Chłopiec adoptuje najstarszego szczeniaka, aby dać mu ostatnie chwile szczęścia –

Chłopiec adoptuje najstarszego szczeniaka, aby dać mu ostatnie chwile szczęścia –

Dzieci zazwyczaj wolą szczeniaki, ponieważ są one bardziej skore do zabawy i figli. Ale w przypadku Tristana tak się nie stałow poszukiwaniu psa, który tęskni za jego uczuciem, natrafił na Shey.

To co jest wyjątkowe w przypadku Shey’a to jego kondycja fizycznaktóra zawierała jego wygląd. Został pozostawiony sam sobie w sanktuarium Animal R League, ale niestety oprócz tego, że jest stary (14 lat), brakuje mu jednego z oczu, nie ma zmysłu słuchu i stracił większość zębów.

O dziwo, jego poprzedni właściciele przeprowadzali się do nowego domu i jak stary przedmiot postanowili pozbyć się wiernego pieska. Ich najlepszą decyzją było pozostawienie go pod opieką schroniska.

Jego dni oczekiwania w sanktuarium zamieniły się w miesiące, najwyraźniej nikt nie byłby zainteresowany psem w tak doskonałym zdrowiu jak Shey. Czekał jednak cierpliwie na swojego kolejnego przyjaciela, czekała go miła niespodzianka!

Jedną z pierwszych rzeczy zaplanowanych w schronisku był stan zdrowia zwierzęcia, a także konsultacja z weterynarzem w celu kompleksowej opieki. Aż w końcu, pewnego pięknego dnia pojawił się Tristan i gdy zobaczył Shey, chciał go natychmiast zabrać.

Jessica Jorgenson, członek sanktuarium mówi o Shey: “Jest super słodka i chce być cały czas przy ludziach”. Dlatego Tristan od razu się z nim zaprzyjaźnił, obaj bardzo się cieszyli ze spotkania. Jessica dodała:“Shey od początku bardzo dobrze czuł się w towarzystwie Tristana”.

Tristan w ogóle nie przejmował się tym wszystkim, co wiązałoby się z opieką nad Shey. “Rozumiał, że Shey nie słyszy, co się dzieje i nie widzi wyraźnie, więc był bardzo powolny w swoich działaniach. Bardzo szanował to, z czym Shey może, a z czym nie może sobie poradzić”jessica wyjaśniła.

Jessica stwierdza: “Był tak uważny na specjalne potrzeby Shey. Tristan jest bardzo dojrzały jak na swój wiek i zadawał mnóstwo pytań. Shey jest bardzo szczęśliwy. Przytulanie to jego ulubiona rzecz na świecie, a on przytulał się do Tristana”. Najprawdopodobniej ta dwójka w pełni wykorzystuje swój wspólny czas.

Niestety Shey odszedł z tego świata po kilku miesiącach szczęścia u boku ukochanego przyjaciela Tristana. Postanowił więc dać szansę innemu 9-letniemu szczeniakowi na cześć swojego przyjaciela Shey.