Adoptowany kotek codziennie towarzyszy swojemu małemu towarzyszowi w łapaniu autobusu –

Adoptowany kotek codziennie towarzyszy swojemu małemu towarzyszowi w łapaniu autobusu –

W 2019 roku Jessica Leatherman postanowiła adoptować małego kotka o imieniu Craig, który od kilku miesięcy czekał na dom zastępczy. Gdy adopcja się zmaterializowała, kotek miał okres przystosowania w nowym domu.

W krótkim czasie Craig zdobył zaufanie i przywiązanie wszystkich domowników. Takie było jego przywiązanie, że od samego początku chętnie opiekował się 7-letnią córką Jessiki, , rutynowo chodzącą codziennie w oczekiwaniu na transport szkolny.

Kredyty: JESSICA LEATHERMAN

“On jest bardzo zrelaksowany. Nie sądzę, że jest jedna rzecz, która mogłaby go wyprowadzić z równowagi, mogą być ewentualności natury, a on nawet się nie budzi. Kiedy jest obudzony, jest jak klaun. Uwielbia zdejmować rzeczy z lady, żeby zmusić cię do zwrócenia na niego uwagi” jessica wspomina o charakterze kota w wywiadzie z The Dodo.

Kredyty: JESSICA LEATHERMAN

Odnosząc się do wspomnianego momentu poranka, matka uczennicy wspomina co następuje: “Autobus zatrzymuje się tuż przed naszym domem i pomyślałam, że go wypuszczę [para que pudiera] spędzić ze mną czas” podkreślono do The Dodo.

Kredyty: JESSICA LEATHERMAN

“Kiedy to się stało, pomyślałam, czy on naprawdę to robi? Jak tylko wsiadła, spodziewałam się, że wróci do mnie, ale on usiadł i upewnił się, że wsiadła do autobusu, a potem patrzył, jak odchodzi.” jessica powiedziała The Dodo.

Kredyty: JESSICA LEATHERMAN

Craig jest doskonałym akompaniatorem, podchodzi do swojej roli z powagą, która jest nieomylna. “Robił to każdego dnia. Oddał się tej pracy. Nie wiem dlaczego, ale to bardzo słodkie” – mówi Jessica z uśmiechem, który przechodzi od ucha do ucha. Warto dodać, że dzieci korzystające ze wspólnego transportu szkolnego również ciepło witają Craiga.

Credits: JESSICA LEATHERMAN

Praca kota podczas gdy dziewczyna jest w szkole jest taka jak wszystkich kotów. Czasem chodzi na polowania, czasem się bawi, a przede wszystkim śpi. Jednak po powrocie dziewczyny do domu, kotka zaczyna swoją pracę jako towarzyszka.

Kredyty: JESSICA LEATHERMAN

“Chodzi za nią po domu, jeśli jest obudzony i po prostu kładzie się w pobliżu niej, prawie tak, jakby ją chronił” jessica wspomina o wybranym przez siebie portalu społecznościowym. Są tam filmy pokazujące to konkretne zachowanie.