75 zdjęć kotów Maine Coon, które pokazują, jak duże są te koty

75 zdjęć kotów Maine Coon, które pokazują, jak duże są te koty

Maine Coony to największa udomowiona rasa kotów – ale do dziś nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak bardzo są duże (spoiler – są.. ogromne). Jednak mimo imponujących rozmiarów, koty te są łagodnymi olbrzymami i mówi się, że są nie tylko największą, ale i najbardziej przyjazną i życzliwą rasą.

Maine Coons mają tendencję do bycia bardzo towarzyskimi zwierzętami, które kochają interakcję z człowiekiem, a na dodatek są jedną z najbardziej puszystych ras kotów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Jesteśmy teraz całkowicie sprzedawane na uzyskanie jednego z tych mini-lionów dla siebie, a po obejrzeniu tych 75 zdjęć Maine Coons w ich pełnej chwale, jesteśmy poważnie kwestionując, dlaczego nigdy nie rozważyć uzyskanie jednego jako zwierzęcia przed.

1. Maleńka kobieta czy ogromny kot?

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy kota z głową tej samej wielkości co jego właściciel, i pomimo faktu, że człowiek trzyma kota w tym snapie, poważnie zastanawiamy się, kto jest właścicielem kogo. Nie tylko głowy są podobnych rozmiarów, ale od jednego spojrzenia na te ogromne łapy, powiedzielibyśmy, że są one podobnej wielkości do ludzkich rąk, jak również! W tym momencie jesteśmy bardzo wdzięczni, że Maine Coons są takimi łagodnymi olbrzymami.

Instagram

Źródło:

Instagram

Jest to najbardziej majestatyczny kot, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, a z brodą na szyi i srebrnymi paskami, musimy powiedzieć, że jest to jeden oszałamiający mini biały tygrys! Po prostu nie możemy przejść nad tymi pomarańczowymi oczami, jak również. To wspaniałe stworzenie wygląda jak coś z bajki!

Imgur

Źródło:

Imgur

Kiedy masz futro tak puszyste jak ten cudowny kot, zamieszkanie w jakimś zimnym i śnieżnym miejscu ma całkowity sens. Spójrz tylko, jak wygląda w domu ze swoim wbudowanym futrem! Zazdrościsz nam?

Reddit

Źródło:

Reddit

Gdybyśmy byli chłopakiem na odbiorczym końcu tego kociego spojrzenia, zaakceptowalibyśmy fakt, że właśnie straciliśmy naszą dziewczynę na rzecz kogoś o połowę mniejszego. Chociaż tak naprawdę – moglibyśmy chcieć ponownie rozważyć sprawę “połowy naszego rozmiaru”. Ciało tego kota ma prawie taką samą szerokość i długość jak jego właściciel!

500px

Źródło:

500px

Kto potrzebuje psa, kiedy możesz mieć Maine Coona? Gustav jest wspaniałym chłopcem, ale za 1200 dolarów te koty są z pewnością inwestycją! To szczęście, że całe życie miłości i przytulania więcej niż rekompensuje to.

Imgur

Źródło:

Imgur

Właśnie znaleźliśmy kota ładniejszego niż jakikolwiek człowiek i nie jesteśmy pewni, jak się z tym czujemy. Sądząc po tym wspaniałym zdjęciu, ten Maine Coon jest wyraźnie naturalny, jeśli chodzi o pozowanie do zdjęć. Zastanawiamy się, czy mogłaby dać nam kilka wskazówek dotyczących modelowania?

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Po obejrzeniu tego zdjęcia, nie jesteśmy przekonani, że ten kot nie jest w rzeczywistości małym lwem. Biorąc wycieczkę do weterynarzy jest wystarczająco stresujące, ale z sassy kota, że rozmiar, zgadzamy się, że chcemy uniknąć v-e-t-s tylko tyle, jak nasze zwierzęta zrobić. W całym uznaniu dla miniaturowego lwa chociaż, wygląda na to, że jest dobrym chłopcem!

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten kot wygląda jak obraz zrzędliwego starego dyrektora szkoły w tych angielskich filmach z internatem, a jego urocze białe wąsy pomagają idealnie dopełnić wygląd! Nie możemy sobie nawet wyobrazić, ile ten duży chłopiec waży – i tylko wyobraź sobie ilość futra, które zrzuca z niego codziennie! Ale założymy się, że jest wart każdego pojedynczego odkurzacza.

Imgur

Źródło:

Imgur

9. “Mój Maine coon nadzorujący, jak robię obiad”

Nikt nie wykonuje lepszej pracy nadzorowania twoich umiejętności szefa kuchni niż kot – będą dosłownie obserwować każdy twój ruch. Przyznaj, że w większości przypadków po prostu patrzą na smaczne jedzenie, ale zawsze czujemy dodatkową presję, aby wykonać dobrą robotę, gdy nasz kot patrzy. Dzięki wbudowanemu śliniakowi ten puszysty facet jest gotowy na swoje główne danie!

Imgur

Źródło:

Imgur

Tylko po to, aby udowodnić, jak Maine Coons są jedną z najbardziej chłodnych ras kotów, oto zdjęcie jednego dosłownie trzymanego w powietrzu – i spójrz, jak mało go to obchodzi. Większość kotów zdecydowanie weszłaby na drapanie w tym momencie, ale ten łagodny olbrzym wydaje się myśleć: “Ach, cóż, nie lubię tego, ale wygląda na to, że będę musiał to znosić”

Daily Mail

Źródło:

Daily Mail

A teraz kilka kociąt rasy Maine Coon. Co to było – nie sądziłeś, że to dziecko to kociak? My też nie, kiedy pierwszy raz ją zobaczyliśmy! To największy kociak, jakiego kiedykolwiek widzieliśmy – ale mimo to absolutnie uroczy.

Instagram

Źródło:

Instagram

12. “Powiedz mi więcej, człowieku…”

Ta kotka ma błysk w oku, który może oznaczać tylko jedno: mayhem. Albo zastanawia się, co zniszczyć w następnej kolejności, albo planuje swój kolejny sabotaż na swoim właścicielu. Tak czy inaczej, jest całkowicie urocza, więc na pewno ujdzie jej to na sucho!

Reddit

Źródło:

Reddit

Według plakatu, te chonky kocięta mają zaledwie dziewięć tygodni i cierpliwie czekają na swoją wizytę u weterynarza z twarzami, które sprawiłyby, że rozpłynęlibyśmy się jak masło. Wyobraź sobie, że jesteś szczęśliwym weterynarzem, który dostaje się do opieki nad tymi kociakami! Weźmiemy po jednym z każdego, proszę.

Reddit

Źródło:

Reddit

Czy możesz sobie w ogóle wyobrazić, jak wyglądałby Maine Coon bez swojego puszystego ogona? To byłoby jak wyjęcie skrzeli z ryby! Ten wspaniały chłopak jest w ponad 50% ogonem na pewno.

Reddit

Źródło:

Reddit

15. “Can You Believe I Used To Look Like This Almost Two Years Ago?”

Wśród wszystkich pięknie nakręconych zdjęć, ten kot przemawia do nas na bardziej relatywnym poziomie. W rzeczywistości jest to dokładnie to, co wyglądaliśmy dziś rano, gdy nasz alarm poszedł off- choć znacznie mniej uroczy. Wystarczy spojrzeć na te oczy psa szczeniaka!

Instagram

Źródło:

Instagram

16. Maine Coon Kitten Nana

Ten mały kotek wygląda jakby wyskoczył prosto z filmu Disneya, i nie mówcie naszym własnym kotom, ale jest jednym z najpiękniejszych kociaków jakie kiedykolwiek widzieliśmy! Z twarzą, która jest tak urocza, założymy się, że ten kotek dostanie wszystko, co chce. Nigdy wcześniej nie chcieliśmy tak bardzo oberwać po nosie.

Reddit

Źródło:

Reddit

On nie jest jeszcze świadomy, ale pewnego dnia ten mały chonk będzie ogromny, tak jak jego mama. Być może rzuca nam spojrzenie, które mogłoby stopić nawet najzimniejsze serca, ale możemy powiedzieć, że ten kotek robi się do wielu psot.

Reddit

Źródło:

Reddit

Przez wszystkie nasze lata pisania historii o zwierzętach, nie sądzimy, że kiedykolwiek wcześniej widzieliśmy kota uśmiechającego się do zdjęcia – a jak uroczo wygląda ten mały cutie! Ona może być teraz mała, ale te ogromne łapy są już znakiem tego, co ma nadejść.

Instagram

Źródło:

Instagram

Mając do wyboru tak urocze kociaki, którego byśmy wybrali? Trzeba przyznać, że zawsze jesteśmy przyciągani do runt miotu. Wydają się takie małe i słodkie – a potem bum – są już dorosłe i powodują chaos.

Reddit

Źródło:

Reddit

Z tak dużymi uszami ten majestatyczny chłopiec byłby idealnym podsłuchiwaczem rozmów. Nie ma nic, czego by nie usłyszał z tymi super wielkimi uszami! Zakochaliśmy się też w jego czarnym jak północ futrze.

Instagram

Źródło:

Instagram

21. Król mieszkania

Kto potrzebuje psa stróża, gdy masz kota tej wielkości, który pilnuje twojego mieszkania? Gdybyś zobaczył tego dużego puszystego faceta w półmroku, można by wybaczyć, że pomyślałbyś, że to lew lub jakiś inny rodzaj dzikiego kota. Tak, my rekconujemy, że wykonałby tę pracę doskonale.

Instagram

Źródło:

Instagram

Pomimo tego, że jest prawie zbyt duży, aby zmieścić się w ramionach swojej mammy, to rozpieszczone dziecko jest tutaj, aby udowodnić, że nigdy nie jesteś zbyt stary, aby mieć przytulanki z mamą. Wygląda na zadowolonego z siedzenia w ramionach swojej mamy przez cały dzień, pomimo faktu, że większość kotów nienawidzi być podnoszona! Może Maine Coony to naprawdę tylko przerośnięte dzieci.

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Z ich długim, grubym płaszczem i ogromnymi wyściełanymi łapami, Maine Coons są urodzone, aby być w śniegu. Ten słodki facet wydaje się być naprawdę w swoim żywiole tutaj – i nawet wystawia język, aby uzyskać smak tego śniegu! Cóż za piękne zdjęcie.

500px

Źródło:

500px

Czy ktoś jeszcze widzi podobieństwa między tym kotem a jego właścicielem? Rude włosy? Sprawdź. Wredny wyraz twarzy? Sprawdzone. Dobra postawa? Sprawdzone. Czy te dwie osoby zostały rozdzielone przy urodzeniu?

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Teraz oto maine Coon, który nie lubi być podnoszony! Mamy wrażenie, że ta zmysłowa kotka została właśnie poinformowana przez swojego weterynarza, że musi zrzucić kilka kilogramów – i o to właśnie chodzi w wyrazie jej twarzy. “To nie jest tłuszcz – to puch!”

The Sun

Źródło:

The Sun

26. Rzadkie zdjęcie czarnego lwa

Jeśli, tak jak my, próbujesz i nie udaje ci się ćwiczyć z domu podczas blokady, to może odpowiedzią jest adopcja kota Maine Coon. Zapomnij o ciężarach – podnoszenie tego dużego fluff-ball w górę każdego dnia wystarczyłoby, aby uzyskać te mięśnie pompowane. Wyobraź sobie tylko jednego w każdej ręce!

Instagram

Źródło:

Instagram

27. “Spójrz na mój ogon, mamo!”

A nagroda za najlepszy ogon wędruje do tego kota właśnie tutaj! Ta wspaniała dziewczyna mogłaby dać pawie za ich pieniądze z tym ekstrawaganckim ogonem, a ona zdecydowanie pokazuje go do kamery. Wyobraź sobie, że masz ogon, który może również służyć jako przytulny koc?

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

28. Gdzie jest wola, tam jest sposób

Wiesz, że nadszedł czas, aby kupić większe krzesło, gdy nawet kot już się na nim nie zmieści – ale gdy kot, o którym mowa, to 1-metrowy Maine Coon, można zrobić wyjątki. Koty wydają się lubić niewygodne miejsca tak czy inaczej, a ta piłka puchu wygląda doskonale wygodne z jego układem siedzenia.

Instagram

Źródło:

Instagram

Jeśli myślałeś, że łapy tego cennego kotka są nieco większe niż zwykle, to okazuje się, że nie widziałeś rzeczy! Najwyraźniej ten Maine Coon jest polydactyl puss, co oznacza, że mogą mieć dodatkowe palce lub kciuki. Cóż, każdego dnia uczysz się czegoś nowego.

Reddit

Źródło:

Reddit

Może być trudno zaprzyjaźnić się, gdy jesteś o wiele większy od innych kotów, a ten Maine Coon wydaje się dowiadywać o tym wszystkim. Próbuje uspokoić innych, że jest łagodnym olbrzymem, ale małe koty domowe po prostu nie mogą pomóc skulić się w strachu! W wieku dwóch lat, ten biedny facet nie przestał jeszcze rosnąć.

Daily Mail

Źródło:

Daily Mail

Duże i majestatyczne, jak są, miło jest zobaczyć, że Maine Coons nadal wyglądają tak słodko i niewinnie jak inne koty, gdy są skulone w łóżku. Wystarczy spojrzeć na tę małą twarz! Nigdy nie chcieliśmy przytulić czegoś tak złego.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

32. “Just sittin’ here, melting hearts…”

Ten starszy chłopak udowadnia, że bez względu na wiek, nadal można być łamaczem serc. Nie możemy się nadziwić jego pięknemu oznakowaniu i tym cudownym zielonym oczom. Chcemy jednego dla siebie!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

33. Xan, wielki ol’ Main Coon

Jedną z rzeczy, których nauczyliśmy się o Maine Coonach jest to, że większość nie lubi być podnoszona. Z wyglądu twarzy tego wściekłego faceta, wygląda na to, że przygotowuje się do walki – i nie chcielibyśmy być jego przeciwnikiem. “Połóż mnie, mówię!”

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Ten kotek może spędzić swój dzień wykonując typowe kocie czynności (jedzenie, wylegiwanie się, tego typu rzeczy), ale robi wszystko z taką elegancją i opanowaniem, że całe jej życie można udokumentować na doskonałych fotografiach. Chcielibyśmy móc się do niej odnieść.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

35. “Nie jestem ruda, jestem truskawkową blondynką!”

Ten kot jest prawdziwą definicją truskawkowego blondyna i zrobilibyśmy wszystko, aby mieć włosy w takim kolorze! Uważamy, że jego żółte oczy również idealnie pasują do jego futra. To tak, jakby te koty zostały umieszczone na tej ziemi, aby być piękne.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

36. “Zdjęcie zrobione, gdy miał prawie 7 miesięcy”

Teraz to jest jeden chonky kotek! Jak na siedem miesięcy, ten kociak już wygląda na większego od przeciętnego kota domowego – a ma jeszcze wiele do zrobienia. Zastanawiamy się, ile te łagodne giganty jedzą każdego dnia?

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Według plakatu, “To jest późny wielki Oberon, wspaniały męski Maine Coon Model, z jego przyjacielem Puck, który wciąż jest ze mną w wieku 17 lat!” Nigdy naprawdę nie doceniasz wielkości Maine Coona, dopóki nie zobaczysz go z normalnym psem. Cóż za sposób na pokazanie różnic!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

38. “Upewnij się, że masz ogon w kadrze!”

Maine Coony nie byłyby Maine Coonami, gdyby nie pokazywały swoich bajecznie puszystych ogonów. Jeśli zmrużysz trochę oczy, ogon tego wspaniałego chłopca wygląda jak chmura dymu! Jeśli nie nazywa się go Smokey, to każde inne imię uważamy za zmarnowaną szansę.

Instagram

Źródło:

Instagram

39. “Jak to, skończyły się ciastka dla kotów?”

Z zaskoczonego wyrazu twarzy tego dużego faceta, wydaje się, że właśnie powiedziano mu bardzo szokujące wiadomości. Chcemy go po prostu przytulić, dopóki nie poczuje się znowu lepiej! Chociaż szczerze mówiąc, dalibyśmy każdy pretekst do przytulania.

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Aww! To zdjęcie roztapia nasze serca. Kiedykolwiek nasz kot siedzi na naszej głowie, to zdecydowanie nie w przytulny, kochający sposób, że ten Maine Coon jest przytulony do swojego właściciela. Możesz wyraźnie zobaczyć, jak blisko są te dwa!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Zapomnij o miniaturowym tygrysie, ten duży chłopiec przypomina ni mniej ni więcej tylko w pełni dorosłego tygrysa! A z tym nieszczęśliwym wyrazem twarzy, mielibyśmy pokusę, aby pobiec w drugą stronę. Spójrz tylko, jak długie są te wąsiska!

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Oprócz tego, że są całkowicie ogromne, uważamy, że duży, krzaczasty ogon Maine Coona jest jedną z jego cech wyróżniających! Ogon tego kota jest prawie jak pióro – i tylko spójrz na te wspaniałe oznaczenia. Chcielibyśmy być tak fotogeniczni.

Reddit

Źródło:

Reddit

43. Ukłon w stronę królowej.

Ta kotka to szczyt klasy i wyrafinowania. Pije tylko najlepszą herbatę, je z talerza z litego złota i ma szafę pełną designerskich kocich obroży. Ma nawet swój własny fotel – i lepiej, żeby nikt inny nie odważył się na nim usiąść.

Imgur

Źródło:

Imgur

To powrót wyjątkowo długich wąsów, a my kochamy małe czarne kępki futra na czubkach uszu tego Maine Coona! Trzeba przyznać, że nie zazdrościmy tym kotkom, gdy na zewnątrz jest słońce. Z tak długim futrem nigdy nie rozstalibyśmy się z chłodnym powietrzem klimatyzacji.

500px

Źródło:

500px

Kiedy twój nowy szalik przychodzi ze spiczastymi uszami i parą oczu, wiesz, że twoje zamówienie zostało poważnie spaprane. Z tym, że my uważamy, że wzięlibyśmy tę uroczą kulkę puchu nad nudnym, starym szalikiem każdego dnia! Poza tym, wygląda o wiele bardziej przytulnie.

Imgur

Źródło:

Imgur

46. “Namaluj mnie jak jedną z twoich francuskich dziewczyn”

Nigdy ci, którzy nie unikają tego aparatu, ten Maine Coon wygląda doskonale szczęśliwy, aby pozować do jej sesji zdjęciowej, a ona upewnia się, że pokazuje wszystkie swoje najlepsze aktywa. “Czy masz ogon w kadrze?” Co za mała diva.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

47. Jeleń w świetle reflektorów

To był nasz dokładny wyraz twarzy, kiedy właściwie po raz pierwszy spojrzeliśmy w lustro po pożarciu wszystkiego, co było w zasięgu podczas okresu blokady.

“Jak to, lato nie jest już odwołane? Nie jestem przygotowana!” Tylko my?

Daily Mail

Źródło:

Daily Mail

Z tak miękkim tyłkiem Maine Coony mogą dosłownie siedzieć wszędzie i nadal będzie im wygodnie. Betonowa podłoga? Tak. Kafelki w łazience? Oczywiście. Laptop mamy? Nie ma sprawy.

500px

Źródło:

500px

Pomimo tego, że jest zbyt dużym kotem domowym, ten duży chłopiec wydaje się wierzyć, że jeśli będzie leżał naprawdę nieruchomo, to uda mu się wtopić w puzzle na dywanie. Trzeba przyznać, że naszym zdaniem wychodzi mu to całkiem nieźle. A teraz niech ktoś zrobi mu masaż brzuszka!

Instagram

Źródło:

Instagram

50. “Co na obiad?”

Gotowanie w tym samym pomieszczeniu co przeciętnej wielkości kot to już misja sama w sobie, ale gotowanie z kotem, który potrafi sięgnąć do blatu przenosi sprawy na zupełnie nowy poziom – i nie jesteśmy pewni, czy poradzilibyśmy sobie ze stresem. Trzeba przyznać, że koty nie rozumieją słowa “nie”, więc byłoby to z pewnością ciekawe doświadczenie.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Pod wrażeniem, że koty nie są typem przytulanki? Cóż, pomyśl jeszcze raz! Oto solidny dowód na besotted Maine Coon dając jego mama przytulić, i nigdy nie widzieliśmy czegoś tak uroczy. Czy możemy się przytulić?

Imgur

Źródło:

Imgur

Jesteśmy prawie w 100 procentach pewni, że w tle tego snapa znajduje się królowa Anglii i nikt nie może nam powiedzieć inaczej. Tak okazały kot prawie na pewno nadawałby się na królową! W rzeczywistości, sądząc po jego królewskim wyglądzie, uważamy, że byłby świetnym królem.

Blogspot

Źródło:

Blogspot

Im więcej zdjęć widzimy ludzi trzymających swoje Maine Coony, tym bardziej musimy zadać pytanie: jak u licha sprawiacie, że trzymanie tych miniaturowych lwów wygląda tak łatwo? Nawet posiadanie tego dużego faceta siedzącego na naszych kolanach z pewnością wystarczyłoby do odcięcia krążenia do naszych palców!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

54. Stary, mądry i trochę zrzędliwy

Jest coś niesamowicie uroczego w starszych Maine Coonach. Po prostu wyglądają tak mądrze i majestatycznie! Jesteśmy całkowicie pewni, że ogon nigdy nie przestaje rosnąć, jak również.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Ten kot wydaje się planować swoją drogę ucieczki – i z łapami tej wielkości, nie wyobrażamy sobie, że to będzie dużo walki! Nie chcemy nawet myśleć o tym, jak ostre byłyby te pazury. Oczywiście i tak byłyby one całkowicie zmarnowane na łagodnego Maine Coona.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

56. “Freya, mój Maine Coon”

Te urocze mitted przednie łapki wyglądają tak, jakby Freya miała eksperymentalną kąpiel w wannie z białą farbą, a my nie możemy się nadziwić, jak uroczo wyglądają! Uwielbiamy to, że na brzuchu ma zupełnie inny kolor niż na plecach – dzięki Maine Coonom można mieć ciemnego i jasnego kota w jednym. Kot na każdy gust, jeśli chcesz.

Imgur

Źródło:

Imgur

To jest najbardziej miękki, puszysty wyglądający brzuch, jaki kiedykolwiek widzieliśmy na kocie i musimy natychmiast go pogłaskać. W rzeczywistości, gdybyśmy mieli kota tak puszystego jak ten, nie sądzimy, że kiedykolwiek bylibyśmy w stanie zostawić go w spokoju! Wyobraź sobie, że możesz się do niego przytulić w mroźną zimową noc.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Wiesz, co mówią: zdobądź kota, który pasuje do twojej kanapy. Ok, nie mówią tego – ale powinni! Oznacza to, że cały dodatkowy puch, który z pewnością spadnie z twojej kuli floof, będzie niewidoczny na meblach (ale możesz też chcieć zacząć nosić szare ubrania).

Instagram

Źródło:

Instagram

Maine Coony to prawdopodobnie jedyna rasa kotów, która będzie pozować do zdjęcia. Gdybyśmy spróbowali tego ujęcia z naszym własnym kotem, on z determinacją patrzyłby w przeciwną stronę niż aparat – i to gdybyśmy nawet zdołali utrzymać go w koszyku przez więcej niż kilka sekund. Ach, Maine Coony, zawstydzacie wszystkie inne koty.

Imgur

Źródło:

Imgur

60. “Przepraszam, Karen, jestem na bardzo ważnym spotkaniu w sprawie Zoomu”

Z całkiem sporą częścią narodu pracującą z domu podczas lockdown, jesteśmy pewni, że ten obraz wygląda dla ciebie znajomo. Dla nas, to wczesne poranne spotkania Zoom, które biorą cię z zaskoczenia, na które mogłeś lub nie mogłeś ustawić alarmu. Chociaż ten kotek wygląda o wiele bardziej reprezentacyjnie niż my, to trzeba powiedzieć.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

To jest Main Coon o niezbyt imponującym wyglądzie, jeśli kiedykolwiek widzieliśmy – ale tak długo, jak mama jest szczęśliwa, on to znosi. Czy widzimy na nim również czerwoną koszulkę/bandanę? To jest jeden tolerancyjny kot.

Imgur

Źródło:

Imgur

Maine Coony są tak samo uderzające z daleka, jak z bliska, a to zdjęcie właśnie to udowadnia! Nigdy wcześniej nie widzieliśmy futra o tak wielu różnych kolorach i nie możemy się nadziwić tym małym kępkom uszu. Co za piękny kot.

500px

Źródło:

500px

63. “Zobacz, jaki jestem duży, mamo!”

Ta kotka zdaje się wiedzieć, że to zdjęcie jest tylko o niej, i patrzy dumnie z powrotem na mamę, jakby chciała powiedzieć: “Wiem, wiem, jestem cudowna” Chcielibyśmy, aby nasz kot tak na nas patrzył.

Imgur

Źródło:

Imgur

Teraz to jest stary chłopiec, jeśli kiedykolwiek widzieliśmy jeden. Ten starszy pan wygląda tak, jakby przeżył tysiąc żyć, i prawdopodobnie ma więcej mądrości niż my moglibyśmy kiedykolwiek marzyć o posiadaniu! Co za cenna, stara dusza.

Imgur

Źródło:

Imgur

65. “Poznajcie Tigera – Maine Coona. To zostało zrobione, gdy moja siostra była w szkole weterynaryjnej”

Tiger to z pewnością odpowiednie imię, a my zastanawiamy się, jak dobrze ten dzielny chłopak poradził sobie podczas podróży do weterynarzy?

Wyobraź sobie, że jesteś w szkole weterynaryjnej i to jest zwierzę, które przynoszą dla ciebie do leczenia? Po tym, siostra oryginalnego plakatu będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkim!

Reddit

Źródło:

Reddit

“Czy ktoś zamówił nowy dywan do salonu? Ach nie, to tylko nasz Maine Coon!” Uwielbiamy to, jak wydaje się, że ma drugą parę wąsów wychodzących z uszu!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Walczymy wystarczająco, aby nasze własne włosy wyglądały reprezentacyjnie w ciągu dnia (i to na długości ramion), więc nasze serca naprawdę wychodzą do tych Maine Coonów z tak grubym długim futrem na całym ciele! W związku z tym jesteśmy przekonani, że zły dzień z włosami od czasu do czasu jest całkowicie do przyjęcia – chociaż ten puszysty facet wygląda jakby wolał nie być fotografowany, gdy nie wygląda najlepiej.

Reddit

Źródło:

Reddit

Now that’s one ogromny kot. Aby dać nam trochę perspektywy, właściciel tego zdjęcia twierdzi, że ma 6 stóp i 4 cale wzrostu, a jednak ta piłka floof nie jest w ogóle przytłoczona przez ogromną ramę swojego ojca. Z tymi spiczastymi uszami, ten kot zaczyna przypominać nam małego nosorożca – choć oczywiście z większą ilością futra.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Jedną z rzeczy, które najbardziej kochamy w Maine Coons są ich urocze tufowe stopy! Te dodatkowe kawałki puchu pomagają utrzymać ich stopy super ciepłe bez względu na pogodę, jednocześnie wyglądając całkowicie uroczo. Jeśli ten kot nadal nie wydaje Ci się taki duży, spójrz w odbicie w lustrze. Założymy się, że waży absolutną tonę.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Piękne oznaczenia i świecące oczy tego kota sprawiają, że myślimy, że stworzyłby on piękny obraz. Jedną z rzeczy, która fascynuje nas w Maine Coonach jest to, jak długie mają nogi! Jesteśmy pewni, że są one częściowo końskie.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Mufasa nie tylko ma jedno z najlepszych kocich imion, jak nigdy, ale ten duży chonky chłopak waży również ponad 20 funtów. Według jego właściciela “doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego rozmiaru i jest super dobrze wychowany” Cóż za imponujący kotek!

Reddit

Źródło:

Reddit

72. “Ja tylko drzemałem…”

Nie ma nic słodszego niż kiedy kot zasypia z głową wciąż wyprostowaną (jak nasz pops każdego wieczoru po pracy). Nie jesteśmy pewni rozmiaru telewizora, który przybył w tym pudełku – ale niezależnie od cali, jesteśmy pod wrażeniem, że ten śpiący chłopiec może prawie rozciągnąć się od końca do końca!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

73. “Co ty u licha jesteś?”

Ten kotek wygląda, jakby właśnie odkrył lustra po raz pierwszy, a sądząc po jego zdumionym wyrazie, wydaje się, że jego odbicie jest ogromnym rywalizującym kotem wpatrującym się w niego z powrotem! Straszne rzeczy.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Dlaczego rude koty wydają się być największe? Mamy nadzieję, że ten floof ball nazywa się Garfield- bo tylko tak chcielibyśmy go nazwać!

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

75. Regular i extra large

Siedząc obok zwykłego kota domowego, naprawdę widać, jak imponujący jest ten krzaczasty ogon Maine Coona! Nie mielibyśmy ochoty dzielić się z nim obiadem.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.