Chłopiec idzie z ukochanym szczeniakiem na pierwszy dzień w szkole –

Chłopiec idzie z ukochanym szczeniakiem na pierwszy dzień w szkole –

Więź między zwierzętami a ludźmi może być tak silna, że narzuca się w obliczu wszelkich protokół społeczny. Tak właśnie stało się pierwszego dnia szkoły pewnego dziecka w Tarapoto w Peru.

Pies i jego pan byli widziane na szczycie taksówki motocyklowej z dachem, podczas gdy mały chłopiec miał na sobie szkolny mundurek. Stało się to w pierwszym dniu szkoły po wznowieniu zajęć ze względu na stan zdrowia publicznego.

Psy to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka. I zgodnie z tą koncepcją, kły, które były zrobione przez ciekawy obiektywnie zamierzał pozwolić, aby jego partner w zbrodni rozpoczął semestr szkolny bez niego.

Dla tego dziecka powrót do normalności oznaczał posiadanie swojego wiernego psiego przyjaciela w szkole Toribio Rodriguez de Mendoza w pierwszych incydentach.

Kierowca moto-taxi ma osobny rozdział. Kierowca był niezrażony obecnością czworonożnego pasażera i nie miał problemu z dowiezieniem ich obu do celu. Nie ulega wątpliwości, że specjalna usługa taxi motocyklowego.

Wyjątkowy kierowca tego bardzo powszechnego w całym Peru sposobu transportu, postanowił wrzucić na swój profil na portalu społecznościowym, z którego najczęściej korzystają transportowcy, filmik upamiętniający tego ucznia.

Filmik był opublikowane przez lokalne media o nazwie “latina noticias”, jednak nie mamy informacji o wyniku tej historii.