74 zwierzęta z uroczo zaraźliwymi uśmiechami

74 zwierzęta z uroczo zaraźliwymi uśmiechami

Kiedy jesteśmy zdołowani, zawsze najpierw zwracamy się do jednej rzeczy, aby się uśmiechnąć. Zawsze szukamy zdjęć lub filmów ze zwierzętami, aby poczuć się trochę lepiej.

A teraz, dzięki temu pokazowi slajdów, mamy nie tylko zdjęcia zwierząt, które sprawiają, że się uśmiechamy, ale także zdjęcia uśmiechniętych zwierząt.

Czy to nie wspaniałe?

Czy jesteś gotowy, aby rozkoszować się słodyczą?

Nie ma nic lepszego w tym życiu niż spędzanie czasu z dobrym przyjacielem. To właśnie rozumieją te uśmiechnięte psy. Przyjaźń jest dla nich najważniejszą rzeczą na świecie.

Watson009

Źródło:

Watson009

Tutaj mamy uśmiechniętą małą świnkę. Pewnego dnia wyrośnie na bardzo dużą świnię. Na razie jednak mieści się w dłoni.

Tunerfixx

Źródło:

Tunerfixx

Niewiele zwierząt lubi spać na plecach, jednak jest to ulubiona pozycja tego szczeniaka. Jest mu tak wygodnie. Nie ma nic innego, co wolałby robić.

kelleydigioia

Źródło:

kelleydigioia

Niektóre zwierzęta potrafią nawet mrugać. Ten kot jest w tym profesjonalistą. Albo to, albo ma mały kawałek futra utknięty w oku.

Imgur

Źródło:

Imgur

Niektóre psy są tak urocze, że nawet malują sobie obrazy. Ten szczeniak nie wie, co myśleć o dziele sztuki. To nie jego wina, że jego rodzina ma na jego punkcie taką obsesję.

programmedsmiles

Źródło:

programmedsmiles

Nie ma możliwości, aby zęby tego psa były prawdziwe. Ma największe kły w historii! Wystają na kilka centymetrów z jego pyska i jest to całkowicie śmieszne.

Imgur

Źródło:

Imgur

Jeże mogą początkowo onieśmielać niektórych ludzi. W końcu są całkowicie pokryte kolcami. Jednak w środku są totalnymi mięczakami.

Soozyamy

Źródło:

Soozyamy

Ten pies ma na imię Diesel. Kilka lat temu został wystawiony do adopcji. Jesteśmy skłonni założyć się, że nie był na rynku zbyt długo, zanim jakaś kochająca rodzina go zgarnęła.

Bec_

Źródło:

Bec_

Ludzie zwykle nie myślą o gekonach jako o bardzo emocjonalnych stworzeniach. Jednak ten maluch zdecydowanie wygląda na podekscytowanego. To jeden z najszczęśliwszych gekonów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

kirs20

Źródło:

kirs20

Zarówno właściciel, jak i pies w tym domu uwielbiają się uśmiechać. W rzeczywistości ich uśmiechy są prawie identyczne. Trudno ich od siebie odróżnić.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Leniwce są przezabawnie powolne. Chociaż może to jest właśnie sekret prawdziwego szczęścia w życiu. Poruszaj się powoli i chłoń wszystko. Świat jest wspaniałym miejscem.

superbwallpapers.com

Źródło:

superbwallpapers.com

Nie mamy pojęcia, co to za jaszczurka. Z pewnością jest jednak szczęśliwym małym kolesiem. Jest bardzo fotogeniczny i uwielbia pozować do zdjęć.

snakelady2012

Źródło:

snakelady2012

Dzioborożec może wyglądać trochę dziwnie, ale to nie przeszkadza jej być niesamowicie uroczą. Wygląda, jakby potrzebowała wielkiego uścisku. Oczywiście będziemy musieli poczekać, aż obudzi się z drzemki.

Calcd_Uncertainty

Źródło:

Calcd_Uncertainty

“To jedyny plik, który trzymam na pulpicie, ponieważ niezmiennie wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Najszczęśliwszy szczeniak na świecie” – pisze właścicielka. Mały piesek wygrzewa się na słońcu i uprawia jogę w swoim nowym sombrero. Jest bardzo zadowolona.

TinkerTesserSoldrSpy

Źródło:

TinkerTesserSoldrSpy

Owce mają ten niesamowity talent, że zawsze wyglądają na całkowicie spokojne. Nic nie jest w stanie zakłócić ich spokoju. To takie szczęśliwe zwierzęta.

duitang

Źródło:

duitang

Kiedy jesteś psem, zabawa na świeżym powietrzu jest najlepszą rzeczą na świecie. Jak można nie być szczęśliwym, gdy jest duże podwórko do biegania? Natura daje tyle radości.

globalanimals

Źródło:

globalanimals

Tutaj mamy nie jednego, ale dwa szczęśliwe ptaki. Oboje zostali pobłogosławieni niesamowitym zestawem genów. Szczęście musi być w ich rodzinie.

Randyh524

Źródło:

Randyh524

Na tym zdjęciu nie użyto makijażu ani filtrów. Pies po prostu obudził się w takim stanie. Jest oszałamiająco urocza, nawet z samego rana.

frenchiebutt

Źródło:

frenchiebutt

Czy te manty się uśmiechają, czy to tylko złudzenie? Nie jesteśmy do końca pewni. Jednak spód ich głów wygląda, jakby miały na nich duże buźki.

Datsucks

Źródło:

Datsucks

Małe krokodyle lubią masaże tak samo jak ssaki. Pocieranie pleców to bardzo przyjemne uczucie. Nie ma znaczenia, jakiego jesteś gatunku.

CopyX

Źródło:

CopyX

Nie ma nic bardziej przyjemnego dla tego kota niż wtulanie się w przyjemny koc. Jest tam tak ciepło. To sprawia, że jest niesamowicie zadowolona.

kirbyfood

Źródło:

kirbyfood

Koty to takie kochające zwierzęta. Zawsze są tam, aby cię pocieszyć, gdy potrzebujesz wsparcia. Dokładnie wiedzą, jak sprawić, by człowiek poczuł się lepiej.

Meghan Neville

Źródło:

Meghan Neville

Jej oczy są o wiele za duże w stosunku do jej ciała i ma kilka kolców na czole. Mimo to jest super urocza. To jej uśmiech naprawdę dodaje jej urody.

Imgur

Źródło:

Imgur

Strusie to w zasadzie dinozaury. Wyglądają tak prehistorycznie. Nie oznacza to jednak, że nie lubią się uśmiechać od czasu do czasu.

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Qokkas są znane jako jedne z najszczęśliwszych zwierząt na świecie. To dlatego, że zawsze się uśmiechają. O ile nam wiadomo, fizycznie niemożliwe jest, aby się marszczyły.

Imgur

Źródło:

Imgur

To jeden z najdziwniejszych żółwi, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Ma niezwykle głupi wyraz twarzy. To wystarczy, by rozśmieszyć każdego.

Lemmons

Źródło:

Lemmons

Ta szczęśliwa świnka nie może mieć więcej niż kilka dni. Tak mała jest. Jak dotąd życie układa się dla niej naprawdę dobrze i nie może się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Handicapreader

Źródło:

Handicapreader

Czasami uśmiech jest tak duży i radosny, że sprawia, że osoba lub sowa mruży oczy. Co więcej, może nawet sprawić, że ich język zwisa. To właśnie dzieje się na tym zdjęciu.

123mac

Źródło:

123mac

Wygląda na to, że ta dwójka świetnie się dogaduje. Niedawno się poznali, a już stali się świetnymi przyjaciółmi. Oboje naprawdę lubią spędzać razem czas.

kingstonabood

Źródło:

kingstonabood

Okazuje się, że leniwce uwielbiają robić sobie selfie tak samo jak ludzie. To zdjęcie będzie świetnie wyglądać na jego profilu w mediach społecznościowych. Zdobędzie mnóstwo polubień.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Wygląda na to, że ta małpa ma szalony dzień włosów. Stoją prosto w powietrzu! Ktoś musi przeczesać grzebieniem ten gorący bałagan.

EL337

Źródło:

EL337

Ta koza i owca mieszkają razem na farmie przez całe swoje życie. Łączy je niesamowita więź. Lubią nawet przytulać się i drzemać w tym samym miejscu.

paladyn87

Źródło:

paladyn87

“Dziewczyna chciała mikro świnkę… Na początku byłem sceptyczny, ale jego uśmiech przypieczętował umowę” – wyjaśnia mężczyzna. Nie winimy go za to, że się poddał. Świnia jest oszałamiająco urocza.

reddictator21

Źródło:

reddictator21

Ktoś jest szczęśliwym zjadaczem. I ktoś kocha swoje jedzenie. Hmmm. I ktoś będzie miał dobry sen.

Facebook

Źródło:

Facebook

Strusie są ogólnie szczęśliwe. Wyobrażamy sobie, że wynika to z niewielkich rozmiarów ich mózgów w porównaniu do ich ciał. Nie dzieje się tam zbyt wiele i nie mają się czym martwić.

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Och, spójrz na to. Wygląda na to, że ta kotka ma całkiem dobre sny. Nikt jej nie obudzi!

Reddit

Źródło:

Reddit

Żyrafy mają najgłupsze uszy. Są za duże jak na ich głowę. A ich oczy… przekazują tak wiele emocji. To takie niesamowite zwierzęta.

najmłodszyoldman

Źródło:

youngestoldman

Aww, ten kucyk wie, kiedy ktoś chce zrobić jej zdjęcie. Ten kucyk wie, co robić, gdy aparat jest wyciągnięty. Wie, kiedy dać ten wielki, wielki uśmiech!

Reddit

Źródło:

Reddit

Urodziny to jeden z najlepszych okresów w roku. Możesz cieszyć się tortem i być całkowicie rozpieszczanym przez wszystkich przyjaciół i rodzinę. Jeśli masz szczęście, możesz nawet dostać fajną czapkę urodzinową.

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Uwielbiamy tę małą koszulkę, którą ma na sobie ten facet. Sprawia, że wygląda bardzo wyrafinowanie. Naprawdę lubi się nią chwalić, gdy jest publicznie.

DannyDawnWala

Źródło:

DannyDawnWala

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak inteligentne są świnie. Jednak odczuwają one wszystkie rodzaje emocji, tak jak ludzie. Nie wierzysz nam? Wystarczy sprawdzić to zdjęcie, aby uzyskać dowód.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ta jaszczurka uwielbia róże. W rzeczywistości kocha je tak bardzo, że chce w nich spać. Taki relaksujący sposób na sen!

imgur

Źródło:

imgur

Pora lunchu to najlepsza pora dnia. Tak właśnie myśli ta jaszczurka. Jest taki szczęśliwy, gdy dostaje swój codzienny talerz z jedzeniem.

RoxiSmith33

Źródło:

RoxiSmith33

Gdybyśmy nie wiedzieli lepiej, moglibyśmy pomyśleć, że to niedźwiedź polarny. Okazuje się jednak, że to po prostu głupkowaty pies. Jest biały jak śnieg i bardzo szczęśliwy.

Sammydoom

Źródło:

Sammydoom

Pewnego dnia ta gąsienica przekształci się w pięknego motyla. Jednak nawet w formie gąsienicy nadal wygląda bardzo fajnie. Na jej ciele znajduje się zabawna buźka!

zherper

Źródło:

zherper

Cóż, kto nie byłby cały uśmiechnięty, kiedy właśnie został uratowany? Awww, ciekawe jaka będzie jego pierwsza akcja.

imgur

Źródło:

imgur

W tym domu nadszedł czas Bożego Narodzenia. Szczeniak jest cały wystrojony na święta. Wkrótce otworzy wszystkie prezenty i zje wszystkie świąteczne ciasteczka.

lemonyellowdavinci

Źródło:

lemonyellowdavinci

Robienie zdjęć przy słonecznej pogodzie nie jest łatwe. Tak trudno jest mieć otwarte oczy. Kończy się to zdjęciami takimi jak to.

BurkhardCyril

Źródło:

BurkhardCyril

Zarówno pies, jak i właściciel mają najgłupsze uśmiechy. To całkiem zabawne. Tworzą świetny zespół.

Bored Panda

Źródło:

Bored Panda

Co może sprawiać, że ten aligator jest taki szczęśliwy? Tak szczęśliwego, że skacze i skacze? Gdyby tylko każdy napotkany aligator był taki jak ten.

Twitter

Źródło:

Twitter

Jeśli masz ciężki dzień, po prostu spójrz na tę uroczą kozę. Nie sposób potem czuć się źle. Ona jest w zasadzie małą wiązką radości.

UniqueRaj

Źródło:

UniqueRaj

Psy uwielbiają bawić się w parkach. Chociaż po raz pierwszy widzimy, jak jeden z nich cieszy się huśtawką. Wygląda na to, że dobrze się bawi.

MarionMichele

Źródło:

MarionMichele

Niektóre psy mogą spać na łóżku ze swoimi właścicielami. Inne psy są zmuszone spać na podłodze. To oczywiste, którą opcję preferują psy.

Znudzona Panda

Źródło:

Bored Panda

Oto kolejny pies, który lubi uśmiechać się podczas snu. On też jest całkiem uroczy. Chociaż jest znacznie starszy od drugiego szczeniaka.

jas2quick

Źródło:

jas2quick

Ten kot ma ciągły uśmiech na twarzy. Nigdy nie przestaje być szczęśliwa. To po prostu część jej żywiołowej osobowości.

Sadie227

Źródło:

Sadie227

Zwykle unikamy gekonów, ponieważ boimy się tego, co mogą zrobić. Ale widok tego uśmiechniętego, fotogenicznego gekona sprawia, że stają się trochę mniej przerażające. Nie sądzisz?

Reddit

Źródło:

Reddit

Pierwsze zdjęcie przedstawia szczeniaka w wieku jedenastu tygodni. Drugie zdjęcie przedstawia go w wieku jedenastu miesięcy. Do dziś uśmiecha się podczas snu.

mooolander

Źródło:

mooolander

Większość owiec żyje na zewnątrz. Jednak to małe dziecko może na razie pozostać w środku. Jak widać po jego minie, bardzo podoba mu się w domu. Ma nawet własną klatkę.

LittleDank

Źródło:

LittleDank

59. Niespokojne cielę nosorożca

Wychowywanie dziecka może być wyczerpujące, niezależnie od gatunku. W zasadzie nigdy nie można zasnąć. Nawet jeśli w końcu masz szansę się położyć, twoje dzieci prawdopodobnie wykorzystają cię jako siłownię.

ThePenskeFile

Źródło:

ThePenskeFile

Dlaczego miałby się nie uśmiechać? Ma ładny sweter do noszenia, kanapę do leżenia i koc do przykrycia. Czego więcej może chcieć pies?

Lolligaggins

Źródło:

Lolligaggins

Nie jest łatwo sprawić, by zarówno mąż, jak i pies uśmiechnęli się jednocześnie do zdjęcia. Jednak tej żonie się to udało. Jest profesjonalnym fotografem.

cnb07

Źródło:

cnb07

Krokodyle są znane z tego, że są okrutne. Jednak wiele z nich lubi wygrzewać się na słońcu i bawić się z motylami. To dowód na to, że zdecydowanie mają miękką stronę.

Olga Mishenkina

Źródło:

Olga Mishenkina

Wielbłądy to dość intrygujące zwierzęta. Są tak dobrze przystosowane do pustynnego środowiska. Każdy z nich ma też swoją unikalną osobowość. Ten, na przykład, jest bardzo optymistyczny.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten szczeniak uśmiecha się jak człowiek. Ma też zaskakująco białe zęby. Zastanawiamy się, ile razy dziennie nitkuje i szczotkuje zęby.

fungiandfoe

Źródło:

fungiandfoe

Wszystko w tym szczeniaku jest urocze – jej twarz, oczy i przypadkowa czarna łatka na prawym uchu. Jest najnowszym członkiem rodziny. Wyobrażamy sobie, że otrzyma od nich dużo miłości.

buddhababe420

Źródło:

buddhababe420

Ten pies w zasadzie wtapia się w ziemię. Taki jest puszysty. Jego skóra opada, jakby miał dziewięćdziesiąt lat.

gunarpants

Źródło:

gunarpants

Jedyną słodszą rzeczą niż jedna uśmiechnięta świnka są dwie uśmiechnięte świnki. Są bardzo ciekawskie. Poznawanie otoczenia i witanie się z ludźmi to ich ulubione zajęcia.

lnfinity

Źródło:

lnfinity

Tutaj mamy malutkie kaczątko szukające swojej matki. Nie wygląda jednak na zbyt zaniepokojoną rozłąką. Jest cała uśmiechnięta.

jassica527

Źródło:

jassica527

Kiedy ten kot próbował się uśmiechnąć, właściciele odkryli prawdziwy problem. Kot jest wampirem. Ma dwa gigantyczne kły, idealne do wysysania krwi!

rejiston

Źródło:

rejiston

Czy to się liczy jako uśmiech? Nie jesteśmy pewni. Tak czy inaczej, szczeniak jest super uroczy. Może przychodzić i spędzać z nami czas, kiedy tylko zechce.

Breahna Scarborough

Źródło:

Breahna Scarborough

Wygląda na to, że ktoś chce smakołyk. Jest bardzo czujna. Myśli: “Proszę, mamo, czy mogę prosić o kolejną przekąskę?”

sammixxlove

Źródło:

sammixxlove

Oboje bardzo lubią pokazywać swoje zęby. Ich miny mówią wszystko, co trzeba powiedzieć. Są totalnymi głupkami i uwielbiają żartować.

theoopst

Źródło:

theoopst

Kozy nie powinny wspinać się na stoły. Jednak temu facetowi może to ujść na sucho. Jest tak uroczy, że nikt go nie ukarze.

Kings-of-bunny

Źródło:

Kings-of-bunny

Ta ryba wygląda trochę przerażająco. Jednak technicznie rzecz biorąc, uśmiecha się. Jej usta są lekko wygięte do góry.

Kolada

Źródło:

Kolada

Prosimy podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.