Bliźniaki i husky mają uroczą sesję zabawy

Bliźniaki i husky mają uroczą sesję zabawy

Juno to słodki husky, który absolutnie kocha swoją rodzinę. Obejmuje to jego siostry bliźniaczki, Hailey i Kaylee. Te dwie są jeszcze młode, ale już są miłośnikami psów. A Juno jest równie wielkim ich fanem!

Ta trójka z pewnością wyrośnie na najlepszych przyjaciół.

YouTube

Źródło
YouTube

Husky są znane z tego, że są świetnymi psami rodzinnymi z dziećmi, a ta trójka to potwierdza.

Strona All About Siberian Huskies wyjaśnia,

“Siberian Huskies są rzeczywiście wspaniałe psy rodzinne, a ich affable natury mają tendencję do uczynienia ich dobre psy do pary z małymi dziećmi. Mają też cudownie wyrównany temperament, więc nie będziesz musiał się martwić, że nagle staną się agresywne wobec twoich dzieci.”

Pixabay

Źródło
Pixabay

Husky to zwierzęta stadne.

Dlatego ważne jest, aby wprowadzić niemowlęta w bardzo młodym wieku do rodziny husky. Pomoże to husky zobaczyć nowe dzieci jako część swojego stada. Kiedy już będziesz w stadzie, husky zawsze będzie się o ciebie troszczył.

Wystarczy zapytać stado Hailey, Kaylee i Juno.

YouTube

Źródło
YouTube

Ważne jest, aby pamiętać, że małe dzieci powinny być nadal nadzorowane z rodzinnym husky, ponieważ husky są znane z tego, że używają dużo ust i mogą nieumyślnie zranić dziecko.

Ta rodzina uważnie obserwuje uroczą interakcję między ich husky i dziewczynkami.

Kiedy jest to ich czas zabawy, oznacza to, że nadszedł czas na zabawę z Juno. Kiedy zaczyna się wideo, Juno leży między dziewczynami i po prostu wsiąka w całą ich uwagę.

Łatwo jest zauważyć różnicę w osobowości z ich interakcjami z Juno. Dziecko w białej koszuli jest bardzo delikatne. Powoli głaszcze Juno i cicho chichocze, gdy Juno zbliża się do jej twarzy. Dziewczynka w zielonej koszulce jest bardziej aktywna i głośna. Wymachuje rękami i próbuje głośno mówić, aby zwrócić na siebie uwagę Juno.

YouTube

Źródło
YouTube

Juno nie jest obcy bliźniakom i wygląda na to, że zna już ich osobowości.

Juno łagodnie bawi się z delikatnym dzieckiem, a aktywniej bawi się z aktywnym bliźniakiem. Śmieje się histerycznie, gdy Juno kładzie łapę na jej ramieniu.

Juno zna wszystkie sztuczki, by rozśmieszyć i rozbawić te dziewczynki.

YouTube

Źródło
YouTube

Juno to jeden zajęty pies, który próbuje zabawiać obie dziewczynki w tym samym czasie. On ciągle przełącza się do każdej z dziewczynki, aby grać. Juno decyduje, że leżenie na podłodze jest po prostu nie będzie działać, więc Juno siedzi i planuje nową strategię gry.

Juno będzie w stanie utrzymać oczy na obu dziewczynkach w tym samym czasie.

YouTube

Źródło
YouTube

To właśnie wtedy jedno dziecko zaczyna prowadzić pełną rozmowę z Juno poprzez swój uroczy bełkot. Ona chce całej uwagi Juno! Juno wpatruje się w nią, jakby znał każde słowo, które mówi. Więź między niemowlętami i psami jest zawsze zabawna do oglądania.

To prawie tak, jakby byli w swoim własnym świecie, który tylko ta trójka rozumie.

Wideo było zbyt urocze, aby nie poszło wirusowo i zostało obejrzane przez ponad sześć milionów widzów.

Niektórzy widzowie mieli kilka własnych przemyśleń na temat Juno, Hailey i Kaylee. Takie jak:

“Te dzieci będą miały opiekuna na całe życie”

“Nie mogę powiedzieć, kto bardziej cieszy się z zabawy husky czy bliźniaki lol.”

YouTube

Źródło
YouTube

Ta trójka jest tak słodka razem i tak fajnie jest oglądać ich zabawę. Jesteśmy tak zadowoleni, że te dziewczyny mają takiego wspaniałego protektora, z którym mogą dorastać.

Sprawdź wideo z trio poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.