5-latek upiera się, że on i kolega z klasy wyglądają jak bliźniacy, przebierając się w dzień bliźniaków

5-latek upiera się, że on i kolega z klasy wyglądają jak bliźniacy, przebierając się w dzień bliźniaków

Przedszkolak Myles i jego kumpel są najlepszymi przyjaciółmi, po prostu nierozłączni. Chłopcy nie bawili się jeszcze w swoim domu, ale spędzali razem mnóstwo czasu w szkole.

Kiedy w szkole nadszedł “Dzień Bliźniaka”, Myles od razu wiedział, kogo chce dopasować.

Ale będąc przedszkolakiem, Myles pamiętał, aby powiedzieć mamie Britney Tankersley przed snem o Dniu Bliźniaka i że chce być sparowany ze swoim kumplem Tannerem.

Myles wciąż podkreślał, jak bardzo on i jego kumpel naprawdę wyglądają podobnie i że on i jego przyjaciel po prostu muszą być bliźniakami na ten dzień.

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Początkowo mama Britney była nieco zniechęcona.

Nie była pewna, kim dokładnie jest ten kolega z klasy, nie miała możliwości skontaktowania się z jego mamą i nie miała pasujących strojów.

“Mówił w kółko o tym, że wyglądają dokładnie tak samo. “Oboje mamy brązowe oczy, oboje mamy ciemne włosy” i był po prostu nieugięty … więc udałem się do Walmartu i jestem zirytowany. Myślę sobie, że jest już za późno. Jestem na to za stary”

Britney najpierw spędziła godzinę próbując namierzyć mamę przyjaciela Mylesa, a następnie udała się do sklepu w pobliżu ich domu w Alabamie około godziny 21:00 .

Znalazła dwie urocze koszule w kratę “Future Leader” w ich rozmiarach.

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Po całym tym szperaniu po łóżku w poszukiwaniu stroju na Dzień Bliźniaka, Britney z pewnością chciała mieć zdjęcie dokumentujące jej wysiłki.

Poprosiła nauczycielkę Mylesa o zrobienie szybkiego zdjęcia jej syna i jego bliźniaka na ten dzień.

Myles, który nosi implant ślimakowy, upierał się, że on i jego przyjaciel Tanner są bliźniakami i wyglądają podobnie, więc nie mogła się doczekać, aby zobaczyć ich razem w pasujących do siebie strojach.

Kiedy nauczycielka wysłała Britney zdjęcie, była oszołomiona.

“Oczywiście dwoje bardzo różnych dzieci, ale Myles tego nie widział. Czy świat nie byłby lepszym miejscem, gdybyśmy wszyscy mogli spojrzeć na niego oczami pary pięciolatków?”

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Potem wybuchła płaczem.

“Zasadniczo płakałam, bo to było takie słodkie. Oczywiście wiem, że nie są do siebie podobni. Ale on tego nie widział, wiesz? Spodziewałam się, że dostanę zdjęcie innego białego dziecka z jasną skórą i brązowymi włosami, cokolwiek, ale wcale tego nie dostałam. Powiedziałam: “To najsłodsza rzecz na świecie”

Tankersley udostępniła zdjęcie na swojej osobistej stronie na Facebooku, gdzie od tego czasu stało się ono wirusowe i zostało udostępnione ponad 250 000 razy.

“To takie szalone. Moim celem nigdy nie jest bycie w centrum uwagi, ale myślę, że przesłanie jest ważniejsze niż to, jak bardzo eksplodowało”

Facebook/Britney Tankersley

Źródło:
Facebook/Britney Tankersley

Myles i Tanner są naprawdę “najlepszymi kumplami”, powiedział Tankersley i mieszkają zaledwie kilka minut od siebie. Od czasu Dnia Bliźniaka rodziny były w stanie spędzać razem czas, aby chłopcy mogli bawić się poza godzinami szkolnymi.

Nauczyciele w szkole byli zachwyceni widząc Tannera i Mylesa ubranych tak samo. Zgodzili się, że była to szczera chwila.

“Zawsze jest wiele dzieci, które się przebierają i nie wyglądają podobnie, ale to było wyjątkowe. Byłem trochę na swoim miejscu, ponieważ spodziewałem się zobaczyć coś zupełnie innego, a wcale tak nie było”

Britney ma rację, że ten świat byłby zdecydowanie lepszym miejscem, gdybyśmy wszyscy widzieli go oczami dziecka. Jak mówi Mateusz 18:3: “Zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak małe dzieci, nigdy nie wejdziecie do królestwa niebieskiego”

Co za niesamowicie słodka historia!

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.