Bezdomny szczeniak ma radość z zabawy balonem w kształcie serca –

Bezdomny szczeniak ma radość z zabawy balonem w kształcie serca –

Pewnej nocy w jednym z tureckich miast, na zimnych ulicach miasta można było dostrzec czerwony balon, przelatujący w powietrzu bez widocznego celu. Ozdobę z własnym życiem do ruchu skłonił mały bezpański pies, który zakochał się w elemencie dekoracyjnym.

Psy to tak wspaniałe zwierzęta, że potrafią znaleźć każdą formę rozrywki na odludziu. Niektóre stają się najlepszymi przyjaciółmi ludzi, stając się bliskie nawet tym, którzy nie mają nawet dachu nad głową.

Mehmet iz

Tak właśnie dzieje się z bohaterem niniejszej opowieści. Widziano, jak psina wykonywała piruety, jakby bawiła się balonem w ramach pokazu w dowolnym namiocie cyrkowym.

Mehmet iz

Była lekka przerwa w pokazie, gdy balon się wypróżnił z powodu ruchu na środku ulicy. Dopiero po kilku chwilach przechodzień, który zobaczył w oddali małego pieska, kupił kolejny balonik i podarował go psiakowi.

Mehmet iz

Materiał filmowy zaowocował ponad 6 200 000 wyświetleń, tysiącami “Likes” i ponad 4 700 komentarzy w mediach społecznościowych. Te filmiki są naprawdę zabawne i cieszą się dużą popularnością wśród miłośników zwierząt.

Mehmet iz

Jeśli szczęście ma cenę balonika, to nie tak drogo trzeba zainwestować, by wywołać uśmiech u pewnej grupy ludzi. miejmy nadzieję, że psinka będzie mogła mieć tyle szczęścia przez resztę życia, aby nadal uszczęśliwiać każdego, kto się do niej zbliży!