Ciężarna kobieta przygarnia ciężarną bezpańską kotkę i tego samego dnia stają się mamami

Ciężarna kobieta przygarnia ciężarną bezpańską kotkę i tego samego dnia stają się mamami

Lauren Maners opisuje swoją ciążę jako “trudną”, która spowodowała, że cierpiała na “ekstremalną chorobę.”

Rodziła swoje dziecko w szczytowym momencie pandemii COVID-19, co było dość denerwujące.

Tak więc, zdecydowała się zrobić sobie przerwę od opieki nad zwierzętami i ich rehabilitacji, aby skupić się na swojej rodzinie i ciąży. Ale to się zmieniło, gdy poznała piękną zielonooką ciężarną kotkę o imieniu Dove.

View this post on Instagram

A post shared by LAUREN (@mama.maners)

“Wraz z mężem znaleźliśmy Dove skrajnie wychudzoną i ranną na poboczu drogi. Próbowałem znaleźć jej właścicieli, a następnie został poinformowany, że była bezpańska i jadła ze śmietnika pobliskiej kawiarni przez ponad rok,” Maners powiedział Bored Panda. “Wszystkie nasze schroniska no-kill były pełne i nie mogłem jej po prostu zostawić wiedząc, że będzie musiała zająć się swoimi dziećmi na wolności.”

View this post on Instagram

Maners powiedziała, że również czuła więź z kotką, ponieważ obie były w ciąży.

Więc, koaksowała kota w swoje ramiona z resztkami jedzenia.

Przynieśli Dove do weterynarza, a później do swojego domu. Tego samego dnia, w którym Maners przyrzekła, że nie będzie już więcej zastępować, znalazła się z innym zastępcą.

Jeden, który wkrótce wymagałby od niej przybrania jeszcze większej liczby kociąt.

Ale Maners odkrył, że posiadanie innego ciężarnego towarzysza jest pocieszające.

“Podążała za mną wszędzie, gdzie się udałem, i uwielbiała siedzieć ze mną na zewnątrz w godzinach porannych w naszym ogrodzonym obszarze i pozwalała mi pocierać jej brzuch, gdy jedliśmy razem śniadanie”, Maners powiedział The Dodo.

View this post on Instagram

A post shared by LAUREN (@mama.maners)

Maners wykorzystała swoje konto w mediach społecznościowych, aby w zabawny sposób udokumentować postępy ciąży jej i Dove.

“Had an exclusive Pregnant Girls Club meeting with my newest rescue, Dove. Czy ktoś chce zgadnąć, kto będzie pierwszy?” zapytała Lauren swoich Instagramowych followersów.

Jak się okazuje, nikt nie wygrał tego zakładu, ponieważ obie mamy skończyły rodzić tego samego dnia! Kiedy Maners wróciła do domu ze szpitala po urodzeniu swojej córki Kylie, zdała sobie sprawę, że Dove ma sześć kociąt.

“Bardzo możliwe, że urodziły się w tym samym czasie”, powiedziała Maners.

Maners nie mogła uwierzyć w ten zbieg okoliczności i była szczęśliwa, że jej córka będzie miała kilku towarzyszy zabaw, którzy byli w jej wieku.

View this post on Instagram

A post shared by LAUREN (@mama.maners)

“Kiedy moja córka miała 5 tygodni, zaczęła zauważać kocięta, kiedy zabierałam ją tam z nimi, aby pomóc mi je nakarmić i poświęcić im trochę uwagi” – powiedziała Maners. “Kocięta były również bardzo ciekawe mojej córki, jak również”.

Gdy kociaki były już wystarczająco dorosłe, Maners znalazła domy dla całej szóstki maluchów i ich mamusi.

Maners tak blisko związała się z kocią rodziną, że cieszyła się, że niektóre z kociąt i Dove zostały adoptowane przez jej przyjaciół.

View this post on Instagram

A post shared by LAUREN (@mama.maners)

“Na szczęście matka kotka zamieszkała z moim przyjacielem, więc wciąż jestem w stanie uzyskać aktualizacje na jej temat, a kilka dzieci trafiło do ludzi, których znam, jak również, więc byłem nawet w stanie je odwiedzić”, powiedział Maners.

Czy to nie jest taka słodka historia?

Proszę PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.