5-latek upiera się, że on i kolega z klasy wyglądają jak bliźniaki, przebierają się w dzień bliźniaka

5-latek upiera się, że on i kolega z klasy wyglądają jak bliźniaki, przebierają się w dzień bliźniaka

Przedszkolak Myles i jego kolega są najlepszymi przyjaciółmi, po prostu nierozłączni. Chłopcy nie bawili się jeszcze u siebie w domu, ale spędzali ze sobą mnóstwo czasu w szkole.

Kiedy w szkole nastał “Dzień bliźniaka”, Myles od razu wiedział, do kogo chce się dobrać.

Ale będąc przedszkolakiem, Myles pamiętał, żeby powiedzieć mamie Britney Tankersley na dobranoc o Dniu Bliźniaka i że chciałby być sparowany ze swoim kumplem Tannerem.

Myles wciąż podkreślał, jak bardzo on i jego kumpel są do siebie podobni i że on i jego przyjaciel muszą być bliźniakami na ten dzień.

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Na początku mama Britney była trochę zniechęcona.

Nie była pewna kim dokładnie jest ten kolega z klasy, nie miała możliwości dotarcia do jego mamy i nie miała dopasowanych strojów.

“W kółko opowiadał o tym, że wyglądają dokładnie tak samo. ‘Oboje mamy brązowe oczy, oboje mamy ciemne włosy’ i był po prostu nieugięty… więc zmierzam do Walmartu i jestem jak, zirytowany. Jestem jak, to jest za późno. Jestem na to za stara.”

Britney najpierw spędziła godzinę próbując namierzyć mamę przyjaciela Mylesa, a następnie udała się do sklepu w pobliżu ich domu w Alabamie około godziny 21:00.

Znalazła dwie urocze koszulki w kratę “Future Leader” w ich rozmiarach.

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Po całym swoim poobiednim szperaniu w poszukiwaniu stroju na Dzień Bliźniaka, Britney na pewno chciała mieć zdjęcie swoich wysiłków.

Poprosiła nauczycielkę Mylesa o szybkie zdjęcie jej syna i jego bliźniaka na ten dzień.

Myles, który nosi implant ślimakowy, upierał się, że on i jego przyjaciel Tanner są bliźniakami i wyglądają bardzo podobnie, więc nie mogła się doczekać, żeby zobaczyć ich razem w pasujących strojach.

Kiedy nauczycielka wysłała Britney zdjęcie, była oszołomiona.

“Oczywiście, dwoje bardzo różnych dzieci, ale Myles tego nie widział. Czy świat nie byłby takim lepszym miejscem, gdybyśmy wszyscy mogli spojrzeć na niego oczami pary pięciolatków?”

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Wtedy wybuchła płaczem.

“W zasadzie płakałam, bo to było takie słodkie. Oczywiście wiem, że oni wcale nie są do siebie podobni. Ale on tego nie widział, wiesz? Spodziewam się, że dostanę zdjęcie kolejnego białego dziecka z jasną skórą i brązowymi włosami, cokolwiek, ale w ogóle tego nie dostałem. I powiedziałam, ‘To najsłodsza rzecz na całym świecie.'”

Tankersley podzieliła się zdjęciem na swojej osobistej stronie na Facebooku, gdzie od tego czasu stało się ono wirusowe i zostało udostępnione ponad 250,000 razy.

“To takie szalone. Moim celem nigdy nie jest bycie w świetle reflektorów, ale myślę, że wiadomość jest ważniejsza niż to, jak bardzo wybuchła.”

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Myles i Tanner naprawdę są “najlepszymi z kumpli”, powiedział Tankersley i właściwie mieszkają tylko kilka minut od siebie. Od czasu Dnia Bliźniaka rodziny mogły spędzać razem czas, aby chłopcy mogli się bawić poza godzinami lekcyjnymi.

Nauczyciele w szkole byli zachwyceni widząc Tannera i Mylesa ubranych tak samo. Zgodzili się, że był to serdeczny moment.

“Zawsze jest wiele dzieci, które się przebierają, które nie wyglądają tak samo, ale to było wyjątkowe. Zostałam jakby postawiona na swoim miejscu, ponieważ spodziewałam się zobaczyć coś zupełnie innego, a to wcale nie było to, co było.”

Britney ma rację, że ten świat zdecydowanie byłby o wiele lepszym miejscem, gdybyśmy wszyscy zobaczyli go oczami dziecka. Jak mówi Mateusz 18:3: “Zaprawdę powiadam wam, jeśli nie zmienicie się i nie staniecie jak małe dzieci, nigdy nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego.”

Co za niesamowicie słodka historia!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.