Bezpańska mama kotka przynosi kocięta na spotkanie z kobietą, która ją karmiła

Bezpańska mama kotka przynosi kocięta na spotkanie z kobietą, która ją karmiła

Nigdy nie jesteśmy gotowi na to, kiedy jakieś zwierzę zakrada się do naszych serc i chwyta! Zdolność, jaką pewne stworzenia mają do wywoływania naszej miłości, jest niemal niesamowita. Rola, jaką odgrywają schroniska i centra ratunkowe, jest kluczowa dla naszej miłości, gdy poznajemy nowe zwierzęta.

Pexels

Źródło:
Pexels

Czasem jest to centrum ratunkowe, innym razem przypadkowy wypadek!

Pexels

Źródło:
Pexels

Wielu właścicieli zwierząt domowych znajduje się właścicielami dopiero po wypadku! Czasem po prostu dziecko przynosi do domu jakieś stworzenie i nie sposób się nie zakochać. Istnieją niezliczone historie ludzi, którzy natrafiają na porzucone zwierzęta i z dobroci serca przyjmują je do własnych domów.

Niezależnie od tego, jak się poznaliście, wszyscy kochamy zwierzęta, z którymi dzielimy nasze życie.

Pexels

Źródło:
Pexels

Shea Prior zakończyła się przypadkowym spotkaniem, które doprowadziło do przyjaźni, której nigdy się nie spodziewała! Shea, mając oczywiście dobre serce, zaczęła karmić miejscowego kota, który przychodził pod jej drzwi.

Po wyrobieniu sobie pewnego nawyku, kot wciąż wracał.

Pexels

Źródło:
Pexels

Jak wiele zwierząt, gdy tylko kot znalazł stałe źródło pożywienia, wciąż wracał! Shea z radością obarczała urocze zwierzę i dostarczała mu posiłki i smakołyki, gdy tylko pojawiała się w pobliżu.

Małe spotkania przerodziły się w przyjaźń.

Gdy duet wciąż się spotykał, zaczęło się budować zaufanie. Wiele “dzikich” zwierząt nie pozwala na zbytnie zbliżenie się, ale kot zaczął pozwalać Shea na coraz bliższe spotkania. W końcu była w stanie pogłaskać przybłędę!

Kiedy Shea wychodziła podlać swoje rośliny, kot pojawiał się, szukając poklepywania i jedzenia!

GoFundMe

Źródło:
GoFundMe

Relacja rozwijała się do punktu, którego nikt by się nie spodziewał. Pewnego dnia, gdy Shea była na zewnątrz, kotka w końcu pozwoliła Shea wziąć ją na ręce i pokochać!

Przy bliższych oględzinach przybłędy, Shea uświadomiła sobie coś niesamowitego.

Facebook

Źródło:
Facebook

Uszczegóławiając to w poście na Facebooku, ona powiedziała:

“Soooo karmiłem tego bezpańskiego kota na moim podwórku przez kilka dni. Wczoraj była bardzo słodka i pozwoliła mi podnieść ją, aby ją kochać i wtedy zauważyłam, że jej małe cycki były powiększone z mlekiem.”

Kiedy Shea zdała sobie sprawę, że to była mama kota, zaczęła badać!

Chcąc się upewnić, że dzieci były zdrowe i zadbane, Shea zaczęła “pytać” mamę o jej kocięta.

Facebook

Źródło:
Facebook

Co zabawne, kocia mama nie potrafi miauczeć, tylko rechotać! Kiedy Shea pytała o swoje kocięta, mama zaczęła rechotać. Shea powiedział:

“Więc jeśli oczywiście zacząłem mówić jej, aby pokazać mi jej dzieci, i że założę się, że jej dzieci były tak ładne. Cały czas tylko rechotała (bo nie potrafi miauczeć, tylko rechotała z jakiegoś powodu haha).”

Następny dzień pokazał, że mama kotka wiedziała o co Shea pyta!

Facebook

Źródło:
Facebook

W szalonym zwrocie akcji, mama kota pojawiła się, gdy Shea ponownie podlewała swoje rośliny. Kiedy spojrzała w górę, zdała sobie sprawę z czegoś innego tym razem. Mama przyprowadziła swoje kocięta!

Mama, z wysoko uniesionym ogonem, biegnie z pięcioma kociętami w ślad za nią.

Facebook

Źródło:
Facebook

Bardziej niż bezpański kociak czy dwa, mama przyprowadziła całą swoją załogę. Z pięcioma maluchami, mama na pewno miała pełne ręce roboty. To idzie do pokazania, jak wyrozumiały wiele z naszych zwierząt może być! Kiedy Shea poprosiła o zobaczenie swoich kociąt, zobowiązała się.

Koniec historii i domy na zawsze.

Shea przyjęła WSZYSTKIE koty i zaczęła aktywnie szukać dla nich domów. Shea postanowiła na stałe adoptować mamę i znalazła domy na zawsze dla każdego z małych kociąt.

Rozpoczynając zbiórkę pieniędzy na pomoc w opłaceniu rachunków za weterynarza, Shea dała im wszystkim kochające domy.

GoFundMe

Źródło:
GoFundMe

Na swojej stronie GoFundMe, wyszczególniła:

Stałam się bezrobotna z powodu koronawirusa Chcę, aby mama zajęła się opieką, ale nie mogę sobie na to teraz pozwolić. Każda pomoc będzie pomocna, a jeśli coś zostanie po opłatach za weterynarza, reszta zostanie przekazana do mojego lokalnego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Zapraszamy do kliknięcia poniższego linku, aby przekazać darowiznę na rzecz kociąt!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.