Babcia nie wie, że miły nieznajomy pomagający jej na lotnisku jest graczem NFL

Babcia nie wie, że miły nieznajomy pomagający jej na lotnisku jest graczem NFL

Każdy potrzebuje pomocy, od czasu do czasu.

Bez względu na to, jak ktoś jest stary lub młody, przyjdzie czas, kiedy będzie potrzebował pomocy. Dla Nancee Lingg, lat 82, ten czas nadszedł, gdy wylądowała na Międzynarodowym Lotnisku Appleton po długim locie.

Pexels

Źródło:
Pexels

Starsza kobieta miała problemy z obsługą swojego ciężkiego bagażu, a w pobliżu nie było nikogo, kto mógłby pomóc. Więc wysoki mężczyzna uprzejmie zaoferował jej pomoc z bagażami, a ona z wdzięcznością przyjęła.

Pexels

Źródło:
Pexels

Ale sprawy nie stały się łatwiejsze dla starszej kobiety.

Nancee i życzliwy nieznajomy zostali poinformowani przez stewardessę, że ktoś będzie na nią czekał z wózkiem inwalidzkim. Ale kiedy opuścili samolot, odkryli, że nikogo tam nie było, a wszystkie wózki inwalidzkie były złożone.

To mogło doprowadzić do tego, że Nancee poprosiła o pomoc personel, ale miły nieznajomy wkroczył do akcji. Zapytał, czy może popchnąć Nancee, a ona się zgodziła.

Nancee nie miała pojęcia, kto jej pomagał, dopóki ona i nieznajomy nie spotkali się z jej wnuczką.

Możecie sobie wyobrazić przyjacielską rozmowę, która wywiązała się między Nancee i jej pomocnikiem, gdy podróżowali przez lotnisko. Ale Nancee nie miała pojęcia, jakie miała szczęście, dopóki nie spotkała się ze swoją wnuczką.

Pexels

Źródło:
Pexels

Teresa Lingg Knuth, wnuczka Nancee, zauważyła tagi Greenbay Packers na bagażu nieznajomego. Zapytała go, czy gra dla drużyny, a on ujawnił się jako nikt inny jak running back Aaron Jones.

View this post on Instagram

Ale Teresa nie była jedyną osobą, która zauważyła Aarona.

Jak się okazuje, akt dobroci Aarona nie pozostał niezauważony. Użytkownik Twittera, “Momica” pstryknął zdjęcie zawodnika Packers i podzielił się nim w mediach społecznościowych. Powiedziała w tweecie:

“Just watched Packers Aaron Jones push a random lady through the Appleton airport because there was no there to push her. GO PACK GO”

Twitter/Momica

Źródło:
Twitter/Momica

Użytkownicy Twittera eksplodowali pochwałami dla działań Aarona, zwłaszcza gdy Teresa odpowiedziała na tweeta zdjęciami, które zrobiła z Aaronem i swoją babcią, mówiąc światu; “To moja babcia!”

Twitter/Teresa Linng Kuuth

Źródło:
Twitter/Teresa Linng Kuuth

Potem słowo dotarło do trenera…

Gdy wieści o incydencie dotarły do trenera Packers Mike’a McCarthy’ego, ten odpowiedział tym oświadczeniem:

Twitter/Teresa Linng Kuuth

Źródło:
Twitter/Teresa Linng Kuuth

“Powiem tylko o Aaronie Jonesie i naszych zawodnikach: Jestem wdzięczny, że wszyscy inni mogą zobaczyć to, co ja widzę prawie każdego dnia. To znaczy, że to jest wspaniała szatnia. Mamy szczęście i błogosławieństwo, że mamy taki kaliber charakteru w naszej szatni.”

Życzliwość Aarona nie powinna być zaskoczeniem, ponieważ…

Jedno spojrzenie na stronę Aarona na Instagramie pokazuje, że Aaron jest osobą o wielkim sercu. Wśród zdjęć szczegółowo opisujących życie runningbacka można zobaczyć kilka ujęć, które pokazują jak bardzo zawodnik potrafi być zorientowany na fanów.

Weźmy na przykład to zdjęcie, które pokazuje Aarona pozującego z dwoma młodymi fanami obok ich ulubionego lokalnego zboża.

View this post on Instagram

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.