15 osieroconych kaczątek znajduje miłość matki w szczeniaku labradora –

15 osieroconych kaczątek znajduje miłość matki w szczeniaku labradora –

W zamku Mountfitchet w Stansted, w Anglii, mieszka kły, które stały się doskonałym opiekunem ptaków, które dzielą przestrzeń, która służy jako wybitna atrakcja turystyczna na brytyjskiej ziemi.

Jest to Labrador o imieniu Fred, który jest przyzwyczajony do adoptowania gatunków, które zostały bez matki, która mogłaby się nimi opiekować. Ponieważ pies ma bardzo potulny charakter, przyciąga uwagę zwiedzających, którzy lubią oglądać psa w pełnej krasie.

Zamek Mountfitchet

Ten niesamowity pies od zawsze miał zamiłowanie do innych zwierząt. Kiedyś służył jako matka zastępcza dla 9 kaczątek, a obecnie opiekuje się kolejnymi 15 kaczątkami, które straciły matkę. Freda wykonuje tę pracę od dziesiątego roku życia.

Zamek Mountfitchet

Ojciec Freda powiedział mediom: “Dorastał ze mną i moją żoną Jo w zamku i w naszym domu z uratowanymi zwierzętami. Mieliśmy nawet wiewiórkę w kuchni przez sześć miesięcy, uratowaliśmy ją z drogi“.

Zamek Mountfitchet

“W ciągu 15 lat posiadania go, Fred spędził wiele czasu w Zamku ze zwierzętami. Przebywanie wśród różnych uratowanych zwierząt stało się dla niego drugą naturą.” wspomina Jeremy w wywiadzie udzielonym mediom Metro UK.

Zamek Mountfitchet

Fred będzie prowadził te prace, dopóki siły są z nim. Na nieszczęście Jeremiego, kły osiągnęły już podeszły wiek, co może okazać się decydujące. Niezaprzeczalne jest jednak to, że bardzo się cieszy, że miało się zaszczyt go znać.