35 szczegółów z filmów i kreskówek Disneya, które sprawiają, że patrzymy na nie inaczej

Nie da się zaprzeczyć, że filmy animowane Disneya to jedne z najbardziej kultowych historii, jakie kiedykolwiek zostały opowiedziane na dużym ekranie. Wydaje się, że każdy mit i bajka zostały przekształcone w animację pełną kolorów, magii i cudów. Ale jest wiele drobnych szczegółów, które mogłeś przegapić w tych niezapomnianych filmach. Od starych klasyków po najnowsze filmy Pixara, oto niektóre z najfajniejszych szczegółów dotyczących animowanych filmów Disneya, które sprawią, że spojrzysz na nie inaczej.

Nos Pinokia urósł tylko raz!

A jednak jego nos rośnie tylko raz w całym filmie! Było to wtedy, gdy skłamał o spotkaniu “dwóch wielkich potworów z wielkimi zielonymi oczami” w drodze do szkoły. Uważamy, że ma to na celu pokazanie, że dojrzał jako bohater opowieści.Avril Lavigne ogłasza trasę koncertową “Greatest Hits” z Simpl

101 dalmatyńczyków ma wiele czarnych plamek

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile w sumie czarnych kropek można zobaczyć w filmie 101 Dalmatyńczyków? Biorąc pod uwagę, że psy można zobaczyć od początku do końca, musi to być całkiem spora liczba.

101 Dalmatyńczyków ma wiele czarnych kropek

Okazuje się, że w całym filmie można zobaczyć imponującą liczbę 6 469 952 czarnych kropek. Nie jesteśmy pewni, kto dokładnie policzył każdą kropkę od sceny do sceny. Ale fakt, że Perdita ma 68 kropek, Pongo ma 72 kropki, a młode mają 32 kropki, prawdopodobnie pomaga.

Więcej informacji na kolejnej stronie 👇

PREV