Bezdomny pudel pokazuje swoim ratownikom pocałunki

Bezdomny pudel pokazuje swoim ratownikom pocałunki

Pewnego październikowego dnia organizacja ratująca zwierzęta Rescue From the Heat otrzymała pilny telefon. Dotyczył on bezdomnego pudla, który został potrącony przez samochód w Los Angeles. Założycielka organizacji, Annie Hart, i kolega ratownik Eldad Hagar pojechali po nią.

Kiedy dotarli na miejsce, zauważyli pudla przy ścianie. Była zdenerwowana i zupełnie sama.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Hart ostrożnie podeszła do przerażonego zwierzęcia, które patrzyło na nią wielkimi, szerokimi oczami.

Hart powoli wyciągnęła rękę i dotknęła matowego futra pudla. Gdy pudel zorientował się, że Hart chce mu pomóc, przetoczył się na bok i pozwolił Hart pogłaskać swój brzuch.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Gdy Hart była pewna, że pudel jej zaufał, podniosła zwierzę i założyła mu smycz na szyję.

I właśnie wtedy pudel zrobił coś niesamowitego.

Pudel zaczął lizać twarz Hart, dając jej mnóstwo czułych pocałunków. Wyglądało na to, że pudel dziękuje jej za pomoc.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Hart była oszołomiona reakcją pudla, a w jej oczach zebrały się łzy.

Ten mały piesek przeszedł tak wiele i było jasne, że wszystko, czego chciał, to żeby ktoś mu pomógł. Hart przyniósł pudla do swojego samochodu i dał jej imię: Layla.

Hart i Hagar przyniósł Layla do lokalnego biura weterynaryjnego, gdzie dowiedzieli się złe wieści: miała poważne uszkodzenie jelit i była w stanie krytycznym. Rescue From The Hart podzielił się aktualizacją o stanie Layli na Facebooku.

“Lekarze Layli wejdą i spróbują uratować jej nerkę, umieszczając stent w celu odprowadzenia wody z nerki do pęcherza… To kolejny etap w podróży Layli. Dla wszystkich intensywnych celów nasza mała dziewczynka wydaje się nawet nie wiedzieć, jak bardzo jest chora. Layla jest pełna bezgranicznej energii, psot i miłości”, napisali.

Rescue From The Hart via Facebook

Źródło:
Rescue From The Hart via Facebook

Layla była hospitalizowana przez następne dwa tygodnie, dochodząc do siebie po swojej męce. Na początku była słaba, ale powoli zaczęła odzyskiwać siły.

Layla była w szpitalu, Hart znalazł dla niej idealny dom zastępczy, do którego mogła trafić po wyjściu. Rodzice zastępczy Layli zaczęli ją odwiedzać każdego dnia, obsypując małego pieska miłością.

Rescue From The Hart via Facebook

Źródło:
Rescue From The Hart via Facebook

W końcu Layla była na tyle zdrowa, że została wypuszczona ze szpitala. Jej rodzice zastępczy zabrali ją do domu, gdzie kontynuowała swój powrót do zdrowia.

Kiedy Layla była wystarczająco zdrowa, Rescue From The Hart wystawił ją do adopcji. Wkrótce ogłosili, że Layla znalazła swój idealny dom na zawsze.

Teraz Layla jest tak szczęśliwa, jak to tylko możliwe. Kocha swoją mamę i brata, Watsona. Historia tego małego szczeniaka ma prawdziwie bajkowe zakończenie.

Rescue From The Hart via Facebook

Źródło:
Rescue From The Hart via Facebook

Pięć lat po adopcji, Rescue From the Heart podzieliło się aktualizacją na jej temat.

Słodki szczeniak ma się świetnie i ma mnóstwo energii.

“Wielu z was pytało, jak radzi sobie słodka Layla (przerażony pudel, który pocałował mnie, gdy uratowaliśmy go 5 lat temu). I choć często ją widuję, to prawie niemożliwe jest zrobienie jej zdjęcia, bo ona nigdy nie siedzi spokojnie! Więc oto wideo, na którym robi to, co Layla robi najlepiej: jest głupia!” napisało schronisko.

Tak się cieszymy, że Layla trafiła do tak wspaniałego domu po tym wszystkim, co przeszła. Co za uroczy szczeniak.

Zobacz film z jej akcji ratunkowej poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.