która pomogła jej przez to przejść.

Około rok po odejściu Taco, właściciel Merrill adoptował innego psa, Chico. Podczas gdy nikt nie mógł zastąpić Taco, właściciel Merrill powiedział, że Chico i Merrill kliknęli od razu.

Chico był towarzyszem, którego Merrill potrzebował, aby ponownie znaleźć szczęście.

Merrill jest słodkim psem, który wyraźnie kocha wszystkich i jesteśmy tak zadowoleni, że ona i Taco mieli tak wiele wspaniałych lat razem, zarówno w Rocket Dog Rescue, jak i w ich nowym domu. Jeśli chciałbyś adoptować psa w potrzebie, sprawdź Rocket Dog Rescue’s strona internetowa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Merrill i Taco, sprawdź film o nich poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.