Bezdomny szczeniak jest adoptowany przez urzędników i cieszy się swoim nowym życiem –

Bezdomny szczeniak jest adoptowany przez urzędników i cieszy się swoim nowym życiem –

W Bayamón, Puerto Rico, bezdomny pies błąkał się bez celu po ulicach w poszukiwaniu jakiegoś jedzenia. Pies, który nosi imię Gorgi, czasami udawało się wiele godzin bez porządnego kęsa jedzenia.

Ale szczęście miało się zmienić, bo zrządzeniem losu trafił na posterunek oficerski. Kiedyś tam zdobył serce wszystkich, a oficerowie zrobili mu miejsce, by był jednym z nich.

prpdgo

Gorgi jest żyjącym na ulicy psem, który nigdy nie przypuszczał, że zbliżenie się do komisariatu policji zmieni jego życie na zawsze. Dzisiaj, pies chodzi po terenie zakładu, jakby był jednym z nich i ma teraz swój własny mundur.

prpdgo
prpdgo

“Był w (negatywnym stanie zdrowia) i z widocznymi oznakami (negatywnego leczenia fizycznego). Przyszedł do nas przestraszony i udał się w poszukiwaniu czułości i ochrony. Daliśmy mu tej nocy jedzenie i wodę, a po jedzeniu został z nami jeszcze chwilę i odszedł” oficer Tony Montesinos powiedział cyfrowym mediom The Dodo.

prpdgo

Przy niektórych okazjach Gorgi towarzyszy oficerowi w jego zwyczajowym patrolu. Koledzy Montesinosa zebrali trochę pieniędzy, aby zabrać nowy element do weterynarza. Nie mówiąc już o tym, że jedzenie kła jest zawsze priorytetem na stacji.

prpdgo

Gorgi jest spektakularnym stworzeniem i jest tak uparty, że zawsze chce być blisko nich, a i oni cieszą się każdą chwilą jego towarzystwa. Funkcjonariusze zawsze zamieszczają na swoich sieciach, zdjęcia z psem, które błyskawicznie idą wirusowo.

prpdgo

Biorąc pod uwagę, że Gorgi uważał, że stacja jest już jego domem, funkcjonariusze uznali, że ma to sens, aby piesek dostał pracę oficera. Więc teraz został wyznaczony na strażnika stacji. Nawet mundurowi mają tego pięknego psa.

prpdgo

Odznaka i kamizelka towarzyszą nowemu strojowi Gorgiego i choć jego pozycja jest głównie honorowa, psiak traktuje ją bardzo poważnie. Od momentu pojawienia się tego nowego członka, atmosfera pracy znacznie się poprawiła.

prpdgo

“Napięcie zostało zredukowane” powiedział Montesinos do jednego z mediów społecznościowych, zapytany o nową atmosferę w module policyjnym w Bayamón.

“Wszyscy go kochają. Będzie miał wszystko, czego potrzebuje, tak długo, jak będzie żył” podsumował oficer prowadzący. Gorgi bardzo lubi swoje nowe życie i pracę.

prpdgo

Pomimo faktu, że ta historia sięga kilka lat wstecz, mały pies Gorgi nadal wypełnia swoje obowiązki uszczęśliwiania wszystkich funkcjonariuszy, z którymi pracuje i ludzi, którzy odwiedzają go każdego dnia. Niewątpliwie historia, która wywołuje uśmiech na naszych twarzach.