Chłopiec prosi “mędrców” o oddanie mu szczeniaka, a “mędrcy” odpowiadają mu –

Chłopiec prosi “mędrców” o oddanie mu szczeniaka, a “mędrcy” odpowiadają mu –

“Wszyscy chcielibyśmy, żeby wrócili do życia” – powiedział użytkownik mediów społecznościowych po usłyszeniu tej chwytającej za serce historii. Utrata zwierzaka może naprawdę wpłynąć na dziecko. Mały chłopiec, w środku swojej rozpaczy, napisał list do “Trzech Mędrców”, prosząc ich o przywrócenie do życia jego psa.

Pośród swoich uczuć chłopiec wyraził, zgodnie ze swoją wiarą, że te istoty przywrócą jego pupila do życia. Dla tego młodego chłopca nie był potrzebny fizyczny prezent, taki jak zabawka czy urządzenie technologiczne, ale ponowne ujrzenie ukochanego Thora.

Zule Giménez

Jego matka, po przeczytaniu wspomnianego listu, postanowiła dać mu nadzieję pośród jego przygnębienia. “W swoim liście życzeń prosiłaś o to, żebym wrócił do życia, wiesz, że to niemożliwe, ale bardzo mnie to cieszy, że bardzo mnie kochasz. Ja też tęsknię za tobą i bardzo chciałbym się z tobą bawić i trochę cię gryźć, a potem dawać ci buziaki”, napisała kobieta udająca Thora.

Zule Giménez

“Czasami wszyscy potrzebujemy listu z futrzanego nieba, aby utrzymać nas w ruchu, dziękuję ci moje poprzednie dziecko”, powiedział użytkownik wspomnianego portalu społecznościowego po dowiedzeniu się, co zrobiła matka.

Dzień Trzech Króli to tradycyjnie czas, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci, gdyż po świętach Bożego Narodzenia jest to druga szansa na poproszenie o prezenty. Mały Marcin nie chciał przegapić tej okazji.

Zule Giménez

Więc jego matka zrobiła mu poduszkę z obrazkiem małego Martina z Thorem i wysłała mu ją, udając, że byli “królami”. “Mam nadzieję, że prezent ci się podoba, powiedziałem Baltazarowi, żeby zrobił to tak, żebyś zawsze mógł spać ze mną”, pies wskazany w liście.

Zule Giménez

W innych szczegółach wspomnianego listu matka dodała, że Thor był w niebie z innymi szczeniakami i że świetnie się bawił. Mały chłopiec, widząc to wszystko, co opowiadał mu jego przyjaciel Thor, nie mógł się nie wzruszyć i uronił kilka łez podczas czytania.

Zule Giménez

“Muszę Ci powiedzieć, że jesteś również moim najlepszym przyjacielem. Zawsze będę na Ciebie patrzeć, dbać o Ciebie i chronić Cię, bo wiem, że jestem Twoim słońcem w dzień i Twoją gwiazdą w nocy“, powiedział, i zakończył list, mówiąc mu, jak bardzo go kocha.

“To najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem” powiedziała inna osoba, gdy usłyszała, co matka zrobiła dla dziecka Martina. Nawet jeśli złudzenie jest krótkotrwałe, to kiedy dziecko przypomni sobie, co zrobiła dla niego matka, z pewnością będzie wdzięczne.

Jeśli w całej tej historii jest jedna prawda, to ta, że Martin bardziej docenia żywą istotę, która była jego przyjacielem, niż jakikolwiek materialny prezent.