Chłopak ma tylko 1 dziecko RSVP do partii tak teen piłkarze pokazać się uratować dzień

Chłopak ma tylko 1 dziecko RSVP do partii tak teen piłkarze pokazać się uratować dzień

Kiedy jest się dzieckiem, nie ma nic bardziej ekscytującego niż urodziny. Oprócz prezentów, wiele dzieci planuje przyjęcie, co oznacza wiele gier, pyszny tort i oczywiście – przyjaciół.

Ale dla małego chłopca o imieniu Christian Larsen, wszystko nie poszło zgodnie z planem.

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Christian jest słodkim dzieckiem, które ma autyzm. Na swoje 9 urodziny chciał zaprosić całą swoją klasę. Miał wybrany motyw, zaproszenia były gotowe… wszystko co pozostało do zrobienia to czekać na dzień przyjęcia.

Ale jego mama odezwała się tylko od jednej dziewczyny. Reszta klasy nie odpowiedziała na zaproszenie.

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Powiedziała KTVB:

“Nie winię ich za to, rozumiem, że zachowania i rzeczy, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni, mogą sprawić, że poczujemy się nieswojo i sprawić, że się zamkniemy, ale kiedy poznasz kogoś, że rzecz, która była dziwna, która sprawiła, że poczułeś się nieswojo, to może stać się tylko dziwactwem, a dziwactwo może stać się czymś wyjątkowym, gdy je poznasz.”

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Chociaż mama Christiana była bardzo wyrozumiała w stosunku do sytuacji, nie mogła się powstrzymać od wypuszczenia swoich uczuć na piśmie, którymi podzieliła się na Facebooku.

“Na początku miałam tylko nadzieję, że z chaosem końca roku, że zaproszenia zostały przeoczone. Ale po zobaczeniu osobistych interakcji, myślę, że może jest coś więcej. Najtrudniejszą rzeczą jest to, że rozumiem.”

Jej przyjaciel zobaczył post i pomyślał o dotarciu do trenera Nampa High School Football, Dana Holtry. Następnie skontaktowała się z mamą Christiana, by opowiedzieć jej o swoim pomyśle, którym było sprowadzenie drużyny piłkarskiej na przyjęcie urodzinowe Christiana.

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Trener był bardziej niż chętny do pomocy. Wysłał tekst do swojej drużyny, aby dać im znać o imprezie Christiana.

Zawodnicy byli chętni, aby uczynić dzień Christiana wyjątkowym, ku uciesze trenera Holtry.

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

W dniu przyjęcia drużyna piłkarska przybyła skandując imię Christiana. Był bardzo podekscytowany.

Wspomina nawet, jak udawał, że zemdlał, gdy zobaczył ich wszystkich. Chłopcy z drużyny piłkarskiej byli naprawdę szczęśliwi z powodu reakcji solenizanta na ich niespodziankę. Oprócz tego, że pojawili się, by zaskoczyć Christiana, drużyna piłkarska dała mu również prezenty.

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Trener Holtry czuje się zaszczycony, że drużyna była częścią urodzin Christiana.

Własnymi słowami mówi,

“To była po prostu okazja, by zająć się chłopakiem, który przechodził przez przeciwności losu, a my jesteśmy błogosławieni tutaj w Nampa High School. Mamy wiele wspaniałych dzieci. Wiemy o przeciwnościach losu i mamy swój sprawiedliwy udział, i wiemy jak przez nie walczyć.”

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Mama Christiana była zachwycona nową przyjaźnią, która powstała między Christianem a drużyną piłkarską.

“Jednym z największych elementów autyzmu jest element społeczny. Mogą go nauczyć, jak grać tam i z powrotem. Mogą pomóc mu zbudować relacje nie tylko z nimi, ale z dziećmi w jego wieku. Są po prostu cudownymi, wspaniałymi młodymi mężczyznami.”

Kiedy urodziny Christiana wydawały się nie być najbardziej pamiętne – ta drużyna piłkarska wpadła i uczyniła je niezapomnianymi. Zdecydowanie ma nowych kumpli na całe życie.

YouTube – KTVB

Źródło:
YouTube – KTVB

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ci niesamowici piłkarze pomogli uratować urodziny pewnego małego chłopca!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.