Cranberry, kociątko z ulicy, teraz drzemie na ciepłym łóżku! Jej marzenie właśnie się spełniło! 😻

Cranberry, kotka, przeszła od życia na ulicy do drzemki w ciepłym łóżku. Jej świąteczne życzenie właśnie się spełniło.

panther kitty meowy christmas


Cranberry, kotkaPuppyKitty NYCity

Cranberry, kotka, urodziła się na zewnątrz i spędziła pierwsze kilka miesięcy swojego życia, szukając jedzenia i schronienia.

Dzięki pomocy wolontariuszy z PuppyKitty NYCity, organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt, kotka została zabrana z ulicy kilka dni po Święcie Dziękczynienia i zabrana na ratunek, aby mieć szansę na lepsze życie.

Cranberry natychmiast zaprzyjaźniła się z każdą napotkaną osobą. Cieszyła się, że ma dach nad głową i jedzenie, które może pożreć.

.
panther kitty cute kitten


Cranberry żyła na ulicy, radząc sobie sama, dopóki nie została uratowana kilka dni po Święcie DziękczynieniaPuppyKitty NYCity

Mając nadzieję na umieszczenie jej w wygodnym domu, w którym mogłaby zostać zsocjalizowana, ratownicy zorganizowali rodzinę zastępczą, która zabrała ją w podróż.

Cranberry szybko zadomowiła się w nowej przestrzeni i poczuła się jak w domu. Przyciągnęły ją miękkie koce i wygodne legowiska, zaczęła bawić się zabawkami, a także zwiedzać, sprawdzając każdy zakamarek.

panther kitty cute black kitten


Była słodka i przyjazna, i taka szczęśliwa, że ma dach nad głowąPuppyKitty NYCity

Kociak odkrył w łazience umywalkę, w której mógł się tarzać lub wygodnie na niej usiąść. W mgnieniu oka zamieniła ją w swój koci tron.

Mała panterołaczka była żądna przygód i zabawy i szybko zdobyła wszystkich wolontariuszy swoją uroczą osobowością.

cute black kitten sink


Cranberry zamieniła umywalkę w łazience w swój tronPuppyKitty NYCity

Doceniała małe rzeczy i była podekscytowana wszystkimi zabawnymi odkryciami w swoim domu zastępczym. Biegała i skakała, buszując po całym domu z lekkomyślnym porzuceniem.

Nigdy nie spędziłaby kolejnego dnia zimna i głodna, mając do wyboru liczne legowiska i mnóstwo jedzenia do ucztowania.

cute black kitten sink bed


Roztopiła serca wszystkich swoją ujmującą osobowościąPuppyKitty NYCity

W miarę jak zbliżały się Święta Bożego Narodzenia, Cranberry obserwowała, jak jej ludzie dekorują choinkę. Obserwowała z zaciekawieniem, jak zapalają się migoczące światełka i błyszczą ozdoby.

Cranberry ułożyła się pod choinką na kocu między swoimi wiernymi pluszakami, Mikołajem i Reniferem, rozkoszując się świątecznym duchem.

cute black kitten christmas tree


Cranberry była zahipnotyzowana wszystkimi zabawkami i światłamiPuppyKitty NYCity

Jeszcze kilka tygodni temu Cranberry błąkała się po ulicy i radziła sobie sama. Teraz miała pełny brzuszek, dużo komfortu i ciepłe towarzystwo swojej rodziny zastępczej.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Cranberry otrzymała najlepszą wiadomość, na którą czekała.

stray kitten panther kitty


Jeszcze kilka tygodni temu błąkała się po ulicy, szukając jedzenia i schronieniaPuppyKitty NYCity

“Świąteczne życzenie Cranberry się spełniło. Została oficjalnie adoptowana i to w samą porę na Boże Narodzenie”, podzieliła się organizacja ratunkowa w aktualizacji.

Dzięki wsparciu społeczeństwa, PuppyKitty NYCity było w stanie przygarnąć wiele bezdomnych kotów i kociąt, takich jak Cranberry i odmienić ich życie w tym sezonie świątecznym.

cute black kitten santa snuggle


Jest teraz w wygodnym domu z nieograniczoną ilością jedzenia i miękkimi kocamiPuppyKitty NYCity

Cranberry jest zachwycona swoim nowym życiem, wypełnionym bezgranicznym jedzeniem, smakołykami, zabawkami, miękkimi rzeczami, przytulankami i radosnym śmiechem.

Będzie dzwonić w Nowy Rok ze swoimi stałymi ludźmi w miejscu, które nazywa domem.

cute kitten snuggle toys


Cranberry i jej wierne przytulanki, Mikołaj i reniferPuppyKitty NYCity

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej kotów i kociąt takich jak Cranberry znajdziesz na PuppyKitty NYCity na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Koty zakradają się do pokoju, by spędzać czas z kotką i dotrzymywać jej towarzystwa po tym, jak została uratowana z drogi