Beagle uratowany z ośrodka hodowlanego dostaje pierwszą w życiu zabawkę i nie chce jej puścić

Beagle uratowany z ośrodka hodowlanego dostaje pierwszą w życiu zabawkę i nie chce jej puścić

Nasze zwierzęta domowe są przyzwyczajone do posiadania zabawek. W rzeczywistości, prawie na pewno masz cały kosz pełen zabawek dla nich. Za każdym razem, gdy odwiedzasz sklep, rozważasz zakup nowej zabawki dla swojego pupila.

To prawie zbyt wiele, aby poradzić sobie z tym, jak wiele zabawek mają. Zabawek jest tak wiele, że trudno wyobrazić sobie zwierzaka bez nich. Ale niestety dla niektórych zwierząt tak JEST.

Niektóre zwierzęta są pozbawione tej radości.

TikTok – humanebroward

Źródło:
TikTok – humanebroward

Tak właśnie stało się z Froggy, uroczym Beaglem, który został uratowany i zabrany do schroniska w Fort Lauderdale na Florydzie.

Schronisko, którego uchwyt TikTok to @humanebroward, uratowało 60 z 4,000 Beagli z obiektu w Virginii, które trafiły na pierwsze strony gazet w lipcu 2022 roku. Żaden z tych psów nigdy nie miał zabawki do zabawy, tak jak Froggy.

To naprawdę tragiczne.

TikTok – humanebroward

Źródło:
TikTok – humanebroward

Ale to już nie to! Dzięki własnym zabawkom, schronisko zaskoczyło psy. A to, jak Żabek zareagował na swoje bardzo własne pluszowe zwierzę, jest bezcenne. Był przytłoczony szczęściem.

Ratownicy dali Froggy’emu legowisko i pluszową żabią zabawkę dla wygody i przyjemności, kiedy trafił do Humane Society of Broward County.

To było dla niego nowe.

TikTok – humanebroward

Źródło:
TikTok – humanebroward

To był pierwszy raz, kiedy Froggy otrzymał własną zabawkę, więc był w zachwycie. Entuzjastycznie chwycił swojego nowego kumpla i nie puszczał go – WSZĘDZIE!

“[On] nosił swoją wypchaną żabę w ustach przez wiele godzin, skomląc z radości” – dzieliła się z nami Susan Leonti, specjalistka ds. marketingu cyfrowego w schronisku.

Najlepiej bawił się ze swoją nową zabawką.

Wraz ze 120 innymi schroniskami i ośrodkami ratowniczymi, Humane Society of Broward County zgłosiło swoją pomoc w znalezieniu nowych domów dla zwierząt.

TikTok – humanebroward

Źródło:
TikTok – humanebroward

“Kiedy beagle przybyły do naszego schroniska, nie miały imion, tylko numery, które były wytatuowane w ich uszach” – zauważył Leonti. “Kiedy przybyliśmy do hodowli Froggy’ego, miał w ustach pluszową zabawkę żabę, której nie chciał odłożyć. Byliśmy tak uderzeni jego reakcją, że postanowiliśmy nazwać go po jego ukochanej zabawce.”

Byli nierozłączni.

Froggy używał swojego pluszaka jako smoczka. Ratownicy często odkrywali go w jego hodowli trzymającego go między zębami.

TikTok – humanebroward

Źródło:
TikTok – humanebroward

Żabek chętnie wymieniał pluszową zabawkę na inną w dni, w których zabawka była prana, ale gdy tylko skończyła być czyszczona, szybko wracał do preferowanej żabiej pluszowej zabawki.

On cenił ją najbardziej.

Ostatecznie Żabek udał się do swojej rodziny i opuścił organizację humanitarną. The timid puppy gained self-assurance and developed into an enthusiastic, athletic firecracker.

View this post on Instagram

Wszyscy jesteśmy dozgonnie wdzięczni!

Obejrzyj film poniżej, aby zobaczyć radość Froggy’ego z jego nowej zabawki.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

@humanebroward Froggy nigdy wcześniej nie miał zabawki 💔 Kiedy przybył wraz z kolegami w zeszłym tygodniu, Froggy był tak podekscytowany swoją pluszową żabką, że płakał z nią w buzi przez cały pierwszy dzień 🥺 Tak bardzo kocha swoje zabawki, że nigdy nie widzimy go bez jednej w buzi! To tylko jedna z radości, których nasze beagle Envigo doświadczają po raz pierwszy ❤️ #Envigobeagles #beaglerescue #beagle #rescue #rescuedog #shelterdog #adoptdontshop #humanebroward #dog #fortlauderdale #dogsoftiktok #fyp #foryou #foryoupage ♬ original sound – Humane Society Broward County