130-funtowy pies w końcu dostaje się do wnętrza swojego pierwszego w życiu domu

130-funtowy pies w końcu dostaje się do wnętrza swojego pierwszego w życiu domu

Jak wygląda pies, który nigdy nie mieszkał w domu?

W Nebrasce schronisko przygarnęło 130-kilogramowego psa rasy bernardyn. Rasa ta słynie z czystych rozmiarów, które mogą podwoić się jako meble w domu.

Ale tak duży jak ten pies się stał, nie nauczył się jak żyć w domu. Na początek, nie wie jak wchodzić po schodach. Nie wie, jak wejść na samochód lub z niego zejść. Nie wie, co to są smakołyki. Na szczęście kochająca rodzina jest bardziej niż chętna, aby pokazać mu liny.

Jayne przeleciała całą drogę z Nowego Jorku do Nebraski tylko po to, aby odebrać Cosmo.

Schronisko, które przyjęło Cosmo nie wiedziało, dlaczego został oddany. Na szczęście dla nich, Cosmo okazał się być łagodnym olbrzymem, który uwielbia drzemki i leżenie pod słońcem.

Tingnan ang post na ito sa Instagram

Jayne, w międzyczasie, zobaczyła reklamę schroniska. Powiedziała, że kiedy zobaczyła Cosmo patrzącego błagalnym wzrokiem w kamerę, wiedziała, że to pies dla niej i jej rodziny.

Ta dwójka spotkała się po raz pierwszy w Nebrasce.

Niezbyt rozgarnięty Cosmo nie wiedział, że to moment, w którym jego życie zmieni się na zawsze. Wymieniają swoje pierwsze hellos i widać było, że się polubili.

Cosmo i Jane następnie pojechali z powrotem do upstate New York, gdzie jej rodzina była podekscytowana oczekiwaniem na ich nowego członka.

Na początku było trochę walki, ponieważ Cosmo nie wie, co to jest samochód lub jak do niego wejść. Musieli go nieść, żeby móc wyruszyć w drogę.

Po długiej podróży dotarli do dużego gospodarstwa.

Dom miał dużo miejsca, a podwórko było wystarczająco duże, żeby wszystkie psy mogły się wybiegać. Było to idealne miejsce dla takiego psa jak Cosmo.

Jayne oprowadziła ją po domu, aby Cosmo mógł zapoznać się ze swoim nowym domem. Wąchał szafki i meble, a nawet zajął miejsce w kuchni, gdzie od razu się zadomowił.

Było jeszcze wiele dla niego do nauczenia się, ale na szczęście, Rodzina Jayne’a, wraz z innymi psami, była bardziej niż chętna, aby poprowadzić go przez ten proces.

Po czterech dniach Cosmo zaczynał łapać o co chodzi.

Zaczął bawić się z innymi psami – przy czym “zabawa” oznacza leżenie na ziemi i próby siłowania się. Wie również jak prosić o przytulanie, nawet jeśli czasami zachowuje się jak pies na kolanach.

Tingnan ang post na ito sa Instagram

Po kilku tygodniach, Cosmo zbliżał się do zostania pełnoprawnym psem domowym. Odblokował teraz “umiejętności psa domowego”, takie jak kładzenie brody na stole, aby poprosić o ludzkie jedzenie lub pójście do łazienki, aby dostać duży łyk z toalety.

Dwa miesiące później, Cosmo żył swoim najlepszym życiem.

Jayne namawiał ją na spacery w dziczy razem ze swoim nowym psim rodzeństwem. Chlapał się na pobliskich rzekach i energicznie maszerował po utartych ścieżkach.

Od czasu do czasu nadal zachowuje się trochę dziwnie, jak wtedy, gdy próbuje zmieścić się w miejscach, które nie są “St. Bernarda”. Ale w sumie. Możemy powiedzieć, że ten łagodny olbrzym w końcu znalazł miejsce, które można nazwać domem.

Zobacz, jak 130-kilogramowy pies po raz pierwszy nauczył się żyć w domu.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.