Bezdomny szczeniak zostaje adoptowany przez stację benzynową i zostaje pracownikiem miesiąca –

Bezdomny szczeniak zostaje adoptowany przez stację benzynową i zostaje pracownikiem miesiąca –

W mieście Mogi das Cruzes w Brazylii, pies został pozostawiony w warunkach ulicznych. W konsekwencji tej sytuacji schronił się w obwodzie budowanej stacji paliw.

Najwyraźniej kania była zbyt przerażona, aby ją opuścić, więc właściciele terenu postanowili zrobić coś, aby zapewnić jej jakość życia. Właściciele przyszłej stacji benzynowej nazwali go Negão.

Sabrina Plannerer i jej partner to ci, którzy wpadli na wspaniały pomysł, aby dać miejsce temu pięknemu kłu. Dali mu schronienie, jedzenie, leki, opiekę weterynaryjną i, co najciekawsze, identyfikator z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska pracy, aby nie było wątpliwości co do jego zajęcia.

Grupa “FERA

“Zaadoptowaliśmy go natychmiast i zapewniliśmy mu opiekę, jakiej potrzebują wszystkie zwierzęta. Zabieraliśmy go do weterynarza (…), kupiliśmy mu karmę, domek dla psa i smycz, żeby zabierać go na spacer” sabrina wspomniała jednemu z mediów.

Sabrina i jej partner nie są pewni, jak kły zareagowałyby na ruch stacji paliw. Ale ku zaskoczeniu wszystkich, którzy znają tę historię, Negão jest szczęśliwy i zachowuje się naturalnie, zapewniając pierwszorzędną obsługę klienta.

Grupa FERA

“Negão czeka, aż ludzie przyjdą, potem podchodzi, by ich przywitać, zjednuje ich swoim urokiem. Klienci go uwielbiają. Niektórzy przynoszą mu nawet zabawki” sabrina wspomina podsumowując działalność tego pięknego zwierzęcia.

Negão spotyka na co dzień wiele osób. Niektórzy ze stałych klientów stacji przynoszą prezenty dla tego wyjątkowego pracownika.

Grupa FERA

Ponieważ stacja paliw jest otwarta przez cały dzień, zawsze w pobliżu znajduje się przynajmniej jeden współpracownik, który dba o to, by Negão był szczęśliwy i bezpieczny.

Sabrina mówi, że ma nadzieję, że historia Negão może wpłynąć na inne placówki, aby również zatrudnić pracownika z psem. Wiele psów nie może bowiem znaleźć konwencjonalnego domu, więc tak jak Negão, inny pies również może być szczęśliwy w domu, w którym na co dzień spotyka wielu ludzi.

Grupa FERA

Jak los chciał, mały pies Negão stracił życie po wypadku samochodowym, ale bez wątpienia zabrał całe szczęście, które dali mu pracownicy stacji.

Grupa FERA