Bezdomny szczeniak dołącza do grupy zwierząt, które młody człowiek zabiera na spacery, aby się z nimi bawić –

Bezdomny szczeniak dołącza do grupy zwierząt, które młody człowiek zabiera na spacery, aby się z nimi bawić –

Juan Burgos to nazwisko spacerowicza, który w środku swojego spaceru spotkał nowego klienta. Jedyną różnicą było to, że ten nowy pies nie ma właściciela. Więc słynny pracownik dał temu kanowi tytuł “stażysty” na mediach społecznościowych.

Aby wykonać tę działalność, potrzebujesz empatii i wydaje się, że Burgos ma jej mnóstwo. Być może właśnie dlatego ma wielu stałych klientów i zdobył sympatię większości rodziców adopcyjnych kłów, które wyprowadza na spacery.

@juanburgos

The przyjaźń nie jest wyjątkowa dla istot ludzkich, kiedy dobrze się dogadują, zwykle towarzyszą sobie wszędzie, bawią się i mają frajdę, a nawet przez cały czas okazują sobie sympatię.

Z wyżej wymienionego powodu opiekunka stała się sławna w mediach społecznościowych, ponieważ ktoś zauważył, że jeden z kłów nie był na smyczy. “Natknąłem się na spacerującego psa i zwróciłem mu uwagę, że jeden nie był na smyczy” zauważył użytkownik Twitter.

@juanburgos

To wszystko działo się w meksykańskim Parque de Las Estrellas. “Powiedział mi, że nie był ich “klientem”, że był bezpańskim psem, który każdego ranka czekał na nich w parku, aby spacerować i bawić się z przyjaciółmi.” skomentował użytkownik Twittera.

“Towarzyszy im, bawią się i żegnają co rano”wyszczególnił Juan na wspomnianym portalu społecznościowym. Inni użytkownicy komentowali: “Psy to najlepsza rzecz na świecie”. Warto zauważyć, że wyprowadzanie psów jest jedną z najbardziej poszukiwanych prac w wielkim społeczeństwie, ale dla Juana to prawdziwa przyjemność.

Juan wierzy, że mały pies jest pod opieką samej społeczności, ponieważ widziano go dobrze karmionego, jak odpowiedział jednemu ze swoich zwolenników.

@juanburgos