2 lwy morskie biorą czyjąś łódź na przejażdżkę i materiał wideo jest przezabawny

2 lwy morskie biorą czyjąś łódź na przejażdżkę i materiał wideo jest przezabawny

Jeśli kiedykolwiek byłeś w zoo lub akwarium, wiesz, że lwy morskie są główną atrakcją. Te stworzenia są nie tylko urocze, ale także zabawne. Możesz zobaczyć, jak grają ze sobą w gry, gdy bez wysiłku suną przez wodę. Ale jedno wideo złapało ich humor w niezwykły sposób.

Joshua Phillips, były profesjonalny piłkarz, cieszył się spokojnym dniem w łodzi. Nagle zauważył coś, co nie wydawało się właściwe. Zrobił więc to, co większość z nas by zrobiła… wyciągnął kamerę, by nagrać film. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to zrobił.

Widok niepodobny do żadnego innego.

Zamiast zobaczyć łódź prowadzoną przez innych ludzi, Phillips zobaczył coś zupełnie niespodziewanego. Płynąc wzdłuż, jakby nie obchodziły ich losy świata, były dwa ogromne lwy morskie. Jak wyjaśnił Phillips, “Statek wyglądał trochę nie tak, a my podchodziliśmy coraz bliżej i zdaliśmy sobie sprawę, że na pokładzie są dwa masywne zwierzęta.”

Instagram/Fishinglosh

Źródło:
Instagram/Fishinglosh

Dowód znajduje się w filmiku.

Phillips był w stanie uchwycić niewiarygodny materiał z tego zdarzenia. Dwa lwy morskie wybrały się na przejażdżkę w Eld Inlet, niedaleko Olympii w stanie Waszyngton. Bez dowodów, jest duża szansa, że nikt nie uwierzyłby w historię Phillipsa. W końcu to było trochę naciągane.

Foursquare

Źródło:
Foursquare

Te rzeczy były wielkości dinozaurów – no, prawie.

Większość ludzi wie, że lwy morskie mogą stać się całkiem duże… ale dla tych dwóch, to niedopowiedzenie. Nie były one po prostu duże, ale ogromne. W rzeczywistości były tak duże, że gdy siedziały na łodzi, tył prawie całkowicie zszedł poniżej linii wody. Wyraz ich twarzy sprawia, że zdjęcia są jeszcze bardziej komiczne.

Instagram/Fishinglosh

Źródło:
Instagram/Fishinglosh

Po prostu obserwują, jak świat płynie.

Z ich twarzy można sobie wyobrazić, że myślą: “Na co patrzą ci ludzie?” Wielkość łodzi w porównaniu z ich ciałami sprawia, że wygląda ona jak zabawka, którą dziecko bawiłoby się w wannie. Miejmy nadzieję, że w kabinie nikogo nie było. Jeśli był, to mam wrażenie, że modlili się, aby wyjść z tej przygody żywym.

Instagram/Fishinglosh

Źródło:
Instagram/Fishinglosh

Dalej jest jeszcze lepiej.

Zarówno ze zdjęć, jak i z filmu można wywnioskować, że na łodzi nie zostało ani centymetra miejsca. Ale według innych ludzi na wodzie tego dnia, trzeci lew morski próbował jak najlepiej uczestniczyć w imprezie. Wygląda na to, że pozostałe dwa były zadowolone z dzielenia się chwilą w samotności, więc nie pozwoliły stragglerowi dołączyć do zabawy.

Instagram/Fishinglosh

Źródło:
Instagram/Fishinglosh

To cud, że łódź nie zatonęła.

Te lwy morskie utrzymały się na łodzi przez dość długi czas. Nie jestem pewien jak, ale nie zatonęła. Ssaki te mogą osiągnąć 11 stóp długości i do 2500 funtów. Chociaż nikt nie wie, kto jest właścicielem łodzi, nie ma wątpliwości, że ci dwaj przyjaciele mieli czas swojego życia.

YouTube Screenshot/Spawn Fly Fish

Źródło:
YouTube Screenshot/Spawn Fly Fish

Jeden z plakatów skomentował “Jak to wyjaśnić swojemu agentowi ubezpieczeniowemu… “Cóż, widzisz Bob, kupiłem łódź na romantyczne wypady z moją żoną, a ten bozo lew morski postanowił wykonać kilka ruchów na lwicy…” Inna osoba powiedziała: “Wow, nie miałem pojęcia, że lwy morskie są tak duże” My też nie.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło: Bored Panda, YouTube