Bezdomny pies dziękuje kobiecie za karmienie szczeniaków –

Bezdomny pies dziękuje kobiecie za karmienie szczeniaków –

Kiedy psie matki rodzą, są bardzo nieufne wobec ludzi i innych zwierząt, więc kiedy zbliża się do nich zwierzę lub człowiek, wykazują silny charakter, aby zachować swoje potomstwo. O tej rzeczywistości dobrze wiedziała pewna kobieta, która znalazła pięć szczeniaków bardzo chętnych do jedzenia.

Najwyraźniej psia matka była nieobecna, ponieważ szukała jakiegoś pożywienia. Kobieta, która znalazła maluchy, zaczęła je karmić. W tym momencie przybyła nieobecna matka.

Ponieważ kobieta nie okazywała żadnego strachu, pies położył uszy na znak wdzięczności i zaczął pieścić rękę dostarczyciela. W tym momencie kobieta dostrzegła, że nic jej nie grozi, jako matka szczeniąt, zrozumiała, że udziela się jej pomocy.

Ten osobliwy moment został nagrany przez osobę, a następnie umieszczony w sieciach społecznościowych. Konto na Twitterze było odpowiedzialne za udostępnienie wideo, które szybko stało się znane na całym świecie.

“Tak słodki i wdzięczny. Zwierzęta są najlepsze i tak samo ludzie z dobrymi duszami, jak ta kobieta.” wymienia jeden z użytkowników w komentarzu zamieszczonym na filmie. Warto zaznaczyć, że wideo ma ponad milion wyświetleń.

“Ludzie nie mogą sobie nawet wyobrazić miłości i wdzięczności, jaką czują zwierzęta, gdy im się pomaga. Szczególnie psy ze szczeniakami.” wspomniał komentarz na koncie na Twitterze.