50 zabawnych znaków, które umieściła klinika weterynaryjna, aby ludzie mogli je zobaczyć

50 zabawnych znaków, które umieściła klinika weterynaryjna, aby ludzie mogli je zobaczyć
Chyba wszyscy kochamy śmieszne znaki. Gdybyśmy tego nie robili, internet nie byłby ich pełen, a komicy nie tworzyliby ich ciągle, licząc na to, że nas rozśmieszą.

Rzeczywistość jest taka, że w ostatnim roku zapotrzebowanie na trochę śmiechu jest na najwyższym poziomie. I klinika weterynaryjna w Carrol County, Maryland robi swoją część w dzieleniu się śmiechem. Mają znak drogowy, który jest regularnie aktualizowany.

I jestem pewien, że lokalni ludzie ryzykują wypadki drogowe, próbując go dostrzec, gdy przejeżdżają obok.

Cóż, nie ma potrzeby, abyś ryzykował życie i kończyny. Oto kompilacja 50 ich zabawnych znaków.

Jeśli nie możesz mieć dość, podążaj za linkiem źródłowym na i, aby znaleźć więcej!

Flickr / au_tiger01

Źródło:

Flickr / au_tiger01

Powinno być jakieś prawo przeciwko temu. Królik Bugs jest święty i nigdy nie powinien być wyśmiewany.
Że nie jestem jedyny. Czy jest ktoś poza tymi szalonymi YouTuberami, którzy próbują przekonać Cię, że to łatwe, kto faktycznie potrafi złożyć dopasowane prześcieradło?
To jak dźwięki, które wydaje twój samochód i myślisz, że mogą być problemem. Ale twój mechanik zapewnia cię, że to zupełnie normalne.
I słowo, które muszę włączyć do swojego słownictwa. Bo nie robię nic przed kawą.
Zbierają kurz. Więc niosą teraz coś więcej niż bagaż emocjonalny. Na ich wierzchu znajdują się żywe króliczki!

Jako osoba z psem, zgadzam się. Są dni, kiedy mój pies jest moją rodziną i najlepszym przyjacielem w jednym.
Słyszałam, że koty lubią rządzić. Więc jeśli kot zdecydował, że będzie spał na twoich kolanach, to po prostu nie powinieneś ingerować w tę decyzję.
Nie, tego nie powiedziałem. I nie chciałabym wiedzieć, jaka będzie pogoda w ten weekend, chciałabym, żebyś włączył ten cholerny ekspres do kawy, tak jak prosiłam!
Właśnie się przeprowadziłam i żyję w majakach. I tak, to jest dużo jak wszystkie składniki tacos, które są wszystkie stracone i nie na miejscu jak nachos.
Chyba muszę zrobić jakieś badania. Czy to dlatego, że są naturalnie szczekliwe psy, czy mają niesamowity słuch?
11. Wybuch z przeszłości
A może to był Powrót do przyszłości? Przeszłość, przyszłość, to wszystko jest plamą, kiedy prowadzisz swojego DeLoreana.
Szczerze mówiąc nie rozumiem biegaczy. Patrzę na nich i jedyne, o czym mogę pomyśleć, to jak bardzo to obciąża twoje kości. Ja lubię chodzić po swojemu, dziękuję bardzo.
13. Nie zasługujemy na nich
Zajmują miejsce w naszych sercach i w naszym życiu. A kiedy ich już nie ma, wciąż się snują.
14. Dzięki za wizualizację
Jak już wrócimy do pogody pokazowej na open toed, to mi się przypomni. Spojrzę na moje nagie palce i pomyślę o ropuchach. Dzięki.
Albo tak to rozumiem. Nigdy nie byłem od niczego uzależniony. Albo… czekaj. Czy pizza się liczy?
Cała ta praca w domu zaczyna dopadać niektórych ludzi. Lub po prostu bycie w domu okres. Oni szukają podniecenia, gdzie kiedykolwiek mogą znaleźć.
Większość psów da się wyszkolić. Wytresuj swojego psa, że dzwonek do drzwi nie jest wrogiem. A dla niektórych po prostu wytresować psa, kropka.
Mama zawsze mówiła, żeby nie jeść w łóżku. Szczególnie takich rzeczy jak krakersy, chipsy i ciastka. Ale jeśli prześcieradła są zrobione z ciasteczek… ?
19. To może się bardzo źle skończyć
Więc Doc, jakie jest twoje zalecenie? Co muszę zrobić, aby uzyskać sprawność i zdrowie? Doc odpowiada: “Chcę, żebyś wyszedł tam i zdobył tyle dodatkowych frytek, ile możesz”
20. Mój jest lepszy niż twój
Mój tata jest silniejszy niż twój tata. No i mój pies jest lepszy od twojego. W obu przypadkach każdy ma rację, prawda?

Mam nadzieję, że są przyjaciółmi. Nie tylko dlatego, że tak dobrze im się razem pracuje, ale że zawsze są razem. Wyobraźcie sobie, jakie to byłoby trudne, gdyby się nienawidzili.
Cóż, nie jest to dobry plan dla tych z nas, którzy lubią białe mięso. Myślę, że to świetny pomysł, jeśli jesteś w nogach.
Po prostu po południu jestem o wiele bardziej człowiekiem. Rano jestem ledwie człowiekiem.
2020 był takim gównianym rokiem. Więc ten znak jest całkowicie odpowiedni. Miejmy tylko nadzieję, że 2021 będzie lepszy.
25. Nigdy o tym nie myślałem
Wyobrażasz sobie, że nie wiesz, że papugi potrafią mówić, a potem słyszysz jak jedna mówi? To by ci nieźle namieszało.
Nowe słowa, które dodaliśmy do naszego codziennego słownictwa są smutne. Blokada, kwarantanna, COVID, pandemia..
To ich droga albo autostrada. I maszerują w rytm własnego bębna, nie naszego.
28. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, co miałeś..
…dopóki to nie zniknie. Pamiętasz wolność chodzenia gdziekolwiek chcesz, kiedy tylko chcesz? Tak, wzięliśmy to z oczywistości, nigdy nie zdając sobie sprawy, że rzeczy mogą być inne.
Czy jestem jedynym, który nie rozumie ludzi, którzy są w porządku, aby być cookie cutter? Po prostu taki sam jak wszyscy inni? Jakie to nudne.
30. Tak jak wszyscy inni
Przeczytałam jakąś statystykę dotyczącą tego, ile osób przytyło w ciągu ostatniego roku. Nie byłam ani zachwycona, ani zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że więcej kobiet niż mężczyzn dodało kilka kilogramów.
Nie daj się zwariować. To był pies, który to zrobił. Wszyscy wiedzą, że psoty to zawsze wina psa. Więc oczywiście nie będę przepraszać.
To trochę prawda, prawda. Są takie eteryczne, a sposób w jaki unoszą się w wodzie jest nieco upiorny.
Używanie szamponu dla psa nie jest takie złe. Ostatnio czytałem artykuł o jakimś facecie, który używał jakiegoś psiego produktu przez miesiące, nie zdając sobie z tego sprawy – mimo psa na butelce. Szkoda, że nie pamiętam co to było.
Jeśli nie masz kaszlu, aby iść z tym gorączką, którą myślisz, że możesz mieć, są szanse, że jesteś w porządku. To znaczy, że ważenie się przyniesie straszniejsze wyniki.
To znaczy, daj spokój! To nie ma znaczenia, dlaczego kucasz. Liczy się sam fakt, że to zrobiłeś. A ciasteczko może być twoją nagrodą.
To całkiem sporo tego, co musieliśmy zrobić. Po prostu nigdy nie myślałem o tym z perspektywy psa. Ale tak. Musieliśmy siedzieć i stać zbyt długo. A to jeszcze nie koniec.
37. Ojej, jakie ty masz duże uszy.
I wydaje się, że odpowiedź na to pytanie brzmi: “Im lepiej cię ignorować” Bo koty są mistrzami w udawaniu, że jesteś niewidzialny i niemy.
38. Dlaczego toster się pali?
To jest pytanie dla mamy. Odpowiedź dziecka brzmi: “Nie wiem. Nie robiłem tego.” Ale jak mówi napis, użyj każdej maszyny źle, a będzie palić.
Myślę, że coraz więcej ludzi jest dziwnych. Albo zepsutymi wersjami ich normalnych, przed-pandemicznych jaźni. Wiem, że jestem.
I bardzo prawdziwe. Jestem pewna, że espresso nie jest odpowiedzią na wszystko i na pewno nie rozwiąże wielu życiowych problemów, ale warto spróbować. Co masz do stracenia?

Nie mam dzieci, ale wiem, że psy, zwłaszcza szczeniaki, mogą być jak mieć dziecko. Czy jest w tym coś więcej niż tylko to? I oczywiście koty są nastrojowe i często wredne, więc część o nastolatkach ma sens.
Nie jestem nawet widelcem. Jeśli dorosłość to zupa, to myślę, że lepiej reprezentowałaby mnie pałeczka.
Nie wszyscy rozpoznają tę piosenkę, więc może im się to nie wydać tak zabawne. Ale to jest zajebista gra słów – tekstów.
Chociaż zazwyczaj chcesz zrobić śnieżne anioły na świeżo spadłym śniegu, który nie ma śladów stóp. Park dla psów jest całkiem przeciwny do tego, więc czy byłbyś skłonny do robienia aniołów śnieżnych tak czy inaczej.
Myślę, że to podsumowuje, dlaczego wolę psy od kotów. To ja rządzę, a nie mój zwierzak. I nawet bardzo dominujący pies, gdy jest odpowiednio wyszkolony, wie, że jego człowiek jest dominującą siłą w jego życiu.
46. I to nie była tylko sałatka
To jest właściwie zarówno zabawne, jak i smutne. Bo wyobraź sobie, że zostałeś totalnie ograniczony i nie wolno Ci jeść ponownie przez kolejne 13 dni, bo zjadłeś wszystko w pierwszym dniu?
Kto tutaj ma wrażliwe zęby? Myśl o wgryzieniu się w zamrożone jabłko jest bolesna. Nie mogę nawet trzymać jabłek w lodówce, muszą mieć temperaturę pokojową.
Zawsze mnie to zastanawiało! Ciągle pytają, kto wypuścił psy, ale nigdy nie słyszałam, żeby ktoś się ‘przyznał’. Więc dzięki!
49. Już nie długo
To się stanie już niedługo. Z narzekania na to, że jest zimno, przejdziemy do narzekania na to, że jest śmiertelnie gorąco.
Jedzenie zdrowe jest wystarczająco trudne. Ale dodaj fakt, że wszędzie jest mniam, złe dla ciebie jedzenie, to jest jeszcze trudniejsze.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Myślę, że wszyscy kochamy zabawne znaki. Gdybyśmy tego nie robili, internet nie byłby ich pełen, a komicy nie tworzyliby ich ciągle, mając nadzieję na wyciągnięcie z nas śmiechu.

Rzeczywistość jest taka, że w ostatnim roku zapotrzebowanie na trochę śmiechu jest na najwyższym poziomie. I klinika weterynaryjna w Carrol County, Maryland robi swoją część w dzieleniu się śmiechem. Mają znak drogowy, który jest regularnie aktualizowany.

I jestem pewien, że lokalni ludzie ryzykują wypadki drogowe, próbując go dostrzec, gdy przejeżdżają obok.

Cóż, nie ma potrzeby, abyś ryzykował życie i kończyny. Oto kompilacja 50 ich zabawnych znaków.

Jeśli nie możesz mieć dość, podążaj za linkiem źródłowym na i, aby znaleźć więcej!