Boksery są “partnerami w zbrodni”, zrywając przyjaźń ze szczeniakiem

Boksery są “partnerami w zbrodni”, zrywając przyjaźń ze szczeniakiem

W dzisiejszych czasach jest tak wiele programów o ucieczkach z więzień i dzikich ucieczkach. Chodzi mi o to, że jest dosłownie program o nazwie Prison Break!

Szczerze mówiąc, wszyscy musimy się zgodzić – dobra ucieczka z więzienia, czy to w filmie, czy w programie telewizyjnym, jest zawsze ekscytująca do oglądania (patrząc na ciebie, Shawshank Redemption).

Pexels

Źródło:
Pexels

Podczas gdy ludzie są całkiem dobrzy w budowaniu więzień dla innych ludzi, zwierzęta zawsze wydają się być lepszymi artystami ucieczek niż my!

Pomyśl o tym. Ludzie wydają setki tysięcy dolarów na niewiarygodnie zbudowane domy z najnowszymi systemami bezpieczeństwa i całą resztą. Co jest potrzebne, aby włamać się do domu? Jedna puszysta wiewiórka, która chce ukryć swoje żołędzie i BOOM, potrzebujesz nowego dachu.

Pexels

Źródło:
Pexels

Zwierzęta to najlepsi artyści ucieczek, jakich natura ma do zaoferowania.

Ze wszystkich artystów ucieczek natury, prawdopodobnie musielibyśmy powiedzieć, że ośmiornica jest najlepsza, prawda? Potrafią wcisnąć się w każdą dziurę, otwierać pokrywy, przekręcać klamki i pisać w trzech językach (jeden z nich to kłamstwo). Jesteśmy całkowicie skłonni przyznać, że ośmiornice są najlepsze ale co z najsłodszym?

Aby odpowiedzieć na pytanie “najsłodszy artysta ucieczek na świecie”, musimy przyjrzeć się najnowszemu filmowi.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ten film pokazuje nam, jak urocza może być ucieczka z więzienia. W tym napadzie biorą udział trzy postacie, dwa boksery i bichon frise. Bokserka Bella ma zamiar wykonać swoją największą sztuczkę w historii, aby Cooper (bichon) mógł się bawić.

Na początku filmu Bella przygląda się hodowli.

YouTube

Źródło:
YouTube

Sprawdzenie więzienia jest zawsze pierwszym krokiem w każdym włamaniu. Musisz poznać jego słabe i mocne strony oraz rotację strażników. Dobra skrzynka i można przejść do kolejnych kroków.

Kolejne kroki obejmują ciągłe ćwiczenia, aż do opanowania szczegółów.

YouTube

Źródło:
YouTube

Każdy wie, że diabeł tkwi w szczegółach. Upewnienie się, że znasz każdy centymetr i aspekt tego więzienia, jest kluczem do udanej ucieczki. Widzimy to na filmie, Bella jest wyraźnie przygotowana.

Teraz potrzebują konfiguracji.

YouTube

Źródło:
YouTube

W tym scenariuszu wygląda na to, że Bella stosuje klasyczną taktykę “tylko odwiedzam”. Doprowadzenie więźnia do miejsca spotkania zwykle naraża go bardziej i poszerza możliwości ucieczki. W przypadku Belli, kilka liźnięć z Cooperem wystarczyło, by zmylić ochronę z tropu. To tylko dwóch przyjaciół, którzy się witają, prawda?

Wreszcie wielki przełom.

YouTube

Źródło:
YouTube

Po kilku kolejnych liźnięciach, aby upewnić się, że wygląda, jakby się witała, idzie na to. Szybki ruch do zatrzasku, który wkrótce się otworzył, a Cooper jest wolny! Cooper najwyraźniej nie poruszał się jednak wystarczająco szybko, ponieważ Bella próbowała nawet wziąć jego łóżko i wyciągnąć go z budy!

Po prostu wiedziała, że czas jest najważniejszy i muszą szybko wydostać Coopera.

YouTube

Źródło:
YouTube

Przerwa i tak była udana, mimo że strażnicy nagrali wszystko na taśmę. Dopóki mieli kilka minut na zabawę, było warto.

Zobacz przezabawną ucieczkę na poniższym filmie!

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.