40 przypadkowych i zabawnych rzeczy, które są dokładne

40 przypadkowych i zabawnych rzeczy, które są dokładne

Życie jest pełne uniwersalnych prawd, które czasami mogą być również wręcz komiczne. Znasz ten moment, kiedy robisz zakupy online, a wysyłka sprawia, że kwestionujesz wszystko, co masz zamiar kupić? Właśnie o takich prawdach mówimy.

Prześledziliśmy 40 zdjęć, które będą miały cię śmiech na głos, a jednocześnie dzwoniący prawdziwy na tak wielu poziomach. Możesz chcieć wziąć butelkę wody, ponieważ te zdjęcia sprawią, że będziesz się śmiał tak mocno, że zadławienie się śmiechem będzie natychmiastową możliwością!

1. Urodziny zaczynają się o północy.

Kiedy budzisz się rano, od około ośmiu godzin są już twoje urodziny. Polubienia i wiadomości z okazji urodzin są już zalewane. To może być całkiem ekscytujące.

nahnausea

Źródło:

nahnausea

2. Koty i psy są inaczej postrzegane.

Psy zazwyczaj określa się poprzez ich rasę. Można pewnie wymienić dziesiątki różnych ras psów. Z kolei koty są po prostu kotami.

jaimekampos

Źródło:

jaimekampos

3. Zdobycie strike’a podczas gry w kręgle jest niesamowite.

Sprawia, że czujesz się całkowicie niepokonany. Przynajmniej do następnej klatki, kiedy uda ci się rzucić kulą z rynny. Dobre rzeczy nie trwają wiecznie.

Memes Monkey

Źródło:

Memes Monkey

4. Małe dzieci są jak gąbki.

Wszyscy to widzieliśmy. Maluch, biegający dookoła przed zobaczeniem dorosłego robiącego coś zabawnego i kopiującego dokładnie to, co oni. Mała dziewczynka na tym zdjęciu widziała, jak jej ojciec uderzył się w kciuk zamiast w paznokieć, teraz wie dokładnie, jaką minę zrobić, aby wywołać ekscytujący ból.

Everything Mom

Źródło:

Wszystko Mama

[/imgsrc]

5. Okulary przeciwsłoneczne z napisem na nich kosztują więcej.

Jeśli w prawym górnym rogu okularów jest mały bazgroł, to prawdopodobnie są one około dwudziestokrotnie droższe od zwykłych okularów, jeśli nie więcej. Tak właśnie działa ten biznes. Płacisz grube pieniądze za designerską etykietę.

DrMaxPayne

Źródło:

DrMaxPayne

6. Nikt nie wygląda dobrze siedząc na fotelu w salonie.

Jest coś w połączeniu fluorescencyjnego oświetlenia i plastikowych kapci, co zawsze sprawia, że człowiek czuje się bardzo nieatrakcyjnie. Nie pomaga fakt, że często jesteś otoczony przez masę luster. Trudno się nie gapić, gdy stylistka pracuje.

jonny_dodds

Źródło:

jonny_dodds

7. Im jesteś starszy, tym ładniejszy jest twój podpis

Prawdopodobnie wynika to z tego, że pisanie kursywą było kiedyś ważną umiejętnością. W dzisiejszych czasach nie uczą tego nawet w szkołach. Nikt nawet nie wie jak napisać cokolwiek bez użycia komputera.

Imgur

Źródło:

Imgur

8. Pasy bezpieczeństwa są ważne tylko w niektórych sytuacjach.

Jak inaczej można wytłumaczyć fakt, że autobusy szkolne nie mają pasów bezpieczeństwa? Jeśli dziecko nie zapnie pasów w samochodzie, rodzice mogą mieć duże kłopoty. Jednak w autobusie brak pasów bezpieczeństwa nikogo nie dotyczy.

DrMaxPayne

Źródło:

DrMaxPayne

9. Przeziębienie sprawia, że doceniasz bycie zdrowym.

Tak naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, jak niesamowite jest bycie zdrowym, dopóki nie zachorujesz. Wtedy jest to tylko bolesna gra w oczekiwanie. W końcu wyzdrowiejesz, ale będzie to powolny proces, który prawdopodobnie potrwa dłużej niż byś chciał.

savagestxph

Źródło:

savagestxph

10. Tryb samolotowy w telefonach komórkowych nie jest przeznaczony tylko do podróży lotniczych.

Przydaje się częściej niż mogłoby się wydawać. Na przykład wtedy, gdy wiesz, że zaraz zostaniesz zbombardowany wiadomościami, na które nie chcesz odpowiadać. To jak wstrzymywanie czasu.

Noodlefloop

Źródło:

Noodlefloop

11. Naprawianie rzeczy zawsze jest dobrym uczuciem.

Nieważne, jak małe lub duże, naprawianie rzeczy po prostu sprawia, że czujesz się dobrze za każdym razem. Zapytaj małego człowieka w tym meme, jest on wyraźnie zadowolony po pomocy w naprawie tego samochodu. Jego język ciała mówi wszystko.

Everything Mom

Źródło:

Everything Mom

12. Doręczyciele to jedni z najszybszych biegaczy.

Czy kiedykolwiek obserwowałeś kierowcę UPS, który upuszcza paczkę? Startują sprintem, gdy tylko odłożą paczkę. To prawie tak, jakby dotarcie do ich następnej dostawy było sprawą życia i śmierci.

abedelrey

Źródło:

abedelrey

13. Kreskówki nie są tylko dla dzieci.

Są one pewnym sposobem, aby wyeliminować wszelkie szanse na sen tej nocy. Jest fajna sztuczka, której możesz użyć, aby uzyskać trochę odpoczynku chociaż. Wystarczy rozproszyć się z programu telewizyjnego dla dzieci po tym.

mikedopee

Źródło:

mikedopee

14. Kilka starannie umieszczonych grafik robi różnicę.

Jeśli chcesz, aby coś wyglądało fantazyjnie, po prostu umieść obraz paproci lub liści z każdej strony. Inne kształty działają równie dobrze. Możesz na przykład użyć gwiazd lub obrazów rzymskich kolumn i filarów.

DrMaxPayne

Źródło:

DrMaxPayne

15. Oczekiwanie na dotarcie paczek może być bardzo bolesne.

Często wydaje się, że trwa to wieczność, aby zamówiony przedmiot dotarł. Jest to szczególnie frustrujące, gdy śledzisz paczkę i każdego dnia, oni ciągle przesuwają datę dostawy z powrotem. Po prostu nie można ufać poczcie.

curlyheadred

Źródło:

czeczotka

16. Naładowany telefon to ratunek, gdy jest się samemu na zewnątrz.

Jest to jak mały koc bezpieczeństwa, który trzymasz w kieszeni. Kiedykolwiek jest jakiś przestój w życiu, zabawne rozproszenie jest tylko kilka machnięć daleko. To jest, chyba że twoja bateria umiera.

makeupbymario

Źródło:

makeupbymario

17. Alkohol jest zaskakująco szkicowy.

Picie w prawdziwym życiu nie jest tak efektowne, jak robią to w reklamach i filmach. W rzeczywistości jest o wiele bardziej niechlujne. Prawie zawsze kończy się to ogromnym żalem następnego dnia.

DrMaxPayne

Źródło:

DrMaxPayne

18. Ludzie, którzy nie odpowiadają na wezwania nie mają żadnego usprawiedliwienia.

Kiedy wiesz, że są dostępne i mają swój telefon przy sobie, to jest tak frustrujące, że nie odbierają. Po prostu wybierają, aby tymczasowo zignorować połączenie. Staje się to grą w tył i w przód z tagiem telefonu.

Dretyjo

Źródło:

Dretyjo

19. Radzenie sobie z ukąszeniem komara jest tak proste, jak zrobienie X.

Robisz mały kształt X na ukąszeniu za pomocą paznokcia. To domowy środek, który działa zaskakująco dobrze. Rozwiązuje większość swędzenia na jakiś czas.

9gag.com

Źródło:

9gag.com

20. Biurka z wiekiem stają się coraz mniejsze.

To nie tylko dlatego, że stajesz się coraz większy i rośniesz. Biurka faktycznie zmieniają rozmiary. Kiedy jesteś w szkole podstawowej, możesz rozłożyć swoje papiery na wszystkie strony. Zanim dojdziesz do college’u, biurka nie mają nawet tyle miejsca, żeby oprzeć łokcie.

DrMaxPayne

Źródło:

DrMaxPayne

21. Nie każdy ma cierpliwość, jeśli chodzi o oglądanie treści.

Wszyscy wcześniej sprawdzaliśmy czas na filmie, żeby zobaczyć, kiedy się skończy. Dzieje się tak, gdy kumpel próbuje pokazać ci coś, co go interesuje. Jednak ty nie mógłbyś się tym mniej przejmować.

RIPmod

Źródło:

RIPmod

22. Ratownik ma całą władzę w parkach wodnych.

To, co mówią, przechodzi. Mogą kazać ci czekać wiecznie na szczycie zjeżdżalni w śmiesznej pozie, jeśli chcą. Nie masz żadnej kontroli nad sytuacją.

Cashout_GClark

Źródło:

Cashout_GClark

23. Zawsze najlepiej zrobić jedną wycieczkę z torbami spożywczymi.

Nawet jeśli będziesz musiał nadwyrężyć wszystkie swoje mięśnie, warto udowodnić sobie, że jesteś w stanie to zrobić. Do tego robienie dwóch wycieczek nie jest efektywne. To jest po prostu fakt.

DrMaxPayne

Źródło:

DrMaxPayne

24. Uczucie pośpiechu przy kasach to standard.

Kasjerzy często wciskają Ci do ręki paragon i pieniądze jednocześnie. To sprawia, że szybkie odłożenie rzeczy na miejsce jest bardzo trudne. Szczególnie dotyczy to sytuacji, gdy w grę wchodzą monety.

wayansjr

Źródło:

wayansjr

25. Wyłączanie świateł w pomieszczeniach może być freaky.

Nie ma nic bardziej przerażającego niż bycie samemu w ciemności. To zaskakujące, jak wiele przypadkowych hałasów zaczynasz słyszeć. Mogą one dochodzić z każdego miejsca, lub każdego..

Maaouad

Źródło:

Maaouad

26. Nikt nie lubi robić matematyki.

Jest bardzo mało ludzi na świecie, którzy lubią chrupać liczby. Dla większości z nas kalkulator całkiem obowiązkowy. Jest on niezbędny nawet do niezwykle prostych obliczeń.

gwara

Źródło:

gwara

27. Pozdrawianie ludzi, których tak naprawdę nie znasz jest niezręczne.

Idziesz ulicą i pojawia się półznajoma twarz. Nie wiesz, czy zatrzymać się i przywitać, wykonać skinienie głową, czy po prostu zignorować ją i iść dalej. Jakie jest prawidłowe rozwiązanie?

PotterReaguje

Źródło:

PotterReakcja

28. Nie ma czegoś takiego jak za dużo swagu.

Przynajmniej tak zwykliśmy myśleć. Jednak według tego człowieka magiczna liczba przedmiotów swagowych, które należy mieć to 41. Jest to bardzo konkretna liczba.

DrMAxPayne

Źródło:

DrMAxPayne

29. Twój własny głos brzmi naprawdę dziwnie.

Sposób, w jaki inni ludzie słyszą twój głos i sposób, w jaki brzmi on dla ciebie, są zupełnie inne. Kiedy faktycznie słyszysz go na głos po raz pierwszy, to jest to ogromny szok dla systemu. To brzmi jak obca osoba, która mówi.

sadmichaeljordan

Źródło:

sadmichaeljordan

30. Dzieci potrafią wydobyć z każdego miękką stronę.

Nie ma znaczenia, czy jesteś największym na świecie twardzielem. Jeśli dziecko chce się wygłupiać przy tobie, będziesz się z nim bawił. To po prostu ludzka natura.

Reddit

Źródło:

Reddit

31. Nie ma nic bardziej uroczego niż pies na zjeżdżalni.

Wystarczy sprawdzić pug na tym zdjęciu, aby uzyskać dowód. Jest on absolutnie przezabawny. Widać, że nie jest przyzwyczajony do śliskiej powierzchni.

Rage-Rush

Źródło:

Rage-Rush

32. Nie każdy z nas jest przeznaczony do wielkich rzeczy.

Jest wiele rzeczy, które są w zasięgu twojej kontroli. Istnieją jednak również ograniczenia co do tego, jak bardzo możesz poprawić swój los w życiu. Na przykład, nawet jeśli będziesz śpiewał codziennie przez resztę swojego życia, to i tak nigdy nie będziesz tak dobry jak Beyonce.

franniepanini-blog

Źródło:

franniepanini-blog

33. Torebki z chipsami ziemniaczanymi są bardzo zwodnicze.

Wygląda na to, że dostaniesz tony chipsów. Jednak w torebkach jest głównie powietrze. W tej torbie z przekąskami było tylko osiem małych żetonów.

benangale

Źródło:

benangale

34. Foki i psy są zaskakująco podobne.

Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć fok i psów. Ich ciała i manieryzmy są bardziej spokrewnione niż większość by się spodziewała. Chociaż jedna z nich zdecydowanie bardziej lubi wodę niż druga.

9gag.com

Źródło:

9gag.com

35. Nutella doskonale sprawdza się w każdej sytuacji.

Jest świetna na śniadanie, lunch i kolację. Nie można się pomylić z kilkoma gałkami Nutelli lub nawet całym słoikiem. Jest całkowicie naturalny i całkowicie zdrowy, przysięgamy.

jagexluna

Źródło:

jagexluna

36. Fedory nie są już modne.

Nie ma znaczenia kim jesteś, nikt nie potrafi ściągnąć fedory. Są one rzeczą przeszłości. Jeśli już posiadasz jedną, najlepiej zostaw ją w szafie, aby zbierała więcej kurzu.

olgakhmylev

Źródło:

olgakhmylev

37. Wiele osób używa psów, aby zdobyć polubienia na mediach społecznościowych.

Jeśli zamieścisz zdjęcie psa, jest to całkiem gwarantowane, aby uzyskać trochę uwagi. Wszyscy kochają psy. Są one jednym z najsłodszych typów zwierząt.

LordTaka

Źródło:

LordTaka

38. Nie każdy chleb jest jadalny.

Jeśli pozostały tylko końcowe kawałki, równie dobrze można je wyrzucić. Nikt nie lubi jeść kromki chleba, która w całości jest skórką. Zwierzęta w okolicy będą jednak wdzięczne.

MEME

Źródło:

MEME

39. Kolacja idzie lepiej z rozrywką.

Czy kiedykolwiek usiedliście ze świeżym talerzem jedzenia przed sobą, ale czekaliście, aż uda się załadować wideo, zanim je zjedliście? To właściwie bardzo częste zjawisko. Nie ma znaczenia jak bardzo jesteś głodny, najpierw musi się zacząć rozrywka.

freddyamazin

Źródło:

freddyamazin

40. Wstanie z łóżka to najgorsza część dnia.

Nie ma nic gorszego niż obudzenie się i uświadomienie sobie, że za kilka minut musisz przygotować się do pracy. Jest to duże rozczarowanie. W idealnym świecie moglibyśmy po prostu spać cały dzień i zapomnieć o alarmach.

1_natematthews

Źródło:

1_natematthews

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Życie jest pełne uniwersalnych prawd, które czasami mogą być również wręcz komiczne. Znasz ten moment, kiedy robisz zakupy online, a wysyłka sprawia, że kwestionujesz wszystko, co masz zamiar kupić? Właśnie o takich prawdach mówimy.

Prześledziliśmy 40 zdjęć, które będą miały cię śmiech na głos, a jednocześnie dzwoniący prawdziwy na tak wielu poziomach. Możesz chwycić butelkę wody, ponieważ te będą miały głęboki brzuch śmiejący się tak mocno, że zadławienie się śmiechem będzie natychmiastową możliwością!