35 zdjęć udowadniających, że Goldendoodle różnią się od innych psów

35 zdjęć udowadniających, że Goldendoodle różnią się od innych psów

Goldendoodle jest psem krzyżowym składającym się z rodziców Golden Retrievera i rodziców Pudla. Ponieważ oba psy są raczej duże, Goldendoodle ma również tendencję do bycia dużym. Ale na tym kończą się podobieństwa, ponieważ ten pies jest jedyny w swoim rodzaju!

To sprawia, że jestem podekscytowany zimą, kiedy wszystkie psy wychodzą i bawią się w śniegu. Goldendoodle uwielbiają się tarzać i pozwalać, by śnieg przyklejał się do ich sierści. Ten jest wyjątkowo fotogeniczny.
Instagram

Źródło:

Instagram

Ten dywan jest wytarty w miejscu, w którym ten pies zawsze się kładzie. Psy mają tendencję do znajdowania ulubionych miejsc i nie zatrzymają się na niczym, aby utrzymać to miejsce w cieple. Chyba, że jest lato, wtedy wolą chłodną płytkę, która zapewni im chłód.
Pierwsze zdjęcie zostało zrobione przed wdrożeniem, a drugie po wdrożeniu. Jeśli ktoś zasługuje na taką słodycz jak ten pies to jest to ktoś kto służy nam tak jak ten człowiek. Są zbyt idealni razem.
Reddit

Źródło:

Reddit

4) Excuse Me, That’s My Spot

Ten Goldendoodle ma swoje miejsce, gdzie siedzi i nie lubi, gdy ktoś inny zajmuje jego miejsce. Siedzi i wpatruje się w nich, aż się przesuną. Ten pies nie poddaje się tak łatwo, więc równie dobrze możesz się przenieść.
Instagram

Źródło:

Instagram

Jedną rzeczą w dorastaniu tak szybko jest to, że nie zdajesz sobie sprawy, jak duży jesteś. Więc utknięcie i bieganie do rzeczy jest aż nazbyt powszechne. Ten pies poszedł po swoją piłkę i utknął w tym stole na serio.
Reddit

Źródło:

Reddit

Ten pies nie był nawet jeden, kiedy to zdjęcie zostało zrobione, ale szybko się rozwijał. Kocha swojego człowieka, ale zobaczysz, że to wspólna cecha z tymi facetami. Uwielbiają przytulanki prawie tak samo jak brzuszki.
Instagram

Źródło:

Instagram

7) They All Love Belly Rubs

Ten Goldendoodle uwielbia pocierania brzucha, ale czy nie wszyscy? Wygląda na wyjątkowo zadowolonego z jego i prawdopodobnie nie pozwoli swojemu człowiekowi przestać, dopóki nie zaśnie. Teraz to jest rutyna na dobranoc, której może się trzymać.
Reddit

Źródło:

Reddit

Ten pies zna swoje mocne strony i jest to wszystko. Jednak jej nogi mogą być jej najbardziej atrakcyjnymi cechami. Albo po prostu jest naprawdę dobra z kątami kamery i oświetleniem. Naucz mnie fotografować w ten sposób!
Instagram

Źródło:

Instagram

Ten uroczy maluch ukrywa się w przesłodzonych ciastkach i jest tak słodki, jak tylko może być. Jeśli przewiniecie za szybko, nie zobaczycie nic poza smakołykami. Jaka szkoda byłoby go przegapić.
Ten pies jest stosunkowo większy od konia do tego dziecka, więc gdyby tylko miał siodło, to miałby jazdę gdziekolwiek by chciał. Widać, że pies wie, że ma się opiekować dzieckiem.
Instagram

Źródło:

Instagram

11) Little Irwin, Big Irwin

Kiedy widzimy naszego psa codziennie, trudno zauważyć, jak bardzo rosną. Ale ten mały Goldendoodle nie jest już taki mały. Te zdjęcia zostały zrobione w odstępie jednego roku, ale dla tego psa wygląda to jak dziesięć lat.
Reddit

Źródło:

Reddit

Tak się spędza dzień śniegu z tatą. Żadnej pracy, żadnej psiej szkoły, tylko zabawa na śniegu. Łatwo się przygotować, gdy masz zabudowany płaszcz, na którego efektywne wykorzystanie czekałaś. Koniec z letnimi wycinkami!
Instagram

Źródło:

Instagram

13) Magiczny pies zmieniający kolory

Niektóre psy z wiekiem potrafią zmieniać kolory. Czasem siwieją, czasem ekspozycja na słońce rozjaśnia ich futro. Othertimes, coś takiego się dzieje i przychodzi z całą masą puchu.
Reddit

Źródło:

Reddit

To jest Fabbe i według swojego właściciela jest po prostu dużym misiem. Jest oczywiście niańczony, ale to dlatego, że tego właśnie potrzebuje i pragnie. Kto by nie niańczył tego słodziaka? On ma nawet minę szczeniaka.
Instagram

Źródło:

Instagram

Uwierzyła, że może latać, więc to zrobiła. Te skrzydła wysyłają wiadomość, a to okno sprawia, że tak się dzieje. Ten Goldendoodle jest albo najłagodniejszy, jaki kiedykolwiek widziałem, albo ten wiatr jest silniejszy niż wygląda.
Reddit

Źródło:

Reddit

Teraz tak się świętuje Dzień Niepodległości w Ameryce. Nikt nie wyglądał bardziej lotnie w czerwieni, bieli i błękicie niż ten pies. Równie dobrze mogłaby być flagą, bo zasługuje na nasz szacunek.
To jest Dakota i jest takim wspaniałym facetem. Robi naczynia, żeby nikt inny nie musiał. Wszyscy jego współlokatorzy dziękują mu, ale miejmy nadzieję, że nigdy nie wykorzystają jego dobrych uczynków. Żaden z nich nie pozostanie niezauważony.
Instagram

Źródło:

Instagram

Najśmieszniejsze jest to, że ten pies celowo wziął wieszak, aby jego rodzina goniła go i wspólnie się bawiła. Ma mnóstwo zabawek, ale ta gra jest o wiele bardziej zabawna niż piszczałki.
Inspirowany Pokój

Źródło:

Pokój z inspiracjami

Ta czwórka będzie nie do zatrzymania. Będą stać przy sobie całe życie i nigdy nie pozwolą skrzywdzić innych. Na początku ludzie bali się psów ze względu na ich wielkość. Ale teraz wszystko jest idealne!
Instagram

Źródło:

Instagram

20) The Only One Getting Anything Done

Czy nie jest oczywiste, że ten pies jest jedynym przy stole wykonującym jakąkolwiek pracę. Jeden jest rozbawiony przez niego, a inni się obijają. Jak mają być następni na Facebooku, skoro nikt inny nic nie robi?
Instagram

Źródło:

Instagram

Ten olbrzymi Goldendoodle uwielbia chodzić na przygody ze swoją mamą. Ale wciąż jest szczeniakiem w sercu, kiedy jest z nią, więc czasami musi go nosić. Ona może potrzebować treningu, ponieważ wygląda na całkowicie zdrowego.
Oto co oznacza sześć miesięcy dla psa. Yep. Może nam jako dorosłym nie wydaje się to wiele, ale psy są jak niemowlęta. Czas płynie dla nich inaczej, gdy tak wiele zmienia się każdego dnia. Teraz jest już dorosły.
Reddit

Źródło:

Reddit

Nie martw się, to nie jest zagrożenie, futro nie jest prawdziwe. Przynajmniej futro na kurtce nie jest prawdziwe. Z tego co wiem, pies nie ma implantów. Tak, na zdjęciu jest pies, jeśli wiesz, gdzie szukać.
Reddit

Źródło:

Reddit

Możesz pragnąć pumpkin spice latte, ale wszystko, czego chcę, to pupper tak uroczy jak ten, cały gotowy na jesień. On jest o wiele lepszy niż jakikolwiek napój kawowy, bez względu na to, jak świąteczny. Goldendoodle są najlepsze!

25) Pretty Fly For A White Guy

Teraz to jest puszysty pies. Ma brata o imieniu Oreo, ale to jest Teddy i to jest jego dzień, aby zabłysnąć. On świeci tak jasno, że musi nosić okulary przeciwsłoneczne tylko po to, aby chronić innych. Co za dobry pies, pewnie nosi też maskę.
Instagram

Źródło:

Instagram

Czy to pies, czy dziecko, uwielbiają być podnoszone w powietrze przez kogoś, komu ufają i nienawidzą być podnoszone przez kogoś, komu nie ufają. To jest oczywista oczywistość. Więc idź naprzód i graj w swoją grę bez względu na to, jak duże są.
Instagram

Źródło:

Instagram

Poniedziałki są ciężkie. Tak czujemy się wszyscy w poniedziałki, naprawdę. Nikt nie chce się z nimi zmierzyć i nikt nie chce wstać z łóżka. Czyj to był pomysł, żeby zaczynać tydzień w poniedziałek? Złóżcie petycję, żeby zaczynać go we wtorek!
Instagram

Źródło:

Instagram

28) Myśli, że jest ludźmi

Ten pies jest pewien, że jest kolejną osobą. Siedzi na tym psie, jakby była jego dziewczyną. Są przecież najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiają robić wszystko razem. Założę się, że staje się zaborcza, gdy jego dziewczyna się pojawi.
Reddit

Źródło:

Reddit

Thsi Goldendoodle uwielbia się przytulać, ale też trochę się denerwuje, gdy ma towarzystwo. W takich chwilach potrzebuje swojego taty, który go pocieszy i tak też robi. Jaką fajną parę tworzą.
Instagram

Źródło:

Instagram

30) Idealny wieczór kawalerski

To będzie jedna dzika noc! Wszystkie te psy są zebrane razem, aby wspierać swojego przyjaciela. Gdybym mógł zaplanować wieczór kawalerski lub panieński, prawdopodobnie wyglądałby on podobnie.
Instagram

Źródło:

Instagram

31) Don’t Touch That Remote

Jeśli to nie jest jak widzisz swój sobotni wieczór dzieje, przekąski nieśmiały, to może potrzebujesz nowych przyjaciół. Ten pies zamierza się zrelaksować przy odrobinie Dog TV i nikt go nie powstrzyma. Chodźmy, kochanie!
Pinterest

Źródło:

Pinterest

32) And Don’t Take It Out

Większość psów nie pozwoli ci umieścić kokardek w ich włosach. Więc kiedy jeden to robi, wykorzystujesz to z najbardziej uroczą sesją zdjęciową w historii. Ta dziewczyna jest tak piękna, a kokarda nie ma z tym nic wspólnego.
Max wrócił do domu do tego i teraz nie mogę przestać się śmiać. Pies wygląda jakby miał dużo do powiedzenia. Dlaczego Max wyjechał na tak długo i kazał przyjacielowi sprawdzić, co się z nim dzieje? To jest odpowiedzialność Maxa i on od niej uciekł.
Twitter

Źródło:

Twitter

Czuję miłość, ciepło i radość promieniującą z tego zdjęcia. Te dwie osoby są tak szczęśliwe razem i będą trzymać się razem przez grube i cienkie. Teraz chcę mieć taki związek z psem.
Instagram

Źródło:

Instagram

35) Gotta Love Those Ears

Goldendoodle mają idealne uszy. Nie są zbyt opadające i nie są zbyt sztywne. Są to idealne małe uszy szczeniaka! Wszystkie psy są doskonałe, ale kiedy patrzysz na Goldendoodle’a, trudno nie pomyśleć, że wznoszą się ponad resztę.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Goldendoodle to pies krzyżowy składający się z rodzica Golden Retrievera i rodzica Pudla. Ponieważ oba psy są raczej duże, Goldendoodle ma tendencję do bycia dużym, jak również. Ale na tym kończą się podobieństwa, ponieważ ten pies jest jedyny w swoim rodzaju!