Burrito, który dorastał z psami, zachowuje się jak jeden, gdy jego człowiek wraca do domu –

Burrito, który dorastał z psami, zachowuje się jak jeden, gdy jego człowiek wraca do domu –

W przyrodzie bardzo często można zaobserwować jak gatunki naśladują się nawzajem. Naśladownictwo zachowań jest tym, co generuje największą ciekawość wśród miłośników zwierząt. Tak właśnie było w przypadku poniższej historii.

Walter to mały osiołek, który od momentu adopcji miał radość dzielić życie z trzema figlarnymi owczarkami niemieckimi. Ponieważ czworonóg chce się dopasować, uczestniczy również w instynktownych zajęciach kłów

Kelly i Brad Blake, to przybrani rodzice Waltera, którzy wcześnie zdecydowali się przyjąć go do własnego domu w Oatman w Arizonie, aby dać mu początkowo tymczasowy dom. “Po mieście chodzą u nas dzikie osły”. Matka Waltera odrzuciła go, bo był za młody” kelly wspominał.

Pracownicy Bureau of Land Management wspominają, że matka Waltera nie zachowywała się w sposób naturalny. Od urodzenia osiłek nie miał wsparcia ze strony matki, dlatego specjaliści postanowili zadzwonić do Blake’ów, którzy przyjęli propozycję adopcji.

“Mamy trzy owczarki niemieckie i wszystkie one pomagały dziecku Walterowi od pierwszego dnia. Pomogły nam go wychować i nauczyć manier w całym domu.” wspomina Blake. Powszechnym widokiem jest widok osłów, które szukają swoich właścicieli, by ci bratali się z nimi jak z psami.

Walter macha ogonem w radości jak pies, podskakuje, gdy jego właściciele przyjeżdżają na wycieczkę, a gdy wychodzą na ćwiczenia, idzie razem z kłami. Ta paczka stała się w centrum uwagi.

Walter oddaje się społeczności, pracując dla organizacji charytatywnych. Jego rodzice adopcyjni uznają, że osiołek jest kochany przez wszystkich i są gotowi nadal integrować go w różnych akcjach wsparcia emocjonalnego.