Bezdomny pies zbiera śmieci i zanosi je do sklepu, aby wymienić je na karmę –

Bezdomny pies zbiera śmieci i zanosi je do sklepu, aby wymienić je na karmę –

Psiak dostarcza śmieci z ulicy w zamian za karmę.

Yamel to mały piesek, który okazuje swoją wdzięczność w bardzo szczególny sposób. Ponieważ spotykała się z różnymi rodzajami ludzi, doświadczyła, jak uwagi ludzkości mogą się zmieniać w zależności od chwili.

Z tego powodu jej historia staje się ciekawa, gdyż udaje, że za otrzymane od pewnego pana uwagi płaci śmieciami z ulicy. To tak jakby w swoim psim umyśle mówiła, że płaci za codzienne jedzenie, które dostarcza jej ten piękny człowiek.

Jony to imię niedawnego przyjaciela Yamela. Ten wyjątkowy człowiek użycza swojego sklepu jako centrum pracy dla kilku kłów, które przychodzą do niego prosząc o podobne uwagi jak bohater tej historii.

Karton, suche liście, a czasem plastikowe butelki, to to, co dla Yamela stanowi pieniądze. W obliczu tej humorystycznej sytuacji, Jony na swoich sieciach społecznościowych postanowił umieścić publikacje związane z psem przynoszącym jego szczególną formę płatności.

“Ten mały pies, który zdaje się nazywać Yamel, zawsze przychodzi do mojej pracy, trochę piszczy i “kupuje” mi jedzenie za śmieci, które przynosi w pysku, tym razem przyszedł tylko na śniadanie z innym przyjacielem” jony wspomniał na swoim profilu na wspomnianym portalu społecznościowym.

Przy jednej okazji zapomniał dać jej jedzenia w czasie, gdy płaciła, ale ten psiak w geście cywilizacji, czekał na odpowiedni moment, by odebrać swoją zapłatę. “Miałem już zapłacone, ale tyle klientów przyjeżdża, że zapomniałem o najważniejszym” jony wspomniał.

Zarówno Yamel jak i Jony czują do siebie przywiązanie w niezaprzeczalny sposób. Ta więź jest tak silna, że na szczęście młody Jony postanowił ją adoptować i dać swojemu nowemu przyjacielowi nowe życie.

Teraz mieszkają razem, a ona również miała wizytę u weterynarza, aby upewnić się, że jest w najlepszym zdrowiu.