Bokserzy są “partnerami w zbrodni” Rozbijanie przyjaciela szczeniaka

Bokserzy są “partnerami w zbrodni” Rozbijanie przyjaciela szczeniaka

W dzisiejszych czasach jest tak wiele programów o ucieczkach z więzienia i dzikich ucieczkach. Mam na myśli, że jest dosłownie show o nazwie Prison Break!

Szczerze mówiąc jednak, wszyscy musimy się zgodzić – dobra przerwa w więzieniu, czy to w filmie, czy w programie telewizyjnym, jest zawsze ekscytująca do oglądania (patrząc na ciebie, Shawshank Redemption).

Pexels

Źródło:
Pexels

Podczas gdy ludzie są całkiem dobrzy w konstruowaniu więzień dla innych ludzi, zwierzęta zawsze wydają się lepszymi artystami ucieczki niż my!

Pomyśl tylko o tym. Ludzie wydają setki tysięcy dolarów na niesamowicie zbudowane domy z najnowszymi systemami bezpieczeństwa i całą resztą. Co trzeba zrobić, aby włamać się do domu? Jedna puszysta wiewiórka, która chce ukryć swoje żołędzie i BOOM, potrzebujesz nowego dachu.

Pexels

Źródło:
Pexels

Zwierzęta są najlepszymi artystami ucieczki, jakie natura ma do zaoferowania.

Ze wszystkich artystów ucieczki w naturze, musielibyśmy chyba powiedzieć, że ośmiornica jest najlepsza, prawda? Potrafią wcisnąć się w każdą dziurę, otworzyć pokrywki, przekręcić klamki i pisać w trzech językach (jeden z nich to kłamstwo). Jesteśmy całkowicie skłonni przyznać, że ośmiornice są najlepsze wokół, ale co z najsłodszym?

Aby odpowiedzieć na pytanie “worlds cutest escape artist”, musimy spojrzeć na niedawny filmik.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ten film pokazuje nam, jak urocza może być ucieczka z więzienia. W tym heist są trzy znaki, dwa bokserów i bichon frise. Bella bokser ma zamiar wyciągnąć jej największy trick kiedykolwiek tak Cooper (bichon) może przyjść grać.

Na początku filmiku Bella wymiaruje budę.

YouTube

Źródło:
YouTube

Obudowa łącznika to zawsze pierwszy krok w każdej ucieczce z więzienia. Musisz poznać jego słabości, mocne strony oraz rotację strażników. Dobra obudowa stawu i można przejść do kolejnych kroków.

Kolejne kroki obejmują praktykę w kółko, aż dostaniesz szczegóły dół pat.

YouTube

Źródło:
YouTube

Każdy wie, że diabeł tkwi w szczegółach. Upewnienie się, że znasz każdy cal i aspekt tego więzienia jest kluczem do udanej przerwy. Widzimy to na filmie, Bella jest wyraźnie przygotowana.

Teraz potrzebna jest im scenografia.

YouTube

Źródło:
YouTube

W tym scenariuszu wygląda na to, że Bella idzie z klasyczną taktyką “I’m just visiting”. Wprowadzanie więźnia do obszaru spotkań zazwyczaj bardziej go naraża i poszerza możliwości ucieczki. W przypadku Belli, wystarczyło kilka uścisków z Cooperem, by zmylić z tropu ochronę. To tylko dwie przyjaciółki, które się witają, prawda?

W końcu, wielka przerwa.

YouTube

Źródło:
YouTube

Po kilku kolejnych liźnięciach, aby upewnić się, że to tylko wyglądało, jakby się przywitała, idzie na to. Szybki ruch do zatrzasku, a wkrótce leci otwarty, a Cooper jest wolny, aby przejść! Cooper oczywiście nie poruszał się wystarczająco szybko chociaż, ponieważ Bella nawet próbowała wziąć jego łóżko i wyciągnąć go z budy!

Po prostu wiedziała, że czas był istotny, a oni musieli wydostać Coopera pronto.

YouTube

Źródło:
YouTube

Przerwa była jeszcze udana, mimo że strażnicy złapali całość na taśmę. Dopóki dostali kilka minut luzu, było warto.

Sprawdźcie przezabawną ucieczkę na poniższym filmie!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.