Chłopiec jest podekscytowany i biegnie, aby przytulić swojego zagubionego szczeniaka –

Chłopiec jest podekscytowany i biegnie, aby przytulić swojego zagubionego szczeniaka –

Leandro stracił swojego pupila w nieoczekiwany sposób. 11-letni chłopiec, gdy dowiedział się, że jego najlepsza przyjaciółka Mili z nieznanych przyczyn wyprowadziła się z domu, oddał się niestrudzonym poszukiwaniom małego pieska.

Poszukiwania miały reperkusje w społeczności, ponieważ niektóre organy ścigania były na bieżąco informowane o rozwoju objawienia. Leandro i jego rodzina niestrudzenie szukali psa w całym swoim sąsiedztwie i okolicznych obszarach, ale nie byli w stanie jej znaleźć.

Juninho Giugni

Kiedy strażak Juninho Giugni został zaalarmowany do małego psa leżącego samotnie na ulicy, ubranego w sweter, była czysta i wyglądała nie na miejscu, natychmiast skontaktował się z krewnymi Leandro.

Juninho Giugni

Po zapytaniu i zrobieniu kilku zapytań o małego psa, strażak dowiedział się o desperackim poszukiwaniu Leandro. Piesek idealnie pasował do opisu, o którym wspominali mu koledzy. W krótkim czasie strażakowi udało się więc ich zlokalizować i pojechał do domu rodzinnego.

Juninho Giugni

Kiedy przyjechaliśmy, był (uradowany) z ulgą. Ich spotkanie było magiczne. Byliśmy zachwyceni. Leandro powiedział nam, że uratowaliśmy rodzinę” juninho Giugni wspomniał, będąc pod wrażeniem reakcji rodziny.

Juninho Giugni

Juninho często przychodzi z pomocą zagubionym zwierzakom lub ratuje je, gdy psoty idą w złym kierunku, ale we wspomnianym przypadku pomógł uleczyć serce. “Na co dzień zajmuję się ratowaniem zwierząt. Ten był wyjątkowy”podsumował prestiżowy strażak.