Beagle uratowany z hodowli po raz pierwszy dotyka trawy

Beagle uratowany z hodowli po raz pierwszy dotyka trawy

Wyobraź sobie przez chwilę, że nigdy nie będziesz mógł poczuć słońca świecącego na twarzy, poczuć zapachu świeżego powietrza lub zwinąć się na kanapie i uciąć sobie drzemkę ze swoim ludzkim przyjacielem.

Taka była smutna rzeczywistość dla tysięcy beagli, które zostały niedawno uratowane z ośrodka hodowlanego w Wirginii, gdzie żyły w nędznej egzystencji.

Na szczęście, jeden z tych beagli w końcu dostaje szansę na doświadczenie radości z czegoś, o czym nigdy nie wiedziała, że istnieje: GRASS!

Możesz nie myśleć, że trawa na twoim podwórku to taka wielka sprawa, ale kiedy masz cztery łapy i klapnięte uszy, to cztery razy ważniejsze jest, aby dostać się w swojej codziennej dawce zabawnych tekstur zgniecionych między palcami.

Dzięki Karen Shrader, słodka dziewczynka o imieniu Sami uczy się jak dorosnąć i być psem.

Karen i jej rodzina zgodzili się przyjąć Sami po tym jak usłyszeli o The Humane Society’s pilnym błaganiu o pomoc od społeczności. Organizacja ta pracowała bez wytchnienia, aby jak najszybciej przygarnąć 4,000 beagli.

Ponieważ hodowla została zamknięta przez rząd, “wiele z tych psów było przeznaczonych do laboratoriów testujących na zwierzętach w całym kraju.”

W poście na Facebooku, Karen podzieliła się wideo z Sami po tym, jak przywieźli ją do domu. Ona badała trochę, potem wędrował na zewnątrz i odkrył coś, co nigdy nie widział przed.

“Przynieśliśmy Sami do domu czwartek i po tylko 3 dzień miłości i opieki oglądać jej rozkwit do robienia zoomies!”

Wasting żadnego czasu na wszystkich, ona naturalnie i instynktownie zrobił to, co wszystkie wdzięcznie szczęśliwy doggos zrobić: ZOOMIES!

“Do Lexington Humane Society uratował 15 z beagle w tym tygodniu, żaden nie miał przywileju dotykać trawy lub dać szansę być psem!

Fostering Sami jest pierwszym krokiem w zapewnieniu, że otrzymuje wszystkie miłości i uwagi, na które zasługuje. Karen ma nadzieję, że w końcu zaadoptuje tego cennego szczeniaka, co oznacza, że będzie mogła robić zoomies przez cały dzień, każdego dnia.

Chyba, że będzie się relaksować z tatą, wtedy nadchodzi czas na wszystkie backrubs, których jej brakowało.

Teraz, gdy w końcu pozwolono jej być psem, oznacza to, że Sami ma pozwolenie na gromadzenie swoich zabawek i spanie z nimi.

Jednak tylko jej ulubione trafiają do jej psiego łóżka.

Nie, żebyśmy musieli znać powód, bo obserwowanie ich jak zipią jest bardzo zabawne, ale Shelby Semel, główna trenerka w Animal Haven rescue w Nowym Jorku, powiedziała The Dodo:

“Są to po prostu wybuchy uwalnianej energii, często gromadzonej przez pewien czas.”

Facebook – Karen Shrader

Źródło:
Facebook – Karen Shrader

Co do fostingu Sami? Cóż, Karen jest oczywiście kompletną i całkowitą porażką w tym. W aktualizacji, zauważyła:

“Podbiła nasze serca. Adoptujemy ją! Tak, jestem zastępczą porażką!”

Karen dodała, “To rozgrzewa moje serce, wiedząc, że przeszła z miejsca, w którym nie mogła być psem, a teraz cieszy się wolnością, by biegać, bawić się i czuć kochający dotyk człowieka!”

Po przeoraniu trawy, Sami trochę zwolniła, ale niewiele.

Obejrzyj film poniżej, aby zobaczyć wersję Sami’ego z prostego psiego życia.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.