Cat co wieczór przed snem patrzy na zdjęcie swojej właścicielki, która straciła życie –

Cat co wieczór przed snem patrzy na zdjęcie swojej właścicielki, która straciła życie –

Rong Servic stracił niedawno swoją życiową partnerkę. Wydaje się, że ta strata nie tylko dotknęła jego serca, ale że jego pupil w szczególny sposób okazał swoje przygnębienie. Kotka przed portretem kobiety wyraża swoje uczucia.

Istnieją plotki, które przedstawiają kotki jako istoty bardzo inteligentne. Wiele osób uważa jednak, że koty nie mają uczuć lub że często są “zbyt twarde”, z tego powodu publikacja dotycząca tego specyfiku rozeszła się wirusowo.

Rong Servic

“Mój kot uwielbia patrzeć na zdjęcia swojej matki, spędza kilka godzin dziennie przed fotografią”, napisał w swojej publikacji człowiek, który wciąż odczuwa stratę ukochanej. Widząc kotkę w takim stanie, bardzo trudno jest mu nie podzielać tego samego przygnębienia.

Rong Servic

Nic się nie stało synu, możesz nadal żyć ze mną swoimi dwoma pozostałymi życiami i wszystko będzie dobrze. Kiedyś się spotkacie i będziecie razem na zawsze”, zamieścił mężczyzna na swoich mediach społecznościowych.

Rong Servic

czy może być jakiś inny przykład bezwarunkowej miłości tak namacalnej i mocnej? Kotki potrafią też okazywać uczucia. Ponadto potrafią podbić serca każdego, kto się z nimi zetknie.

Rong Servic

Strata często może zmienić rutyny. Z tego powodu kot może odczuwać brak przytulanek ze strony partnera Ronga. Zwyczajem jest przybywanie o tych samych porach i w tym samym miejscu, aby spojrzeć na portret ukochanej kochanki.

Rong Servic

Czy te zachowania utrzymają się w czasie, to się dopiero okaże, ale nieobecność ma te elementy, gdzie nie wiadomo, kogo i jak dotknie. Na razie pamięć o miłości życia Ronga na zawsze pozostanie w pamięci jego pupila.

Rong Servic