Córka szczęśliwa, gdy rodzice adoptują psa, którym się opiekowała

Córka szczęśliwa, gdy rodzice adoptują psa, którym się opiekowała

Hallee Fuqua miała specjalną świąteczną prośbę, o którą prosiła od lat. Tęskniła za psem, ale jej rodzice zawsze mówili jej, żeby poczekała do ukończenia studiów, ponieważ obecnie uczęszczała na Oklahoma State University.

Aby wypełnić pustkę, Hallee postanowiła zostać wolontariuszką w Humane Society of Stillwater. To właśnie tam studentka drugiego roku poznała jednego psa, w którym naprawdę się zakochała – mieszankę Plott Hound o imieniu Rambo.

Facebook/Hallee Fuqua

Źródło:
Facebook/Hallee Fuqua

Para szybko nawiązała silną więź, a Hallee zaczęła regularnie odwiedzać Rambo.

Pomimo tego, że był dużym dorosłym psem (co jest jednym z powodów, dla których trudno było go adoptować), po prostu chciał być obsypywany uczuciami.

Hallee powiedziała Stillwater News Press:

“Był cichy. Wiele psów szczeka, ale on po prostu siedzi… Jest ogromnym pieszczochem. Myśli, że jest gigantycznym psem na kolanach”

Facebook/Hallee Fuqua

Źródło:
Facebook/Hallee Fuqua

Hallee coraz bardziej zbliżała się do Rambo, więc zaczęła dzielić się filmami i zdjęciami z rodzicami. Pewnego dnia jej mama, Jessica, zrozumiała.

Wyjaśniła publikacji wiadomości:

“Po prostu wiedziałam, że tu jest jego miejsce. Powiedziałam “nie” wystarczająco długo. Myślę, że należy do naszej rodziny”

Bez wiedzy Hallee, jej rodzice adoptowali dwuletniego Rambo jako prezent świąteczny. Ponieważ jednak do świąt pozostało jeszcze kilka tygodni – Humane Society pomogło i utrzymało adopcję w tajemnicy.

Facebook/Hallee Fuqua

Źródło:
Facebook/Hallee Fuqua

Potem nadszedł smutny dzień, kiedy Hallee dowiedziała się, że jej czworonożny przyjaciel został adoptowany. Według jej ojca, Lance’a, “była załamana”

Hallee oczywiście nie wiedziała “kto”, choć..

Zdając sobie sprawę, jak bardzo ich córka była zdenerwowana Rambo – postanowili zaskoczyć ją wczesnym prezentem świątecznym. To, co uchwycili na filmie, topi serca widzów w kałużach.

Zrzut ekranu YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

Rambo na smyczy czeka przed domem rodziny, ubrany w uroczy zestaw poroża renifera.

Po otrzymaniu wskazówek od mamy, Hallee w końcu otwiera drzwi i zaniemówiła na ten widok. To był pies, którego myślała, że już nigdy nie zobaczy.

Przytłoczona Hallee wybucha płaczem, mając swojego kumpla na podwórku. Następnie tata puszcza smycz, a pies z miłością biegnie do swojego nowego pana.

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

Scena wzrusza do łez, gdy Hallee nie może zapanować nad emocjami. Dodatkowi bliscy otwierają drzwi i również poznają Rambo. Ale jest jedna odpowiedź, której Hallee musi się dowiedzieć.

Spogląda w stronę kamery i pyta,

“Czy on jest mój?”

Dowiedzenie się, że “tak”, była nową właścicielką Rambo – sprawia, że Hallee płyną łzy. W rzeczywistości jest to klip, w którym widzowie również potrzebują pudełka chusteczek!

Zrzut ekranu YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

Gdy wideo zostało opublikowane w Internecie, szybko stało się wirusowe. W ciągu roku obejrzano go ponad 4,2 miliona razy na samym YouTube.

Tata Hallee, Lance, wyjaśnił historię w opisie filmu, a następnie zamknął ją, pisząc:

“Więc w niedzielę wieczorem zaskoczyliśmy ją jej wczesnym prezentem świątecznym. Uchwyciliśmy ten moment na wideo. Wesołych Świąt Hallee! #onehappygirl #onehappydog”

Według ASPCA, każdego roku około 6 500 000 “zwierząt towarzyszących” trafia do schronisk w całej Ameryce. Szacuje się również, że rocznie w USA usypia się 1 500 000 zwierząt w schroniskach.

Na szczęście Rambo był jednym ze szczęśliwych psów, które otrzymały najlepszy możliwy dom na zawsze. A Hallee otrzymała najpiękniejszy prezent, którego nigdy nie zapomni.

Nie uwierzysz w bezcenną reakcję Hallee, gdy poznała swojego bohatera! Obejrzyj poniższy film i przekonaj się sam.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.