Chłopiec wspina się z łóżka, aby spać z ukochanym psim przyjacielem –

Chłopiec wspina się z łóżka, aby spać z ukochanym psim przyjacielem –

Dla Finna Paige Knudtson posiadanie psa w domu nie było niczym nadzwyczajnym. Dlatego gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, chciała go mieć, więc adoptowała Brutusa, dwuletniego szczeniaka.

Co Finn nie wyobrażał sobie, że jej decyzja będzie oznaczać przed i po w życiu jej małego chłopca. Zarówno rozwiną więź tak wyjątkową i odporną, że będzie ona znaczyć tak wiele, nie tylko dla Paige, ale i dla ich dziecka w drodzetego nie sposób było odgadnąć.

Paige Knudtson

W około 5 miesiącu ciąży badanie wykazało problem zdrowotny u małego chłopca. Niedługo po urodzeniu chłopczyk przeszedł zabieg operacyjny. Paige stwierdza: “Mieliśmy wielkie szczęście, że odkryliśmy to przed jego narodzinami, inaczej nie byłoby go tu dzisiaj z nami“.

Paige Knudtson

Po kilku miesiącach Brutusowi udało się poznać Finna. Matka mówi: “Kiedy tylko wróciliśmy do domu, to było tak, jakby Brutus wiedział, że Finn potrzebuje bliższej obserwacji i od tego czasu był u jego boku. Brutus jest po prostu dużym misiem, kocha uwagę i uwielbia przytulać się do ludzi”.

Paige Knudtson

Brutus często zwija się tam, gdzie siedzi Finn i podąża za nim z pokoju do pokoju w naszym domu. Jeśli Finn jest słabego zdrowia, Brutus wie o tym i po prostu pozostaje przy boku Finna lub opiera głowę na klatce piersiowej Finna”mówi matka Paige.

Paige Knudtson

Finn śpi teraz w łóżeczku i dzieje się to, co nieuniknione, jak relacjonuje matka: “Finn zaczął spać w swoim ‘łóżku dla dużych chłopców’ nieco ponad miesiąc temu i właśnie wtedy Brutus zaczął raczkować i spać w łóżku Finna każdej nocy – powiedziała Knudtson. To było tak, jakby leżał obok niego, żeby nie spadł z łóżka”.

Paige Knudtson

“Finn zaczął wtedy wychodzić z łóżka i spać na podłodze, więc naturalnie Brutus też zaczął tam spać obok niego”powiedział Knudtson, który musiał umieścić łóżko Brutusa bardzo blisko Finna. Wielokrotnie pies służy chłopcu jako poduszka, a jemu wcale to nie przeszkadza.

Paige Knudtson

Dla wszystkich w domu to wielka przyjemność móc kontemplować tę czułą przyjaźń, tak mówi Paige: “Finn śpi z Brutusem przez całą noc, każdej nocy”, powiedział Knudtson. “Niezależnie od tego, czy jest to łóżko psa, łóżko Finna czy podłoga, ci dwaj zawsze śpią razem“.

Paige Knudtson

Bez wątpienia ten mały chłopiec dorośnie kochając swojego pupila, co oznacza, że w przyszłości będzie jednym z tych ludzi, którzy uważają, że zwierzęta są podstawową częścią rodziny, która potrzebuje uwagi i dużo miłości.