173-kilogramowy great dog upiera się, by wejść na kolana właściciela

173-kilogramowy great dog upiera się, by wejść na kolana właściciela

Złośliwości prawie 170-kilogramowego Great Dane’a kosztowały jego rodzinę sporo pieniędzy.

Chcąc przytulić się do swoich właścicieli, trzyletni Larry rozwalił trzy leżanki, co kosztowało rodzinę Kempenów grubo ponad 2 tysiące dolarów na wymianę zniszczonych mebli.

Jednak pomimo tego wszystkiego, kochają go głęboko.

Facebook/Larry the Great Dane

Źródło:
Facebook/Larry the Great Dane

Zabawne nagranie z kamery rejestruje czarno-białego plamistego psa, który próbuje zmieścić swoją sześciostopową ramę na szczycie swoich adorujących członków rodziny, gdy oglądają telewizję. Pies “myśli, że jest psem na kolanach”, jak twierdzi właściciel.

40-letni ojciec trójki, Ken Kempen, można zobaczyć relaks na leżaku w wideo, które zostało umieszczone na koncie Instagram psa, który ma ponad 103 000 zwolenników.

Aż do momentu, gdy Larry wskakuje na jego kolana, to jest.

Larry’ego można zobaczyć figlarnie odbijającego się od Kena na innych materiałach zamieszczonych na koncie. Ostatnie wideo pokazuje jedną z jego córek bawiącą się z psem.

Madalynn, 12, Colin, 16, i Harley, ich 16-letni Yorkie, wszyscy rezydują z Beth Kempen, 38, i jej mężem Kenem. Ich 20-letni syn John właśnie wyprowadził się na początku tego roku.

Wszyscy oni uwielbiają Larry’ego.

Kanał Instagram został założony przez rodzinę Kempenów, która zamieszkuje w Combined Locks w Outagamie County w Wisconsin, aby śledzić wybryki Larry’ego.

Trzy miesiące później Larry potroił się w rozmiarze, a teraz góruje nad Kenem, który ma sześć stóp wzrostu, podczas gdy on stoi na tylnych nogach.

Larry jest nie do zatrzymania.

Rodzina wydała ponad 2000 dolarów, ponieważ hałaśliwy pies zniszczył ramiona, oparcia i podnóżki trzech reclinerów. Aby pomóc powstrzymać dodatkowe uszkodzenia ich umeblowania, musieli nawet wydać 1000 dolarów na “Larry-odporną” sofę.

W ciągu ostatnich trzech lat Larry stał się światowym fenomenem. Fani uwielbiają oglądać nagrania jego “lap dog-like” zwyczajów i zachwycają się reakcjami rodziny na jego psoty.

On jest teraz supergwiazdą!

“Wiedziałam, że Great Danes są duże, ale to inna rzeczywistość, kiedy żyjesz z tak dużym psem”, podzieliła się Beth. “Czasami będziemy walczyć, ale kiedy chce skakać, skacze!”

“Nigdy nie wiesz, kiedy zamierza to zrobić i nigdy nie weźmie nie dla odpowiedzi. Zrobi to całej rodzinie, bo to kolano i będzie na nim siedział. Musi być jednym z największych psów na kolanach na świecie”, kontynuowała.

“Moja córka nie może go po prostu odepchnąć, więc utknęła tam” – zauważyła Beth. “On też może być trochę gazowany, więc to nie jest miłe, gdy utkniesz pod nim. Musi wołać o pomoc”

Beth spekuluje, że żądanie Larry’ego, aby być na kolanach rodziny, mogło się zacząć, gdy był szczeniakiem i że, patrząc wstecz, mogli trzymać go zbyt często w ciągu pierwszych czterech miesięcy jego życia.

Rodzina twierdzi, że nie zmieniłaby niczego, mimo że konieczność ciągłej wymiany mebli, które Larry niszczy, może denerwować innych.

Larry jest ich radością, więc jeśli będzie chciał mieć kolana do skakania, ich zawsze będą gotowe!

Sprawdź poniższe wideo, aby obejrzeć Larry’ego skaczącego na kolana swojej rodziny.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.