Bezdomny szczeniak trafia do sklepu z ubraniami i zostaje adoptowany przez pracowników –

Bezdomny szczeniak trafia do sklepu z ubraniami i zostaje adoptowany przez pracowników –

W okolicach historycznego centrum Tampico w Meksyku mieszka mały piesek, któremu nadano imię “El güero”. Ten psiak został adoptowany przez pracowników pewnego sklepu, którzy zapewnili mu jedzenie, wodę i pozwolili mu spać w wejściu do sklepu.

Dla pracowników sklepu, miłość do zwierząt jest bardzo ważną częścią ich życia. Ponadto na odpowiednich portalach społecznościowych każdego z pracowników pojawiają się posty dotyczące opieki nad tymi wyjątkowymi istotami.

Jonathan DC

Każdy bezpański pies ma swoją niepowtarzalną historię, która, gdyby dało się ją opowiedzieć, zostałaby opatrzona bardzo szarym tonem. Te małe zwierzęta nie proszą o przyjście na świat, a kiedy już się pojawią, większość z nich jest źle traktowana przez ludzi, którym brakuje człowieczeństwa.

Jonathan DC

We wspomnianym sklepie nie wiedzą o pochodzeniu nowego właściciela wejścia. Mimo to postanowili go adoptować, aby schronić go przed upałem i deszczem. Ponieważ ma mnóstwo czułości, imię, które mu nadali, zostało uzgodnione przez wszystkich.

Patron odpoczywający przy drzwiach” to publikacja odnosząca się do zdjęcia śpiącego psa. “Oddział ‘Cuidado Con El Perro’ Juárez w historycznym centrum Tampico, każdego dnia daje swoje małe talerze wody i jedzenia temu małemu psu, który już mieszka w tym oddziale i stał się ikoną, aby zobaczyć go odpoczywającego przed wejściem” powiedziała publikacja.

Kilka osób zgodziło się z następującą wypowiedzią zamieszczoną w mediach społecznościowych: “Jak miło, że są firmy, które tak poważnie podchodzą do świadomości zwierząt”. “El güero” znalazł już swoje ulubione miejsce na świecie i ogromną rodzinę, która powiększa się każdego dnia.