Bezpański pies traci spokój, gdy dostrzega funkcjonariusza. Goni policjanta ulicą

Bezpański pies traci spokój, gdy dostrzega funkcjonariusza. Goni policjanta ulicą

Odkąd tylko możemy sięgnąć pamięcią, zawsze istniało połączenie między ludźmi a psami. Z biegiem czasu rozwinęliśmy więź z tymi zwierzętami, która może być nawet większa niż połączenie człowieka z człowiekiem.

Psy są również znane z tego, że są dobrym sędzią charakteru. Mówi się, że psy potrafią wyczuć, kiedy ktoś jest dobrą lub złą osobą. W tej uroczej historii, słodki bezpański szczeniak zdecydowanie wyczuł przed nimi dobrą osobę.

Oficerowie Mercado i Tavera z oddziału LAPD Hollywood byli na patrolu w październiku 2019 roku, kiedy zauważyli maleńkiego szczeniaka.

Uroczy malutki szczeniak został pozostawiony na ulicach Hollywood, najwyraźniej porzucony przez matkę lub właściciela psa.

Screenshot via @LAPDHollywood/Twitter

Źródło:
Screenshot via @LAPDHollywood/Twitter

Gdy funkcjonariusze szli wzdłuż Hobart Boulevard, szczeniak wyraźnie wyczuł, że obaj funkcjonariusze to życzliwi i pomocni ludzie. To właśnie wtedy szczeniak zdecydował, że pójdzie za nimi ulicą!

Screenshot via @LAPDHollywood/Twitter

Źródło:
Screenshot via @LAPDHollywood/Twitter

Funkcjonariusze Mercado i Tavera bardzo poważnie traktują swoje zadanie ochrony – dotyczy to także psów. Zabrali go więc z powrotem na posterunek.

Nazywając go Hobart, po ulicy, na której został znaleziony, departament policji podzielił się swoim fluffy na Twitterze.

Funkcjonariusze nie byli do końca pewni, skąd Hobart pochodzi i dlaczego błąka się po ulicach. Byli jednak pewni, że biedak został porzucony, a nie tylko zagubiony. Współpracowali z grupą ratowniczą, aby znaleźć mu dom na zawsze.

Słodki i wdzięczny szczeniak był zdecydowanie szczęśliwy, że jest bezpieczny. I coraz bardziej oczywiste było to, że KOCHAŁ bycie w pobliżu oficera Mercado. Miał zamiar początkowo przekazać Hobarta do schroniska i grupy ratowniczej, ale ludzie na Twitterze nalegali, że ci dwaj byli dla siebie przeznaczeni.

W końcu oficer Mercado zrozumiał, że ci dwaj byli naprawdę przeznaczeni do bycia. Tak więc, oficjalnie adoptował Hobarta.

Nie jest zaskoczeniem, że życie Hobarta z oficerem Mercardo było niczym innym jak błogim.

Schronisko zamieściło aktualizację:

“Update na Hobart (GRFF nazwa Fidzgit) on jest najbardziej kochający i żywy szczeniak. Uwielbia wszystkich swoich kuzynów szczeniąt i będzie żuć na swoich zabawkach godzinami. Nadal uczy się treningu nocnika i uwielbia czas na świeżym powietrzu / zabawę w trawie!” poinformował jego tata.

Hobart kocha swoje nowe życie i szczególnie uwielbia drzemki ze swoim ulubionym człowiekiem – oficerem Mercado.

Obejrzyjcie poniżej chwytające za serce wideo z momentu, w którym oficerowie Mercado i Tavern po raz pierwszy spotkali Hobarta tego dnia.

Nasze serca są pełne!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.