Bezuchwytowy kotek znajduje nowy dom i kochającego przyjaciela –

Bezuchwytowy kotek znajduje nowy dom i kochającego przyjaciela –

Osobliwie wyglądający kot został uratowany z ulicy w bardzo niefortunnym stanie. W uszach miał uczulenie, które obejmowało jego kanały słuchowei gdyby nie podjęto szybkich działań, jego życie byłoby zagrożone.

Ziemniak to imię tego pięknego kotka, który jego uszy i duża część ucha wewnętrznego zostały naruszone z rodzajem uszczerbku na zdrowiu. Musiało to być szybko leczone, w przeciwnym razie osiągnęłoby obszar, który zagrażałby jego ogólnemu zdrowiu.

Ostoja Chin, Treasure Life, Be Kind To Animals Association zabrało je z ulic nieco ponad dwa lata temus. A teraz Potato, jak nazywa się kota, jest w domu, gdzie jest kochany i zadbany przez wszystkich.

no_ear_meow_potato

Wśród członków rodziny, którzy przyjęli Ziemniaka są Horlick, który przyjął go jako swojego brata.

no_ear_meow_potato

Ku ich zaskoczeniu, powrót Ziemniaka do zdrowia był bardzo szybki i zadowalający. Y, oprócz godnego miejsca do życia, ma kochającą go rodzinę, w tym brata Horlicka.

no_ear_meow_potato

Kiedy pomyślisz o życiu, jakie Ziemniak miał na ulicy, i o życiu, jakie ma teraz, nie możesz powstrzymać się od zadowolonego uśmiechu na twarzy. W sieciach na jego temat ukazały się następujące informacje: “Ziemniak był bezpańskim kotem, więc nikt nie wie kiedy i ile ma lat”.

Pomimo tego, że nie wiadomo dokładnie ile lat ma Ziemniak, nie przeszkodziło im to w świętowaniu jego urodzindzień, w którym wrócił do domu. Jest to uważane za bardzo szczególny dzień dla całej rodziny tego kota, który zmienił jego życie na zawsze.

no_ear_meow_potato

Od momentu spotkania z tym kotem nie można było ocenić jego wieku. Jego zachowanie jest nadal figlarne, chociaż dorastał na ulicy pośród trudności. Ziemniak jest prawdziwym mistrzem i ma aktywne wszystkie zmysły, w tym słuch.

no_ear_meow_potato