8+ wskazówek i sztuczek, aby upewnić się, że naprawdę rozumiesz swojego kota, aby mieć najlepsze relacje

8+ wskazówek i sztuczek, aby upewnić się, że naprawdę rozumiesz swojego kota, aby mieć najlepsze relacje

Jeśli kochasz swojego kotka i chcesz być po jego dobrej stronie, posłuchaj!

Te porady i wskazówki sprawią, że będzie szczęśliwy, zaangażowany i będzie robił ciasteczka w twoim domu do końca czasu.

Postaw pudełko na biurku, jeśli pracujesz zdalnie z domu.

Daj swojemu futrzanemu maleństwu wyznaczone miejsce do schłodzenia się, ponieważ istnieje 1000% szansy, że twój moggy będzie swobodnie przeciągał swoje palce po klawiaturze i wpatrywał się sztyletami w twoje serce, podczas gdy ty będziesz próbował zarobić więcej pieniędzy z kartonu Amazona.

Przynajmniej w ten sposób, twój kotek na biurku będzie schludnie zorganizowany i zejdzie ci z drogi… choćby na sekundę. A każda sekunda się liczy, prawda?

View this post on Instagram

podziel sie tym some paws-itive vibes, aby połączyć się na głębszym poziomie.

Koty są stworzeniami dotykowymi i uwielbiają czuć rzeczy w swoich łapach. Zazwyczaj jest to coś łamliwego, co mają zamiar zrzucić ze stołu, ale jeśli się z Tobą obmacują, a nie jest to pora kolacji, to po prostu okazują Ci trochę czułości.

Wykorzystaj to jako okazję do przypomnienia im, jak bardzo je kochasz i uwielbiasz!

Flickr – Monkeywing Jeśli złapiesz je odbijające się od ścian bardziej niż zwykle, potraktuj je dyfuzorem feromonowym, aby dać im poczucie bezpieczeństwa, pewności i przynależności.

Wytwarza on opary, które są podobne do ich feromonów twarzowych, które zwykle uwalniają pocierając policzkami o ciebie, meble i wszystko inne, co zwykle twierdzą jako swoje.

View this post on Instagram

Rozświetl te puszyste policzki!

Koty są notorycznymi maniakami czystości i zadają sobie wiele trudu, aby wypielęgnować każdą część swojego ciała, w tym te fragmenty, na które nie śmiemy patrzeć.

Podczas gdy nie zdobędziesz żadnych punktów ujemnych, biorąc ciepłą kąpiel, koty z pewnością okażą wdzięczność, jeśli zafundujesz im relaksującą mimikę.

View this post on Instagram

Zbuduj siłownię wspinaczkową, żeby mogły patrzeć w dół i oceniać wpatrywać się w Ciebie z miłością.

Kiedy poświęcisz miejsce dla swojego małego tygrysa, by mógł sięgnąć nieba, będzie on tam wydatkował swój nadmiar energii, zamiast na półce z książkami, zasłonach czy czubku twojej głowy. Linia włosów Twojego przyszłego ja będzie Ci za to wdzięczna!

Flickr – Mr. Thinktank

Źródło:
Flickr – Mr. Thinktank

Działa jako środek przeczyszczający, co może pomóc w szybszym przesunięciu tych kłopotliwych kul włosowych z końcówki ogona.

View this post on Instagram

Medytujcie razem, aby zbudować solidny jak skała związek.

Spędzanie jakościowego czasu razem, kontemplując cokolwiek, to świetny sposób na związanie się z wyższym ja kota. Zmusza was oboje do zrelaksowania się i odprężenia.

Po prostu wdychaj i wydychaj powietrze w rytm mruczenia, a oboje błyskawicznie się odprężycie.

Reddit – /u/aldolaseb

Źródło:
Reddit – /u/ Podczas gdy sucha karma jest wygodna, nie ma ona zawartości wilgoci, której potrzebują, aby dobrze się rozwijać.

Koty mogą być nieco wybredne, jeśli chodzi o miskę z wodą, więc zrób sobie przysługę i daj im do jedzenia mokre, mięsiste rzeczy. Poważnie, potrzebują tego, aby przetrwać, a pokochają cię dwa razy bardziej, jeśli dostaniesz naprawdę dobre rzeczy!

Pexels – NastyaSensei:

Źródło: