50 kotów złapanych na kamerze, które są absolutnie zabawne

50 kotów złapanych na kamerze, które są absolutnie zabawne
Koty to bardzo ciekawskie zwierzęta. Uwielbiają eksplorować, a pozostawione bez opieki prawie zawsze znajdą sposób, by wpaść w kłopoty. Jest to dość zabawne, kiedy to robią. Zebraliśmy 50 najzabawniejszych kotów złapanych na kamerze, aby podzielić się z tobą dzisiaj.

Te zdjęcia zostały pstryknięte w idealnym czasie i uchwyciły koty robiące to, co koty robią najlepiej – zachowując się głupio i sprawiając, że ludzie się uśmiechają. Oczywiście, wszystkie wyglądały też super słodko w tym procesie. Od kotów śpiących w swoich miskach z jedzeniem do akrobatycznych kotów skaczących z radości, ta lista ma wszystkie najgłupsze koty, które mogliśmy znaleźć.

suttiwit

Źródło:

suttiwit

Ten kot postanowił schować się za swoją torbą z jedzeniem. Nie miała pojęcia, że stworzy to tak zabawną okazję do zdjęć. Ustawiła się w dokładnie odpowiedniej pozycji.

browland1

Źródło:

browland1

Na patio w ciągu dnia może zrobić się dość gorąco. Jeśli chcesz przetrwać, musisz znaleźć miejsce, w którym możesz położyć się w cieniu. Tego właśnie nauczył się ten kot przez lata.

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Nikt nie zdawał sobie sprawy, że podczas robienia tego zdjęcia w tle skakał kot. Jednak kot został uchwycony w kadrze wykonując bardzo odważny skok. Wydawało się, że niemal przelatuje między gzymsami.

Vanna021

Źródło:

Vanna021

Te małe kociaki uwielbiają spędzać razem czas. Odkryły nawet zabawne miejsce do spania – w samym środku swoich misek z jedzeniem. Miski mają obecnie idealny rozmiar dla nich, ale nie będzie długo, aż będą musiały się uaktualnić.

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Nie jesteśmy pewni, co jest zabawniejsze, kot sprężynujący w powietrzu czy człowiek w tle. Kobieta jest częściowo zasłonięta przez roślinę. Jednak jej wyraz twarzy bardzo wyraźnie daje do zrozumienia, że jest zszokowana zaistniałą sytuacją.

bypga

Źródło:

bypga

Nie ma możliwości, aby karton po jajkach był wygodnym miejscem do odpoczynku, zwłaszcza nie ten karton po jajkach. Jest on pokryty ostrymi punktami. Jednak kot wydaje się być nimi zupełnie niezrażony.

Reddit

Źródło:

Reddit

Koty dają wiele radości z przytulania się do nich i robienia im zdjęć. Jednak nie zawsze są świadome, kiedy zdjęcie jest robione. Ten przypadkowo ziewnął w idealnym momencie i stworzył naprawdę fajną iluzję.

Reddit

Źródło:

Reddit

Zarówno kot jak i jaszczurka lubią lampę cieplną w klatce jaszczurki. Jest to najcieplejsze miejsce w domu do spania. Robią wszystko, aby się nim podzielić i zachować cywilizację wobec siebie.

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Na tym zdjęciu są tak naprawdę dwa różne koty. Jednak na pierwszy rzut oka można tego nie zauważyć. Trzeba być naprawdę uważnym, aby dostrzec je oba.

Imgur

Źródło:

Imgur

Nie mamy pojęcia, dlaczego kot wybrał spanie na barierce zamiast na podłodze. Owszem, dzięki temu nie wchodzi w drogę i nie musi się martwić, że zostanie nadepnięta. Ale z drugiej strony, jest to niepewna równowaga. Co jeśli przypadkowo spadnie?

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Większość kotów uważa, że kierowanie się na zewnątrz na spacer wokół bloku nie jest czymś, co robi się zimą. Jednak ten maluch jest odważniejszy niż większość. Zawsze jest na zewnątrz i patroluje okolicę, nawet gdy jest mroźno.

jonster

Źródło:

jonster

Główny prysznic był zbyt duży, aby ten kot mógł z niego skorzystać. Jednak znalazł swój własny prysznic wielkości kota tuż obok prawdziwego. Była w nim już woda, więc wskoczył do niego.

saltysloth5

Źródło:

saltysloth5

Abercrombie & Fitch nie miało pojęcia, że tym, czego naprawdę potrzebują do uzupełnienia wizerunku na swojej torbie na zakupy, jest twarz kota. To świetny nowy wygląd dla modelki. Sprawia, że teraz jeszcze bardziej chcemy robić zakupy w tym sklepie.

OliviaWilde123

Źródło:

OliviaWilde123

Rury wydechowe wydają się świetnym miejscem na wsadzenie głowy. Tak jest do czasu, gdy to zrobisz. Kiedy już włożysz tam głowę, może być ciężko ją wyciągnąć.

MishkaVTM

Źródło:

MishkaVTM

Kociaki uwielbiają bawić się pustą tubą. Przynajmniej jesteśmy pewni, że na tym zdjęciu są dwa kociaki. To albo to, albo jakiś nowy typ naprawdę długiego kociaka-robota.

kapp70

Źródło:

kapp70

Sięgnięcie do naczynia z wodą to spora przeprawa. Jednak kotka była na tyle spragniona, że i tak po nią poszła. Była naprawdę odwodniona po całym tym czasie, który spędziła na gonieniu ptaków w ogrodzie.

pointsfailatmakingsomethingup

Źródło:

pointsfailatmakingsomethingup

Pod tym kątem wygląda to tak, jakby kot sączył z puszki Pepsi. To dość zabawne. Nie jesteśmy pewni, czy koty naprawdę lubią Pepsi, czy nie. Byłby to jednak dobry eksperyment do przeprowadzenia.

garyfromteenmom

Źródło:

garyfromteenmom

Jedyną rzeczą lepszą od posiadania jednego łóżka do leżenia jest posiadanie dwóch łóżek do leżenia. To właśnie odkryła ta kotka. Dwa łóżka obok siebie pozwalają jej na całkowite rozciągnięcie się.

asstasticbum

Źródło:

asstasticbum

Koci ogon można by łatwo pomylić z częścią obrazu. Ustawia się dokładnie w tym samym miejscu. To całkiem świetna kryjówka i bardzo kreatywne posunięcie kota.

GiantJackalope

Źródło:

GiantJackalope

Ten głupi kot myślał, że jeśli nie może zobaczyć swoich właścicieli, to oni nie mogą zobaczyć jej. Jesteśmy całkiem pewni, że to nie tak działa. Chociaż, ona nie musi tego wiedzieć.

lubarda

Źródło:

lubarda

Oto mamy pierwszego na świecie unoszącego się nad ziemią kota-statek. Przybył on z kosmosu w poszukiwaniu dominacji nad światem. Uprzejmie prosi o puszki tuńczyka i kocimiętkę, a jeśli nie będziesz posłuszny, przytłoczy cię słodyczą.

Imgur

Źródło:

Imgur

Fakt, że kot był w stanie dostać się na szczyt drzwi jest dość niesamowity. Jakimś cudem udało jej się znaleźć sposób, aby się tam wspiąć. Chociaż, co jest jeszcze bardziej niesamowite, to fakt, że następnie przystąpiła do leżenia i drzemki.

lubarda

Źródło:

lubarda

Z tym kotem naprawdę nie chce się zadzierać. Ona też myśli, że jest tygrysem, tak jak wielkie zwierzę z dżungli obok niej. Każdy, kto próbuje jej powiedzieć, że jest inaczej, na pewno zostanie podrapany.

Dimatron

Źródło:

Dimatron

Ta gąska właśnie dostała całkiem nowe łóżko, jednak wciąż uczy się jak z niego korzystać. Najpierw próbowała wejść do niego od tyłu. Następnie próbowała spać na jego szczycie. To nie jest sposób, w jaki łóżko miało być używane, ale działa!

azone987

Źródło:

azone987

Wydaje się, że z końca tego kota strzela tęcza. On ewakuuje gigantyczną smugę koloru ze swojego systemu. Musiał znowu jeść te jadalne farby do ciała.

nicholasm00

Źródło:

nicholasm00

Nie ma nic lepszego niż wylegiwanie się na podwórku w ładny letni dzień. Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia tam. Relaks na płocie i oglądanie widoków to jedna z ulubionych rozrywek kota.

lubarda

Źródło:

lubarda

Ta kotka wydaje się być przezroczysta. Jej ciemne futro pokrywa się dokładnie z włosami i czołem jej właściciela. To szalony zbieg okoliczności.

arbitralny_aardvark

Źródło:

arbitralny_aardvark

Były tam dwa idealnie dobre łóżka, na których kot mógł usiąść. Jednak zamiast tego wybrała krawędź szafki z twardego drewna. Nie mamy pojęcia, co ten głupi kot sobie myślał!

azone987

Źródło:

azone987

Nikt nie przechodzi przez tę okolicę niezauważony. Kot jest zawsze czujny. Chroni podwórko przed ludzkimi intruzami i innymi niemile widzianymi gośćmi, takimi jak myszy.

riddleyscot

Źródło:

riddleyscot

Kiedy kotowi powiedziano, że siedzenie na klawiaturze nie jest już dozwolone, zrobił się kreatywny. Zamiast tego wybrał siedzenie na ekranie. Nikt nigdy nie powiedział nic o siedzeniu na ekranie.

azone987

Źródło:

azone987

Ten kot złapał tęczę w ucho. To naprawdę dodało trochę ładnego koloru do jej uroczego futerka. Nie miała pojęcia, co się dzieje, ale ludzie zauważyli natychmiast.

CandaceLowry

Źródło:

CandaceLowry

Ten kot był super podekscytowany, aby usłyszeć, że jego właściciel na zewnątrz wraca do domu. Jednak próbował dostać się na parapet, aby spojrzeć i nie całkiem to zrobił. Po drodze utknął w sznurku do żaluzji.

The_Dirty_Sanchez_

Źródło:

The_Dirty_Sanchez_

Pies przybiegł szukając kota. Jednak nigdzie nie było jej w zasięgu wzroku. Szukał wszędzie i wciąż nie był w stanie jej znaleźć.

Reddit

Źródło:

Reddit

“Mój kot zasnął z pazurami wbitymi w zasłonę. Nie chciał naprawdę zrujnować dużej ilości ciętości, która się dzieje, więc po prostu ją tam zostawiłem” – wyjaśnia mężczyzna. Nie winimy go za to, że nie chciał jej przeszkadzać. Wygląda na bardzo zrelaksowaną.

Renegadeboy

Źródło:

Renegadeboy

To zdjęcie nie mogło wypaść lepiej. Kot postanowił urządzić show dla aktora na ekranie telewizora. Sądząc po wyrazie twarzy aktora, zdecydowanie to zauważył.

iFINALLYmadeAcomment

Źródło:

iFINALLYmadeAcomment

Oto mamy kolejnego kota, który jest dobry we wspinaniu się na drzwi. To spory skok, żeby się tam dostać. Jednak w tym tkwi sedno sprawy. Kiedy jesteś zamknięty w domu przez cały czas, życie polega na znalezieniu kreatywnych sposobów na zdobycie trochę ćwiczeń.

Standard_Candle

Źródło:

Standard_Candle

Wszystkie koty mają wąsiska. Jednak po raz pierwszy widzimy takiego z pełnymi wąsami. To dobry wygląd dla zabawnego kota.

Ce11arD000r

Źródło:

Ce11arD000r

Ten kot ma najpoważniejszą pokerową twarz, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. To naprawdę onieśmielające. Nie chcielibyśmy próbować blefować jej z puli.

Hangmat

Źródło:

Hangmat

Ta zabawna kobieta dostała parę skarpetek zrobionych z obrazem jej kota na nich. Skarpety pozwalają jej robić fajne sztuczki fotograficzne, takie jak ta. To były bardzo dobrze wydane pieniądze.

Gotdatblanca

Źródło:

Gotdatblanca

Te koty były tak głodne, że dosłownie wczołgały się na siebie, aby dostać się do swoich misek z jedzeniem. W efekcie powstał dość zabawny układ. Jednak tak długo, jak dostają się do jedzenia, nie przejmują się ani trochę.

azone987

Źródło:

azone987

Wyścigi są naprawdę ekscytujące, gdy ogląda się je w telewizji. Chociaż to, co jest jeszcze bardziej zabawne, to udział w nich. O tym właśnie przekonał się ostatnio ten kot.

Imgur

Źródło:

Imgur

Ten kot jest tak puszysty, że wtapia się w ziemię, gdy się położy. Jest taki squishy i uroczy. Miejmy tylko nadzieję, że nikt przypadkowo nie nadepnie na niego.

VioletGeek19

Źródło:

VioletGeek19

Brud rozsypał się w idealnym kole na ziemi. Kotka bardzo liczyła na to, że właściciel nie zauważy. Chociaż fakt, że jest zdjęcie z tego zdarzenia oznacza, że musiała zostać odkryta.

Instagasm

Źródło:

Instagasm

Wygląda na to, że ktoś jest w naprawdę zabawowym nastroju. Kot czeka na swojego właściciela, który przyjdzie dać mu masaż brzuszka. Chociaż właściciel jest znacznie bardziej zainteresowany zrobieniem sesji zdjęciowej.

whereismemes

Źródło:

whereismemes

Widzieliśmy już mnóstwo ludzi leżących w tej pozycji. Jednak nigdy nie widzieliśmy, żeby zrobił to kot. Koty są zazwyczaj bardziej wygodne w leżeniu na brzuchu, ale dla ciepła słońca i doskonałych widoków na miasto, ten kot jest skłonny do kompromisu.

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Kot bardzo się zdenerwował, że zobaczą go psy. Znalazł się w dość niepewnej sytuacji. Jednak przy odrobinie szczęścia psy się nie odwrócą.

Imgur

Źródło:

Imgur

Nie wszystkie koty lubią brać prysznic. To jest zdecydowanie jeden z tych, który tego nie robi. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy smutniejszego kota. Jednak nie powinna się zbytnio przejmować. Myślimy, że prawdopodobnie przeżyje.

NewAgeSensei

Źródło:

NewAgeSensei

Nie ma nic bardziej dystyngowanego niż kot noszący tupecik. Dzięki niej znów wygląda jak młody kot. Odejmuje mu co najmniej 5 lat z wieku.

PopeTart

Źródło:

PopeTart

Koty potrafią zasypiać w najgłupszych pozycjach. Nie ma znaczenia, czy leżą na podłodze, czy wspinają się na szczyt wieszaka do suszenia ubrań. Kiedy przychodzi ochota na sen, po prostu zamykają oczy i odchodzą.

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Wystarczy spojrzeć na tego uroczego kociaka. Zawsze wtula się w grzejnik, aby uciąć sobie drzemkę. Kiedy na zewnątrz jest zimno, grzejnik jest jednym z najwspanialszych miejsc, w których można się skulić i zasnąć.

SticksBoundWithTwine

Źródło:

SticksBoundWithTwine

Koty to bardzo ciekawskie zwierzęta. Uwielbiają eksplorować, a pozostawione bez opieki, prawie zawsze znajdują sposób, by wpaść w kłopoty. Jest to dość zabawne, kiedy to robią. Zebraliśmy 50 najśmieszniejszych kotów złapanych na kamerze, aby podzielić się z tobą dzisiaj.

Te zdjęcia zostały pstryknięte w idealnym czasie i uchwyciły koty robiące to, co koty robią najlepiej – zachowując się głupio i sprawiając, że ludzie się uśmiechają. Oczywiście, wszystkie wyglądały też super słodko w tym procesie. Od kotów śpiących w swoich miskach z jedzeniem do akrobatycznych kotów skaczących z radości, ta lista ma wszystkie najgłupsze koty, które mogliśmy znaleźć.