70 szczeniaków tak uroczych, że łamią “Cute-O-Meter”

70 szczeniaków tak uroczych, że łamią “Cute-O-Meter”

Instagram/mayathedox

Źródło:

Instagram/mayathedox

Zawsze, gdy masz zły dzień, nie ma nic takiego jak kilka szczeniaków, aby cię rozweselić. Tak długo, jak ludzie istnieją, nasi psi kumple zawsze byli tuż przy naszych bokach. Chociaż przeszliśmy długą drogę od wczesnych dni, kiedy ludzie po raz pierwszy udomowili wilki. Teraz szczeniaki występują we wszystkich rodzajach kształtów i rozmiarów, od małych i energicznych do dużych i puszystych, i wszystko pomiędzy.

Jedną rzeczą, która się jednak nie zmieniła, jest to, że psy są najsłodsze, gdy są młode – to znany fakt! Nie ma znaczenia, czy jesteś miłośnikiem psów czy kotów, nigdy nie spotkaliśmy szczeniaka, w którym nie zakochaliśmy się od razu. Jeśli czujesz to samo, to ta lista jest zdecydowanie dla ciebie. Są to 70 najsłodszych szczeniaków, które obecnie znajdują się w Internecie.

Tutaj mamy szczeniaka German Spitz, który uwielbia eksplorować wielkie przestrzenie na zewnątrz. Ma tylko 8 tygodni, a mimo to ma całkiem niezłego ducha przygód. Wszystko jest jeszcze dla niego takie nowe.

Reddit/tomfischer777

Źródło:

Reddit/tomfischer777

2. Jedno wielkie pudło szczęścia

Ile szczeniaków naraz zmieści się w kartonowym pudełku? To jest właśnie pytanie dnia. Na tym uroczym zdjęciu możemy zobaczyć ich co najmniej siedem.

Reddit/jasontaken

Źródło:

Reddit/jasontaken

3. Wypchane zwierzę czy prawdziwy pies?

Wbrew temu, jak może wyglądać, to w rzeczywistości nie jest Beanie Baby. To prawdziwy, żywy szczeniak! Jej zabawny kostium na Halloween mógł nas jednak łatwo oszukać.

Reddit/Chappssss

Źródło:

Reddit/Chappssss

Niektóre szczeniaki lubią zimno, a niektóre nie. Ten mały łasuch zdecydowanie należy do kategorii “lubię”. Jest wielkim fanem zimowej aury i nie ma żadnych oporów przed wychodzeniem w nią.

Reddit/jasontaken

Źródło:

Reddit/jasontaken

5. Ta sprawa z lustrem jest ciekawa

To pierwszy dzień posiadania szczeniaka dla tej rosnącej rodziny i jak dotąd idzie całkiem dobrze. Słodki piesek wciąż uczy się o swoim nowym domu. Pracuje w sypialni, sprawdzając każdy zakamarek.

Bellaflor209

Źródło:

Bellaflor209

6. Nie cieszył się ze swojej pierwszej kąpieli

Każdy pies jest inny, jeśli chodzi o kąpiele. Niektóre je kochają, a niektóre nienawidzą. Sądząc po wyrazie twarzy tego małego faceta, powiedziałbym, że nie jest fanem.

Instagram/cooperyi

Źródło:

Instagram/cooperyi

7. W areszcie za nadmierną słodkość

Czy wiedzieliście, że pies może być tak malutki? Najwyraźniej może, ale nadal potrzebuje gigantycznej poduszki, aby było mu wygodnie w samochodzie. A może po prostu lubi jeździć w komfortowych warunkach.

Reddit/Dziar

Źródło:

Reddit/Dziar

8. Bagel cieszy się swoją kąpielą

Ok, nie każdy pies docenia czas kąpieli, ale ta mała gal wydaje się cieszyć. Nazywa się Bagel, a kiedy skończy, będzie pachnieć jak róża.

Reddit/005678656

Źródło:

Reddit/005678656

9. On się cieszy, że cię widzi

Czy kiedykolwiek widziałeś szczeniaka z tak szerokim uśmiechem? Teraz masz i to jest gwarantowane, aby uczynić swój dzień lepszym. Wystarczy spojrzeć na tę uroczą twarz.

Reddit/msrbsweet

Źródło:

Reddit/msrbsweet

10. Spacery mogą cię osuszyć

Ten maluch może i lubi chodzić na spacery, ale ma dość krótkie nóżki. Po przecznicy lub dwóch, jedyne co chciał zrobić to położyć się i zdrzemnąć tam gdzie był.

słodkie szczeniaki
Reddit/Peuzhead

Źródło:

Reddit/Peuzhead

Podobieństwo tego szczeniaka do pewnego złoczyńcy z Batmana było tak silne, że wiele osób zatrzymało się w miejscu. I tak, na wypadek gdybyście się zastanawiali, jego imię to Joker.

Reddit/Nat_El

Źródło:

Reddit/Nat_El

12. Nie przejmuj się moim szczenięcym oddechem

Ten maluch może oddychać swoim szczenięcym oddechem na twojej twarzy, ale nie możesz się chyba wściekać. Nie kiedy jest tak szczęśliwy na sam twój widok.

Imgur/BigRedDawg103

Źródło:

Imgur/BigRedDawg103

13. Don’t wake the baby

Na pewno ta mała dziewczynka ma gdzieś przytulne psie posłanie. Ale po obiedzie była tak zmęczona, że położyła się prosto w swoim naczyniu. Miejmy nadzieję, że żaden inny pies nie przyjdzie po przekąskę.

Reddit/466rtfge

Źródło:

Reddit/466rtfge

14. Spójrz na te pyzate łapki

Szczenięta potrzebują trochę czasu, aby dorosnąć do swoich dużych psich ciał, zwłaszcza tych nieporadnych łap. Sądząc po łapach, ten facet będzie kiedyś dużym psem – ale na razie jest tylko kulką futra.

Reddit/joannrs

Źródło:

Reddit/joannrs

Ten pies wyszedł pobawić się w ogrodzie i poznał nowego przyjaciela. Kto wiedział, że biedronka i malutki szczeniak mogą być razem tak uroczy?

Reddit/erik102696

Źródło:

Reddit/erik102696

16. Najlepszy pomocnik biurowy w historii

Jeszcze lepsze niż Bring-Your-Daughter-to-Work-Day jest Bring-Your-Puppy-to-Work-Day. Oczywiście, obok tego małego słodziaka, możesz nie mieć zbyt wiele pracy.

Reddit/usom

Źródło:

Reddit/usom

17. W której alejce znajdują się smakołyki?

Prawdopodobnie uwielbiasz chodzić do sklepu, który pozwala na psy – i zaufaj mi, twój pies też to uwielbia. Jak mogłyby nie cieszyć się wszystkimi widokami i zapachami sklepu, jednocześnie dostając mnóstwo zwierzaków od innych miłośników zwierząt?

Reddit/riceyHD

Źródło:

Reddit/riceyHD

18. Chyba brakuje im czarnego tuszu

Ten maluch jest nie tylko uroczo pyzaty, ale też ma przyciągający wzrok płaszcz. Kiedy nie możesz zdecydować się między bielą a czernią, dlaczego nie wybrać obu?

Reddit/Jakunai

Źródło:

Reddit/Jakunai

19. Tatusiu, obudź się i pobaw się ze mną

Tata wygląda na dość zmęczonego, ale to nie znaczy, że jego dziecko zamierza się poddać. Każdy rodzic tam był – ale jak może się oprzeć tej uroczej twarzy?

Reddit/Maqsoodk

Źródło:

Reddit/Maqsoodk

Chcesz zobaczyć najsłodszy fotobomb wszech czasów? Co powiesz na psa fotobombującego innego psa, który bawi się na plaży? Jest tak wiele cuteness w jednym zdjęciu.

Imgur/Loopdeloops

Źródło:

Imgur/Loopdeloops

21. W tych oczach można się zgubić

Ta mała dziewczynka ma naprawdę niesamowite oczy. Nie patrz na nie zbyt długo lub jesteś odpowiedzialny, aby dać jej wszystko, czego pragnie jej serce.

Reddit/jlbutton

Źródło:

Reddit/jlbutton

Szczenięta mogą być w stanie chodzić krótko po urodzeniu, ale opanowanie schodów to inna sprawa. To tylko pojedyncze schody, ale wciąż jest to długa droga w dół dla tego małego faceta.

Reddit/prosyntax

Źródło:

Reddit/prosyntax

23. Ten szczeniak nie może być prawdziwy

Ten szczeniak jest tak mały, że trzeba się zastanawiać, czy faktycznie jest prawdziwy. Jeśli tak, to jest to najsłodszy szczeniak, jaki kiedykolwiek żył. Jeśli jest fałszywy, chcę wiedzieć, gdzie mogę znaleźć replikę.

Reddit/endi355

Źródło:

Reddit/endi355

24. Lepiej uważać na te wiatry

Wiatr nie jest zbyt wielkim zmartwieniem, jeśli jesteś dorosłym człowiekiem. Ale bycie malutkim szczeniakiem sprawia, że rzeczy są bardziej wymagające. Ten mały facet jest w niebezpieczeństwie, że zostanie zdmuchnięty.

Reddit/JordanBrown

Źródło:

Reddit/JordanBrown

25. Najszczęśliwszy szczeniak na świecie

To niemożliwe, aby spojrzeć na tego szczeniaka i nie złamać uśmiech. Nie tylko jest puszystym marshmallow, ale także nosi całkiem duży uśmiech.

Reddit/Cruuzr

Źródło:

Reddit/Cruuzr

Szczenięta po raz pierwszy doświadczają świata i fajnie jest patrzeć, jak się uczą. Weźmy na przykład tego malucha. Właśnie dowiedział się, jak fajnie jest wskoczyć do kałuży.

Reddit/Toothless168

Źródło:

Reddit/Toothless168

27. Najbardziej śpiący pies, jakiego kiedykolwiek zobaczysz

Ten śpiący szczeniak wyróżniał się z miotu z kilku powodów. Nie tylko był uroczy, ale nie miał żadnego zainteresowania zabawą z rodzeństwem. Wolał się zdrzemnąć.

Reddit/XutimateX

Źródło:

Reddit/XutimateX

28. Czy to są szczeniaki czy tłuczone ziemniaki?

Widzę twojego jednego puszystego szczeniaka i wychowuję ci trzy puszyste szczeniaki. Mają tak dużo włosów, że ledwo widać ich oczy. Ale ich zdaniem to tym bardziej powód, by dać im brzuszek do pocierania.

Reddit/JoeMorrisseysSperm

Źródło:

Reddit/JoeMorrisseysSperm

29. Daj jej to, czego chce

Ten mały szczeniak nie istnieje zbyt długo, ale już opanował sztukę uwodzicielskich oczu. Kiedy uderza cię tym spojrzeniem, trudno jej czegokolwiek odmówić.

Imgur/Loopdeloops

Źródło:

Imgur/Loopdeloops

Ten szczeniak jest tak uroczy, że po prostu chcesz go ścisnąć na widok. Między tymi rozmytymi uszami, jasnymi oczami i słodką twarzą szczeniaka, po prostu nie mogę zdecydować, który z nich jest najsłodszy.

Reddit/vikktor

Źródło:

Reddit/vikktor

31. Ona pójdzie za tobą wszędzie

Jedną z cudownych rzeczy o psach jest to, jak szybko się w tobie zakochują. Kiedy są już częścią twojej rodziny, są gotowi pójść za tobą na krańce ziemi. Coś mi mówi, że ten mały szczeniak jest taki sam.

Reddit/daggum

Źródło:

Reddit/daggum

32. Najszczęśliwszy marshmallow na świecie

Ten puszysty pies jest absolutnie uroczy i coś mi mówi, że on o tym wie. Dlaczego inaczej byłby uśmiechnięty od ucha do futrzanego ucha?

Imgur/Loopdeloops

Źródło:

Imgur/Loopdeloops

Kiedy szczeniak błaga w ten sposób z wnętrza budy, można zrobić tylko jedno. Zabrać ją na zewnątrz, wypełnić trochę papierkowej roboty i przynieść ją do domu na zawsze.

Reddit/catch3

Źródło:

Reddit/catch3

34. To jest jedna wielka drzemka

Czy kiedykolwiek byłeś tak głęboko śpiący, że twoje usta spadły otwarte? Ten szczeniak robi to o krok dalej: usta otwarte, język wyciągnięty i uśmiech od ucha do ucha.

Imgur/AllonsyWithTheDoctor

Źródło:

Imgur/AllonsyWithTheDoctor

35. Sprawianie, że włamywacze się w niej zakochują

Ten mały kociak może wyglądać na małego, ale jest również zacięty i lojalny. Jej właściciele mówią, że kiedy miała zaledwie sześć miesięcy, odstraszyła włamywaczy od ich domu. Urocza i odważna.

Reddit/killermonkey87

Źródło:

Reddit/killermonkey87

36. Wyrośnie na łapy

Ten malutki szczeniak dalmatyńczyka jest tak uroczy, że poniekąd rozumiemy obsesję Cruelli DeVil na punkcie tej rasy. Nie, nie chcemy zrobić z niego płaszcza. Chcemy po prostu przytulić go LOT.

Reddit/plainolsir

Źródło:

Reddit/plainolsir

Gdyby ten maluch był moim kolegą z biurka, nie miałbym żadnej pracy. Nie tylko dlatego, że śpi na klawiaturze, ale także dlatego, że cały dzień dawałbym mu brzuszki.

Reddit/Chevalnektosha

Źródło:

Reddit/Chevalnektosha

Poznajcie Tommy’ego, pierwszego psa, którego miała pewna ludzka rodzina. Co za wspaniałe wprowadzenie do świata posiadania psa. On już wie jak żebrać tylko dzięki temu, że jest słodki.

followill

Źródło:

followill

39. Beethoven: wczesne lata

Dorosły samiec bernardyna może ważyć nawet 180 funtów, ale ten mały facet ma przed sobą długą drogę, zanim ją pokona. W tej chwili jest głównie tylko kłębkiem futra.

Reddit/dagamedontchange

Źródło:

Reddit/dagamedontchange

40. Czy nie chcesz po prostu pogłaskać jego brzucha?

Ten malutki piesek ma dopiero kilka tygodni, ale wygląda, jakby już był w swoim żywiole. Część mnie chce pogłaskać jego miękkie futerko. Część mnie chce pozwolić mu spać.

Reddit/lessilina394

Źródło:

Reddit/lessilina394

41. Produktywność spadła, gdy ta ślicznotka dołączyła do biura

Z tymi oczami obserwującymi cię z biurka trudno skupić się na zadaniach w pracy. Lepiej pójdź i odwołaj wszystkie swoje spotkania na ten dzień.

Imgur/anniekatherine

Źródło:

Imgur/anniekatherine

Nie tylko ten pies jest uroczy, ale ma również urocze imię: Morty. W jakiś sposób czyni go to jeszcze bardziej słodkim niż był wcześniej.

Reddit/WMcGinnis

Źródło:

Reddit/WMcGinnis

43. Spójrz na ten talerz z modą

Ta wspaniała dziewczyna naprawdę wie, jak ściągnąć szalik i jest z tego dumna. Na tym zdjęciu oddaje prawdziwą energię Marilyn Monroe.

Reddit/lookglen

Źródło:

Reddit/lookglen

44. Nie jest szczęśliwą pandą

Jego mama zapytała go, jaki chce kostium, więc wybrał pandę. Teraz żałuje swojej decyzji. Coś mi mówi, że nie podoba mu się cała idea kostiumów.

Reddit/Ariana-Peterson

Źródło:

Reddit/Ariana-Peterson

Wszystko w tym malutkim piesku jest po prostu hipnotyzujące, od wzorów w jego futrze po jego słodki mały nosek. Założę się, że dostaje mnóstwo pocałunków każdego dnia.

Reddit/donuht

Źródło:

Reddit/donuht

46. Jeszcze nie zdążył złapać za uszy

Zapomnij o leniwym oku – ten mały szczeniak ma leniwe ucho. Przy odrobinie szczęścia w końcu opanuje ten cały uszny biznes. Ale na razie jest całkiem słodki.

Reddit/Swoonz

Źródło:

Reddit/Swoonz

47. Te baby husky to meme o Spidermanie

Kiedy dwa baby husky wpadły na siebie w gabinecie weterynaryjnym, musiały się zatrzymać, żeby się sprawdzić. To może być początek nowego meme.

Reddit/ISayNoWords

Źródło:

Reddit/ISayNoWords

48. Nie ma to jak kąpiel w słońcu

Kiedy jesteś pokryty futrem, słońce jest idealnym miejscem na drzemkę. Ten maluch ma ładny zaciszny kącik, gdzie światło robi się miłe i ciepłe. Yup, to stanie się ulubionym miejscem drzemki.

Reddit/impulsedragon

Źródło:

Reddit/impulsedragon

49. Co za elegancki dżentelmen

Jedyną rzeczą słodszą niż szczeniak jest szczeniak w słodkim stroju. Ten mały facet w swojej muszce jest prawie zbyt uroczy, aby można było go dopuścić. Czy nie chciałbyś go ścisnąć?

Reddit/mastersen901

Źródło:

Reddit/mastersen901

50. Ten szczeniak wygląda jak chmura

Ten szczeniak wygląda na tak małego, ale to dzięki masywnej warstwie futra. Bez niej byłby pewnie wielkości lalki Barbie. On jest po prostu zbyt słodki, by można go było opisać słowami.

Reddit/a13xch1

Źródło:

Reddit/a13xch1

51. Spójrz na tę słodką, małą buzię

Jasne, ten mały pies jest absolutnie uroczy jako szczeniak. Ale widać, że gdy dorośnie, będzie z niej piękny pies. Ona przyciąga wzrok w każdym wieku.

Instagram/jacquedmoore

Źródło:

Instagram/jacquedmoore

52. Chce robić urocze śniegowe aniołki

Ten chłopak czeka z niecierpliwością, aby wyjść na zewnątrz i pobawić się na śniegu. Tak jak każde dziecko wie, że tam jest cała zimowa kraina czarów, którą może się cieszyć.

Reddit/KrusHy

Źródło:

Reddit/KrusHy

53. Ma duży pyzaty brzuch

Ten mały szczeniak ma zaledwie kilka dni, ale już podbił serca wszystkich. Jakże by nie mogła, z tym okrągłym brzuszkiem, malutkimi łapkami i miękkim językiem?

Reddit/goochness

Źródło:

Reddit/goochness

54. Wygląda na taką małą obok wielkiego misia

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio byłeś mniejszy od misia? Prawdopodobnie nie. Jak na ironię, ta mała dziewczynka to Great Pyrenees, co oznacza, że wyrośnie na dużą damę.

Instagram/myathegreatpyrenees

Źródło:

Instagram/myathegreatpyrenees

Jak pies może być jednocześnie tak uroczy i tak królewski? Nie wiem, ale ten facet uderzył paznokciem w głowę. Teraz możesz podejść do kupy kamieni i poklepać go po głowie.

Reddit

Źródło:

Reddit

56. Jeśli masz zły dzień, oto szczeniak na huśtawce

Właściwie nie obchodzi mnie, jaki masz dzień. Każdy potrzebuje zdjęcia szczeniaka Golden Retrievera na huśtawce. Wystarczy spojrzeć na jego malutkie łapki.

Imgur/Awwwrite

Źródło:

Imgur/Awwwrite

57. Ma przepiękne niebieskie oczy

Ten piękny szczeniak ma jakieś poważnie niesamowite oczy. Nie ma dosłownie żadnego sposobu, aby uniknąć zakochania się w niej, gdy tylko je zobaczysz.

Reddit/Doubleugee

Źródło:

Reddit/Doubleugee

58. Wygląda tak słodko w swojej małej koszulce

Niektóre szczeniaki noszą muszki, ale ten facet nosi koszulkę. To po prostu wyluzowany typ faceta, który skradnie twoje serce swoim cennym dobrym wyglądem.

Reddit/paminator-rex

Źródło:

Reddit/paminator-rex

59. Każdy ma wyjątkowe lovey

Większość z nas miała wypchane zwierzę, które wiele dla nas znaczyło podczas dorastania. Dlaczego psy miałyby być inne? Ten słodki szczeniak uwielbia przytulać się do swojego łosia.

Reddit/ClarenceNash

Źródło:

Reddit/ClarenceNash

60. Ona nie potrzebuje kąpieli

Nie ma żadnego powodu, aby ta mała kocica była kąpana. Jej piękne futro jest już czysto białe. Może po prostu uwielbia wylegiwać się w wannie.

Reddit/pilotwings206

Źródło:

Reddit/pilotwings206

Ten orzeszek ma zaledwie kilka dni. Jest jeszcze na tyle młody, że przez większość czasu trzyma się blisko mamy i to jest w sam raz. Jest wygodnym miejscem do przytulania się na drzemkę.

Reddit/nancy8-7

Źródło:

Reddit/nancy8-7

Zapomnij o posiadaniu jednego uroczego szczeniaka. Te dwa przychodzą jako dopasowany zestaw i są zbyt słodkie dla słów. Chyba będziesz musiał zabrać oba do domu.

Reddit/TheMysteriousEnigma

Źródło:

Reddit/TheMysteriousEnigma

63. Każdy malutki szczeniak potrzebuje dużej torby z fasolą

Szczeniak tej wielkości potrzebuje tylko malutkiego legowiska, ale lubi spać w luksusie. Zapomnij o małej poduszce. Ona chce mieć gigantyczny worek z fasolą, na którym może się rozłożyć.

Reddit/sadghost

Źródło:

Reddit/sadghost

Nie, to nie jest anioł – tylko uroczy szczeniak. Ale z tym białym futrem błyszczącym w słońcu, wygląda trochę anielsko. Potrzebuje tylko małej aureoli, by być kompletnym

Reddit/LuluMac666

Źródło:

Reddit/LuluMac666

65. To jest jedna piękna dziewczyna

Ta cudowna szczenięca modelka ma świtę, która chętnie użyczy ręki – np. podtrzyma ją wśród kwiatów, by mogła zrobić świetne zdjęcie. Każda modelka na Instagramie potrzebuje świty.

Instagram/mayathedox

Źródło:

Instagram/mayathedox

66. Kiedy twój puch sprawia, że wyglądasz na grubą

Czy ten szczeniak ma kilka dodatkowych kilogramów, czy to wszystko puch? Nie da się tego stwierdzić patrząc na niego. Wygląda na to, że masaż brzucha jest w porządku.

Reddit/Khristina

Źródło:

Reddit/Khristina

67. To jego pierwszy dzień na plaży

Ten mały cutie po raz pierwszy doświadcza wszystkich wspaniałych rzeczy związanych z plażą: piasku, surfingu, słońca i oczywiście wszystkich tych ciekawych zapachów. Miejmy nadzieję, że nie dostanie zbyt wiele piasku do nosa.

Imgur/Loopdeloops

Źródło:

Imgur/Loopdeloops

68. Czy to jest pies czy niedźwiedź?

Ten mały szczeniak mocno przypomina niedźwiedzia polarnego. Jeśli dorośnie do wagi 900 funtów, będziesz wiedział, czym naprawdę jest. Ale w tej chwili jest wystarczająco mały, by trzymać go na ramieniu.

Imgur/dnceebz

Źródło:

Imgur/dnceebz

69. Czy gdzieś tam jest szczeniak?

Niektóre szczeniaki są tak puszyste, że prawie nie widać ich przez całe futro. Weźmy na przykład tego uroczego Malamuta. Wygląda jakby miał na sobie puchaty zimowy płaszcz.

Reddit/mandersss3

Źródło:

Reddit/mandersss3

70. Idealne miejsce do trzymania szczeniaka

Szczeniaki, podobnie jak niemowlęta, potrzebują wielu drzemek. Na szczęście są na tyle małe, że wciąż mogą zmieścić się w małych szczelinach – lub jak lubią je nazywać, miejscach do drzemki.

Reddit/MrQoz

Źródło:

Reddit/MrQoz